18 Eylül 2016 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

18 Eylül 2016 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
41. Toronto Uluslararası Film Festivali
41. Toronto Uluslararası Film Festivali
Toronto Uluslararası Film Festivali'nde (TIFF), "Halkın Seçimi Ödülü" adıyla en iyi film ödülünü Damien Chazelle'nin yönettiği "La La Land" aldı.
Salcı Kız"In Cenazesi Kabristana Tekne ile Götürüldü Çocukluk yıllarından beri sal ve tekne kullanan, eşinin yaşımını yitirmesinin ardından 8 çocuğunun nafakasını çıkarmak için balıkçılık yap..
Antalyada 'Dream Of Color Fest' Etkinliği
Antalya'da "Dream Of Color Fest" Etkinliği
Dünyanın birçok ülkesinde düzenlenen ve boya festivali olarak bilinen "Dream of Color Fest" etkinliği, Antalya'da yaklaşık 4 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Adana Film Festivali'nde Tarık Akan Anısına Ödül Verilecek Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 23. Uluslararası Adana Film Festivali'nde, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması En İy..
Batmanda 'Çocuğumu Seviyorum Ana Sınıfına Gönderiyorum' Projesi
Batman'da "Çocuğumu Seviyorum Ana Sınıfına Gönderiyorum" Projesi
Batman merkez, ilçe ve köylerde okul öncesi eğitim çağındaki çocukların okula kazandırılması için "Çocuğumu Seviyorum Ana Sınıfına Gönderiyorum" projesine start verildi.
Batı Karadeniz'in İncisi" Bayram Tatilini Yoğun Geçirdi Batı Karadeniz'in en önemli sahil kesimlerinden Düzce'nin Akçakoca ilçesi, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde vatandaşların akınına uğra..
Tarkan, Expo 2016 Antalyada Konser Verdi
Tarkan, Expo 2016 Antalya'da Konser Verdi
Ünlü şarkıcı Tarkan, EXPO 2016 Antalya'da ikinci kez konser verdi.