14 Eylül 2016 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

14 Eylül 2016 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Japonya'da Sıra Dışı Hasar Tespiti
Tayfun bölgesine giden Bayındırlık Bakan Yardımcısı, bir su birikintisini aşmak için bakanlık çalışanının sırtına binince kıyamet koptu.
Kutup Ayıları Tarafından Esir Alındılar! Yardım 1 Ay Sonra Gelecek
Arktik Okyanusu'ndaki bir adada Rus araştırmacıların iki haftadır 10 kutup ayısı tarafından esir alındığı, yardımın yaklaşık 1 ay sonra ulaşacağı belirtildi.
İran Hızlı Savaş Gemisi Yaptı Tahran yönetimi, yüzde yüz yerli katamaran tipi süratli bir savaş gemisini donanmasına eklediğini duyurdu.
Rusya Genelkurmayı: Türkiye Artık Karadeniz'in Eefendisi Değil Rusya Genelkurmay Başkanı Valeriy Gerasimov, Karadeniz'deki Rus filosu ve Türk Deniz Kuvvetleri arasındaki güç oranının son birk..
Kutsal Topraklarda Bayramlaşma
Kutsal Topraklarda Bayramlaşma
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, bütün İslam ülkelerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı büyük bir sevgi ve saygı halesi oluştuğunu belirterek, "Cumhurbaşkanımız, cumhurun başı....
Arjantin'de 30 Tonluk Meteor Bulundu
Dünyanın en büyük gök taşlarından biri, ülkenin kuzeyindeki bir kasabada gün yüzüne çıkarıldı.
İsviçre Nüfusunun Yüzde 29.40ı Yabancı
İsviçre Nüfusunun Yüzde 29.40'ı Yabancı
İsviçre'de yaşayan yabancıların oranı toplam nüfus içinde yüzde 29.40'a ulaştı. Ülkede yaşayan Türklerin sayısı ise toplam nüfus içinde yüzde 3.38
ABD'den İsrail'e Rekor Askeri Yardım
ABD ve İsrail milyarlarca dolarlık askeri yardım konusunda anlaştı. İlgili anlaşmanın bugün Washington'da imzalanması bekleniyor.
» 1 2