21 Eylül 2016 Çarşamba Günü Politika Haberleri

21 Eylül 2016 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "KHK'lerin Anayasa'ya aykırı olduğunu düşündüğümüz bölümlerini Anayasa Mahkemesine götüreceğiz.
Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Antalya'da Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Antalya'da Thomas Cook PLC İcra Kurulu Toplantısı'nda turizmcilerle bir araya geldi.
Bakan Özhasekiden Terör Mağduru İlleri Restore Açıklaması
Bakan Özhaseki'den Terör Mağduru İlleri Restore Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terörün zarar verdiği doğu illerinin yeniden inşasına değinerek, “Sur hariç Cizre, Silopi, İdil gibi yerlerde tahmin ediyorum bir sene içerisinde bütün konutları yaparız,...
Avcılar Belediyesi'nin Çalışmaları CHP Genel Merkezi'nde Tanıtıldı Avcılar Belediyesi’nin çalışmalarının tanıtımı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi’nde yapıldı.
CHP'de "Avcılar Belediyesi Tanıtım Günleri" Başladı İstanbul'un Avcılar Belediyesi, "CHP çalışıyor, Türkiye kazanıyor" projesi kapsamında, parti genel merkezinde çalışmalarını anlatan stantla..
CHP'li Gök'ten Yalçın'a Khk Cevabı ANKARA (İHA) – CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın Kanun Hükmünde Kararnamelerle ilgili yaptığı açıklamalara ilişk..
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Anayasada çizilen sınırları açıkça aşan, darbe fırsatçılığıyla sivil bir diktatörlük kurmuş olan KHK'ları he..
CHP Myk Toplantısı
CHP Myk Toplantısı
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, yedek vekilliğe ilişkin, “Biz siyasi partiler yasası değişsin, ön seçimlerle vatandaşın istedikleri milletvekili adayı olsun derken, şimdi çıkıp ’benim istediklerim milletvekili olsun, ben...
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "yedek milletvekili" önerisine ilişkin, "Parti olarak bir değerlendirme yapmadık ama kişisel olarak doğru bulmuyorum.
CHP Grup Başkanvekili Gök Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "Biz KHK'ları Anayasa Mahkemesine götürürken bunu, Anayasa Mahkemesinin koymuş olduğu kurallar çerçevesinde yapıyoruz.
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen firari Adil Öksüz'e ilişkin, "Adil Öksü..
İsrail Büyükelçiliği Önünde Bıçaklı Kişinin Etkisiz Hale Getirilmesi Başbakan Binali Yıldırım, İsrail Büyükelçiliği önünde bıçaklı kişinin etkisiz hale getirilmesiyle ilgili İçişleri Bakanı S..
8 Hdp'li Vekil İfadeye Çağrıldı Van Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ’ın da aralarında bulunduğu 8 milletvekilini ifadeye çağırdı.
Başbakan Yıldırım, İsrail Büyükelçiliği'ndeki Olayla İlgili Bakan Soylu ile Görüştü Başbakan Binali Yıldırım, İsrail Büyükelçiliği’ndeki olayla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan bilgi..
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Terör hadisesi maalesef bayram dinlemiyor.
Başbakan Yıldırım, İçişleri Bakanı Soylu ile Görüşerek İsrail Büyükelçiliği Önünde Meydana Gelen... Başbakan Yıldırım, İçişleri Bakanı Soylu ile görüşerek İsrail Büyükelçiliği önünde meydana ..
Ak Partili Yılmaz'dan Yedek Vekillik Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, yedek vekilliğe ilişkin olarak, “Anayasal düzenleme gerektiren bir hadise. Anayasa tartışmaları..
AK Parti'de 15 Temmuz Şehitleri Köşesi Açıldı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Şehitlerimizin hatırasını yurdun her köşesinde yaşatıyoruz.
Teı İleri İmalat Teknolojileri Binası Açılış Töreni
Teı İleri İmalat Teknolojileri Binası Açılış Töreni
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, “15 Temmuz’da asker elbisesi giymiş hainlerin yaptığı darbe girişiminden sonra bu hainlerin ordumuzdan tamamen tasfiye edilmesiyle birlikte ordumuz çok daha güçlü hale geldi.
Hdp Heyetinden Barzani'ye Ziyaret HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş başkanlığındaki heyet, Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirdikleri temaslar kapsamında Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) ..
Başbakan Yıldırımın Açılışını Yaptığı 15 Temmuz Şehitler Köşesinde Şehitlere Ait Özel Eşyalar...
Başbakan Yıldırım'ın Açılışını Yaptığı '15 Temmuz Şehitler Köşesi'nde Şehitlere Ait Özel Eşyalar...
Başbakan Binali Yıldırım’ın açılışını yaptığı parti genel merkezindeki ’15 Temmuz Şehitler Köşesi’nde şehitlere ait özel eşyalar ve 15 Temmuz sonrası yayın ve dergiler yer alıyor.
Demirtaş ve Yüksekdağ ile HDP'li 6 Milletvekili İfadeye Çağrıldı
Van Cumhuriyet Başsavcılığı HDP Eş Genel başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın da aralarında bulunduğu HDP'li 8 milletvekilini ifadeye çağırdı.
AK Parti Myk Sona Erdi AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.
CHP'li Altay, Özel Okul Teşviklerini Sordu CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, özel okullar için verilen eğitim öğretim teşvikini sordu.
AK Parti 21 Ekimde Afyonkarahisarda Kampa Girecek
AK Parti 21 Ekim'de Afyonkarahisar'da Kampa Girecek
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “AK Parti Kampı”nın Afyonkarahisar’da yapılacağını belirtti.
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Açıklaması Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin 30 Ekim 2016'da kongre yapacağını açıkladı.
Bakan Işık: "Kendi Piyademizle Bu Harekata (El Bab'a) Katılmayı Düşünmüyoruz" Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "El Bab’a gidilmesi gerekiyorsa gidilecek.
Tusaş Tei İleri İmalat Teknolojileri Binası Açılış Töreni
Tusaş Tei İleri İmalat Teknolojileri Binası Açılış Töreni
Milli Savunma Bakanı Fikri ışık, “Dünyanın her yerine mal satan, dünyanın her yeriyle ticaret yapan sanayicimiz, iş adamımız var. Sizler de iletişimde olduğunuz, ilişki içerisinde olduğunuz tüm ülkelere bu FETÖ’nün nasıl...
Mhp, Kurultay Çağrı Heyeti'ndeki Üç İsmi Partiden İhraç Etti MHP Aksaray Merkez İlçe Teşkilatı üyesi Ayhan Erel, Trabzon Vakfıkebir İlçe Teşkilatı üyesi Ali Sağır ve Bursa Nilüfer İlçe Teşkil..
AK Parti 21 Ekim'de Kampa Girecek AK Parti’nin 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında Afyonkarahisar’da 21-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirile..
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı Başladı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplandı.
AK Parti Myk Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplandı.
Ekonomi Koordinasyon Kurulu, Başbakan Yıldırım'ın Başkanlığında Toplandı Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplandı.