17 Eylül 2016 Cumartesi Günü Politika Haberleri

17 Eylül 2016 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Yıldırım, Erzincanda Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Başbakan Yıldırım, Erzincan'da Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan’da 3. Ordu Komutanlığı’nı ve şehit ailelerini ziyaret etti.
İçişleri Bakanı Soylu: 'Büyük Bir Mücadele Sürüyor'
İçişleri Bakanı Soylu: "Büyük Bir Mücadele Sürüyor"
İçişleri bakanı Süleyman Soylu, Hakkari’de 11 teröristin öldürülüğü ve 3 askerin şehit düştüğü operasyona ilişkin, “Büyük bir mücadele sürüyor” dedi.
Bakan Soylu Şehit Evini Ziyaret Etti
Bakan Soylu Şehit Evini Ziyaret Etti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz’daki darbe girişiminde İstanbul’da şehit olan Fahrettin Yavuz’un ailesini ziyaret etti.
Ahmet Davutoğlu Rizede
Ahmet Davutoğlu Rize'de
Artvin programı sonrası Rize’yi ziyaret eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Suriye’deki gelişmeleri değerlendirerek, “Suriyeli kardeşlerimiz Türkiye’ye sadakatlerini göstermişlerse bunda takip edilen politikanın önemli...
Başbakan Yıldırım Erzincanda
Başbakan Yıldırım Erzincan'da
Başbakan Binali Yıldırım, "Terör örgütünün yurdumuzun özellikle doğu ve güneydoğusunda yuvalandıkları bütün noktaları güvenlik kuvvetlerimiz tespit etti, gerekli çalışmaları yapıyorlar ve bütün bu şer odaklarını yok...
Adnan Menderes'in İdamının 55. Yılı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, milletin, kendine hizmet eden vatan evlatlarını artık hainlere vermeyeceğini, canını hiçe sayarak tüm dünyaya gösterdiğini b..
Başbakan Yıldırım Erzincanda
Başbakan Yıldırım Erzincan'da
Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye’nin artık daha az terörle daha çok kalkınmayla anılacağını belirterek, “Şer odaklarını yok edinceye kadar operasyonlar devam edecek” dedi.
Başbakan Yıldırım: "Terör Örgütünün Yurdumuzun Özellikle Doğu ve Güneydoğusunda Yuvalandıkları... Başbakan Yıldırım: "Terör örgütünün yurdumuzun özellikle doğu ve güneydoğusunda yuvalandıklar..
Bakan Zeybekciden Adnan Menderes Mesajı
Bakan Zeybekci'den Adnan Menderes Mesajı
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, merhum Başbakan Adnan Menderes’in idam edilişinin 55’inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Erdoğan, Adnan Menderesi Unutmadı: Her Zaman Hayırla Yad Edilecek
Erdoğan, Adnan Menderes'i Unutmadı: Her Zaman Hayırla Yad Edilecek
Erdoğan, Türkiye'nin demokrasi tarihine damga vuran mümtaz şahsiyetlerden biri olan merhum Başbakan Menderes'in ülkeye ve millete hizmetleriyle her zaman hayırla yad edileceğini belirtti.
Bakan Recep Akdağ Şehit Cenazesine Katıldı
Bakan Recep Akdağ Şehit Cenazesine Katıldı
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ağrı’da PKK’lı teröristlerce şehit olan Jandarma Er Ahmet Tezcan’ın Manisa’nın Akhisar ilçesinde düzenlenen cenaze törenine katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Adnan Menderes Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Adnan Menderes Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin demokrasi tarihine damga vuran mümtaz şahsiyetlerden biri olan merhum Başbakan Menderes’in ülkeye ve millete hizmetleriyle her zaman hayırla yad edileceğini belirtti.
Kalkınma Bakanı Elvan, Karaman'da Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman'ın Ermenek ilçesinde düzenlenen doğa yürüyüşüne katıldı.
Bakan Elvan, Doğa Yürüyüşüne Katıldı
Bakan Elvan, Doğa Yürüyüşüne Katıldı
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Ermenek 21. Taşeli Kültür Sanat ve Sıla etkinliklerinin ikinci gününde düzenlenen doğa yürüyüşüne katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bingölde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Değişik isimler altında terör eylemleriyle karşılaşıyoruz, adeta vardiyalı çalışıyorlar.
Tuncelden Kayyum Açıklaması
Tuncel'den Kayyum Açıklaması
Demokratik Bölgeler Partisi (DB) Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel, geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı tarafından 28 belediyeye atanan kayyumlarla ilgili yaptığı açıklamada, “Demokrasi ve özgürlük mücadelesi...
Fırat Kalkanı Harekatı
Fırat Kalkanı Harekatı
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, "Temennimiz o ki en kısa zamanda akan kanın durması ve Suriye'de çok ciddi bir konsensüs sağlanarak oradaki terörün ve bütün sıkıntıların adım adım çözümlenmesidir"...
Başbakan Yıldırım: 'Terör Türkiyenin Kaderi Değildir.
Başbakan Yıldırım: "Terör Türkiye'nin Kaderi Değildir.
Başbakan Binali Yıldırım, Erzurum AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek partililere seslendi.