12 Eylül 2016 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

12 Eylül 2016 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
On Numara Çekildi (2)
On Numara Çekildi (2)
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 4 kişi, 47 bin 683 lira 85'er kuruş ikramiye kazandı.
On Numara Çekildi (1)
On Numara Çekildi (1)
Milli Piyango İdaresince düzenlenen On Numara oyununun 736'ncı hafta çekilişi yapıldı.
Kurban Bayramı Kutlanıyor AK Parti Muğla milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, Marmaris'te partililerle bayramlaştı.
Kurban Bayramı Kutlanıyor Kurban Bayramı dolayısıyla Uşak Valisi Ahmet Okur, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik, birer kutlama mesajı yayımla..
Paris'te Nezaket Zabıtası Dönemi Başlıyor Paris'te görgü ve nezaket kurallarına uymayanlar cezalandırılacak.
Kaçan Boğalar Zor Anlar Yaşattı Şanlıurfa'da kesime götürülürken kaçan ve vatandaşlara zor anlar yaşatan kurbanlık boğalar, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çabalarıyla yakalandı.
Kurbanda Kaçan Keçiyi Yakalayamadılar Kars'ta Kurban Bayramı'nda kesilmek içi hayvan pazarından alınan keçi, kaçarak izini kaybettirdi.
Sakin Şehir" Balayı Çiftlerini Bekliyor Birecik Baraj Gölü sayesinde sahil kentini andıran ve üç yıl önce "sakin şehir" unvanı verilen Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi, bu yönüyle balayı turizmin..
Kimse Türkiye'ye Gitme Demedi" Danimarkalı kaligrafi sanatçısı Denis Brown, "Türkiye'ye gelirken 'dikkatli olman lazım' diyenler oldu ama kimse de 'gitme' demedi.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik, Adana'da Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, bayram namazını kıldığı Bayrak Camisi'nde vatandaşlarla bayramlaştı.