20 Eylül 2016 Salı Günü Güncel Haberleri

20 Eylül 2016 Salı Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Avrupa Ülkelerine Gitmek İçin Ölümüne Yolculuğu Göze Alan Bir Mültecinin... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Avrupa ülkelerine gitmek için ölümüne yolculuğu göze alan bir mülte..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yeryüzündeki Mülteci Sayısı Maalesef Her Yıl Yeni Rekorlar Kırıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yeryüzündeki mülteci sayısı maalesef her yıl yeni rekorlar kırıyor.
Fırat Kalkanı Harekatı Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında, keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 60 DAEŞ terör örgütü hedefinin, 171 Fırtın..
Suriye Sınırında El Yapımı Patlayıcının İnfilak Etmesi
Suriye Sınırında El Yapımı Patlayıcının İnfilak Etmesi
Gaziantep'te mayın arama faaliyeti sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Astsubay Bayram Kara'nın (31) cenazesi, Kırşehir'in Kaman ilçesine getirildi.
Erdoğan BM Genel Kuruluna Hitap Etti: (3) NEW Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birleşmiş Milletlerin reforme edilmesi gerekir. Özellikle barışı koruma ve inşa faaliyetlerinin daha etkin h..
Sinopta Yangında Ölen Yaşlı Adam Toprağa Verildi
Sinop'ta Yangında Ölen Yaşlı Adam Toprağa Verildi
Sinop’un Erfelek ilçesine bağlı Emirhalil köyünde çıkan, 2 ev ve 1 ambarın kül olduğu yangında hayatını kaybeden yaşlı adamın cenazesi toprağa verildi.
Erdoğan Açıklaması GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Güvenlik Konseyi'ni, temsil niteliği güçlendirilmiş, daha demokratik, adil, şeffaf ve etkin kılaca..
Fırat Kalkanı Harekatı Kapsamında, Koalisyon Güçleri Tarafından Bahvurtah (Zeytinlik) Bölgesinde... Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında, koalisyon güçleri tarafından Bahvurtah (Zeytinlik) bölge..
Slovakya Milli Günü Resepsiyonu Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Slovakya'nın Milli Günü Resepsiyonu'na katıldı.
İzmirde Sağanak
İzmir'de Sağanak
İzmir'in Ödemiş ilçesinde akşam saatlerinde başlayan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.
Fotoğraf) Şişlide 9 Daire Yağmur Suları Altında Kaldı
Fotoğraf) Şişli'de 9 Daire Yağmur Suları Altında Kaldı
, İSTANBUL'da akşam saatlerinde başlayan etkili olan yağmur yağışı nedeniyle Şişli'de bazı evlerin bodrum katlarını su bastı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: BM Reforme Edilmelidir, Dünya 5?ten Büyüktür
Cumhurbaşkanı Erdoğan: BM Reforme Edilmelidir, Dünya 5?ten Büyüktür
Dha DIŞ HABER- Cumhurbaşkanı Erdoğan: BM reforme edilmelidir, dünya 5'ten büyüktür'Suriye'nin topraklarında gözümüz yok''Avrupa mülteciler konusunda verdiği sözleri tutmadı''Suriye'de amacımız güvenli bölgeyi hayata...
Karamürselde Kaza: 3 Yaralı
Karamürsel'de Kaza: 3 Yaralı
KOCAELİ'nin Karamürsel İlçesi'nde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Erdoğan BM Genel Kuruluna Hitap Etti: (2) NEW Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulundaki konuşmasında, "Bu kürsüden tüm uluslararası camiaya Suriyeli mülte..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10