15 Eylül 2016 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

15 Eylül 2016 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şanlıurfa'da Toplu Sünnet Şöleni Şanlıurfa'da 200 çocuk için sünnet şöleni düzenlendi.
Bayburt Kalesi'ne Ziyaretçi İlgisi Türkiye'nin en büyük 3'üncü kalesi konumunda olan Bayburt Kalesi'ne, Kurban Bayramı tatilinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi.
Saklıkent Kanyonu'nda "Bayram Bereketi" Muğla'nın Seydikemer ilçesinde çamur banyosu ve rafting gibi aktivitelerin yapılabildiği Saklıkent Kanyonu, Kurban Bayramı'nda yoğun ilgi görüyor.
Kurban Ciğerinden "Tava Ciğer" Tarifi Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Kontrol Derneği Başkanı Bahri Dinar, kurban edilen büyükbaş hayvanların kara ciğerinden yapılabilecek tava ciğeri..
Türk Bilgini Maturidi'nin Minyatürünü Yaptı Karabük'te, tezhip ve minyatür sanatçısı Yasemin Yılmaz, dış görünüşüyle ilgili herhangi bir yazılı kaynak bulunmayan Hanefi mezhebine mensup Müslü..
Turgut Şelalesi'ne Turist İlgisi Marmaris'te bulunan Turgut Şelalesi, etrafını kaplayan dev çınar ile sığla ağaçlarının gölgesi ve soğuk suyuyla, Kurban Bayramı'nda da çok sayıda turisti ağır..
Dört Dörtlük" Mutluluk Van'ın Saray ilçesinde 4 yıl önce evlenen ve uzun süre bebek sahibi olamayan Yücel ve Sinem Nam çifti, 5 ay önce dünyaya gelen dördüzlerinin sevincini yaşıyor.
Kahvehanede Başlayan "İyilik Hareketi" Muhtaçların Umudu Oldu İstanbul'da 2008 yılında muhtaçlara ve yolda kalanlara destek olmak amacıyla 3 kişi tarafından "Derviş Baba Deliler Abdallar Mecz..
Kadıköy'de "Plak Günleri" Düzenlenecek Kadıköy Belediyesi, 24-25 Eylül'de "PlaKadıköy/Kadıköy Plak Günleri" düzenleyecek.
Antalya Uluslararası Piyano Festivali"Ne Doğru Antalya Uluslararası Piyano Festivali'nin sanat yönetmeni Gürer Aykal, ülkenin yaşadığı zor günlerde bile sanatı ayakta tutabilmek için mücadele..
Şampiyon Atlar Suriyeli Seyise Emanet Ülkesindeki iç savaştan kaçarak ailesiyle Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine yerleşen Suriyeli Bekir Muhammed, bir çiftlikte yarış atlarının bakımıyla ilgileni..
Bu Hafta 3 Film Vizyona Girecek Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 3 film vizyona girecek.
Selami Şahin, Bodrum'da Konser Verdi Ünlü söz yazarı ve müzisyen Selami Şahin, Bodrum'da konser verdi.