12 Eylül 2016 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

12 Eylül 2016 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kerry: Ateşkes Suriye'nin Son Şansı Olabilir
ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Suriye'de başlayan ateşkese tüm tarafların uyması çağrısında bulunarak, bunun "birleşik bir Suriye'yi kurtarmak için son şans olabileceğini" söyledi.
Mogherini'den Kayyum Açıklaması AB Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini 28 belediyeye kayyum atanmasıyla ilgili olarak “Bu belediyeler için Türk yasalarına ..
Putin'den Kurban Bayramı İçin Kutlama Mesajı Sputnik Türkiye'nin haberine göre; Putin, Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında, "Bu bayram yüzyıllardır Müslüman toplumunun haya..
Kimsenin Çözemediği El Yazması Kitap: Voynich
Bilinmeyen bir yazıyla yazılmış Voynich isimli el yazması kitap, basılmadan yüzlerce sipariş aldı.
Düzeltme) Hacı Adayları Mekke'de Şeytan Taşladı Hac ibadeti yerine getirmek için Mekke’de bulunan milyonlarca hacı adayı, Mina’da şeytan taşladı.
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Kurban Bayramı'nda Halkla Bayramlaştı KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve eşi Meral Akıncı, Kurban Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı’nda halkla bayramlaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğanın Vekalet Verdiği Kurban Tanzanyada Kesildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Vekalet Verdiği Kurban Tanzanya'da Kesildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Diyanet Vakfı’na (TDV) vekalet verdiği kurbanlardan biri de Tanzanya’nın özerk bölgesi Zanzibar’da kesildi.
Esad: 'Tüm Bölgeleri Terör Örgütlerinden Temizlemeye Kararlıyız'
Esad: "Tüm Bölgeleri Terör Örgütlerinden Temizlemeye Kararlıyız"
Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, bayram namazını kıldığı Deraya’yı gezerken yaptığı açıklamada, “Ülkemizin tüm bölgelerini terör örgütlerinden temizlemeye ve yeniden inşa etmeye kararlıyız” dedi.
Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı ve Diyanet Vakfı Azerbaycan'da İhtiyaç Sahipleri İçin Kurban Kesti Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye Diyanet Vakfı ve Gençliğe Yardım Fonu’nun ortak organiz..
Esad, Bayram Namazını Muhaliflerden Alınan Deraya'da Kıldı
Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, bayram namazını muhaliflerden alınan Deraya'da kıldı. Kentin sembolik bir önemi var.
89 Yaşındaki Dondurma Satıcısının Halini Görünce Kayıtsız Kalmadı
ABD'nin Chicago kentinde Joel Cervantes Macias adlı bir adam, 89 yaşındaki dondurma satıcısının arabasını itmekte zorlandığını görünce, bu duruma kayıtsız kalamadı.
» 1 2