19 Eylül 2016 Pazartesi Günü Politika Haberleri

19 Eylül 2016 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi Başbakan Binali Yıldırım’ın başkanlığında gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu Toplantısı sona erdi.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, kredi kartına taksit uygulamasına ilişkin, "Önümüzdeki hafta içerisinde eğer olağanüstü bir durum ortaya çıkmazsa bu karar Res..
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, kamuda çok ciddi bir reforma ihtiyaç olduğunu belirterek, "Bu çalışmalar uzun yıllardan beri devam ediyor ama yeniden biraz da..
Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi.
19 Eylül Gaziler Günü AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, ecdadın askeri, sivili, şehidi ve gazisi ile tarihlerinin onuru, cennetin neferi olduğunu belirtti.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, 27 Bin 715 Öğretmenin Meslekten İhraç Edildiğini, 9 Bin 465... IHAAW184719-SIY/19-09-2016 - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, 27 bin 715 öğretmenin m..
İzmir Körfez Geçişinde İkinci Aşama Projeleri Onaylandı AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti hükümetinin olarak İzmir trafiğini rahatlatmak için yeni projeler ürettiğini b..
Kılıçdaroğlu, Kristal-İş Genel Başkanı Çetintaş ile Görüştü
Kılıçdaroğlu, Kristal-İş Genel Başkanı Çetintaş ile Görüştü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kristal-İş Genel Başkanı Bilal Çetintaş’ı kabul etti.
Başbakan Yıldırım, Haftasonu Mesaisini Daha Önce Gitmediği İllere Ayıracak Başbakan Binali Yıldırım’ın, 18 Ekim tarihi itibarıyla gitmediği illere giderek vatandaşla buluşması bekleniyor.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Budak Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Budak Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, "Darbe fırsatçılığıyla OHAL yetkileri kullanılarak FETÖ ile ilgisi olmayan binlerce öğretmen öğrencilerinden koparıldı.
Kılıçdaroğlu "Gaziler Günü"Nü Kutladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatan uğruna gazi olmuş tüm askerlerin Gaziler Gününü kutladı.
Hdp Grup Başkanvekili Baluken'in Kabulü HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, Venedik Komisyonu üyelerini kabul etti.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Hiçbir asgari ücretlimiz 1300 liranın altında bir maaş almayacak, asgari..
Hdp Grup Başkanvekili Baluken Açıklaması HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, "KHK'larla ilgili Türkiye'ye içeriden ve dışarıdan çok güçlü baskılar gelişecek.
Bakanlar Kurulu, Başbakan Yıldırım Başkanlığında Toplandı Bakanlar Kurulu, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplandı.
19 Eylül Gaziler Günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Terörle mücadelenin çok yoğun sürdüğü, kan ve gözyaşının oluk gibi aktığı şu vahim günlerde, şehit ve gazilerimizin destansı hayatları..
Bakanlar Kurulu Toplandı Bakanlar Kurulu, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplandı.
MHP Lideri Bahçeli'nin 'Gaziler Günü' Mesajı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gaziler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başbakan Yıldırım Ankara'ya Geldi Başbakan Binali Yıldırım, özel uçak "ANA" ile saat 15.00'te Ankara'ya geldi.
CHP Grup Başkanvekili Gök'ün Kabulü CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Venedik Komisyonu üyelerini kabul etti.
CHP Kayseri Milletvekili Arık Açıklaması CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Türkiye'de otistik çocukların eğitimi konusunda gerekli altyapının olmadığını savunarak, "Çoğu aile otistik çocuk..
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu: "Eylül Ayından İtibaren Asgari Ücretlilerin Vergi... Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu: "Eylül ayından itibaren asgari ücretlilerin ..
Bakan Çelik: 'Aydın Olmak İçin Önce İnsan Olmak Gerekir'
Bakan Çelik: "Aydın Olmak İçin Önce İnsan Olmak Gerekir"
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir insanın isminin başındaki unvanın, terörü meşrulaştıran sözlerini mazur gösteremeyeceğini ifade ederek, "Unutmayalım ki aydın olmak için önce insan olmak gerekiyor”...
Milletvekili Özdağdan Fırat Kalkanı Harekatı Değerlendirmesi
Milletvekili Özdağ'dan 'Fırat Kalkanı Harekatı' Değerlendirmesi
MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, Fırat Kalkanı operasyonunun Musul’dan Afrin’e uzanan bir alana yayılacağını savunarak, “Türkiye’nin Suriye’ye müdahalesi, Fırat Kalkanı Operasyonu açık bir şekilde ABD’ye rağmen...
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Açılışı
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Açılışı
Başbakan Binali Yıldırım, öğretmenlere seslenerek, "Bu ülkede, maalesef FETÖ terör örgütü mensupları birçok kuruluşa sızıp, devleti yıkma çalışmalarını acımasız şekilde sürdürdüler ve 15 Temmuz'da da bunların foyaları...
TBMMde Gergin Anlar
TBMM'de Gergin Anlar
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Katip Üyesi ve Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, Veli Der üyeleri basın toplantısı salonuna alınmayınca, polislerle tartıştı.
19 Eylül Gaziler Günü AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
CHP Tunceli Milletvekili Erol Açıklaması CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, "Milli Eğitim Bakanımıza, Tunceli'yi bu eğitim, öğretim yılında öğretmensiz bırakmadığı, oradaki öğrencilerimizi..
CHP'li Hakverdi'den Koridor Girişinde Basın Toplantısı TBMM Katip Üyesi ve CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, eğitim sistemiyle ilgili düzenleyeceği toplantıya, ziyaretçilerinin alı..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Büyük Önder Atatürk'e Mareşallik rütbesi ile Gazilik unvanının verilişinin 95. yıl dönümünü kutlayarak, "..
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABDye Gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'ye Gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye’nin kuzeyinde bir terör koridoru oluşmasına müsaade etmeyeceklerini söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Türkiye'nin aydınlık yarınlara ulaşmasının tek yolunun, laik demokratik Cumhuriyetin teminatı olan çocukl..
İçişleri Bakanı Soylu'dan Gaziler Günü Mesajı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu vatan için kim canını ortaya koymuşsa, kim ’gaza niyetiyle’ ayağa kalkmışsa, makamların en yücesine, bu mille..