11 Eylül 2016 Pazar Günü Politika Haberleri

11 Eylül 2016 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Figen Yüksekdağın Sokak Çağrısı Halka Takıldı!
Figen Yüksekdağ'ın Sokak Çağrısı Halka Takıldı!
HDP'li Figen Yüksekdağ'ın kayyum kararı sonrası halkı sokaklara çağırmasına karşın, alanlara çok az sayıda insan toplandı.
Mehdi Eker, Aile Kabristanını Ziyaret Etti
Mehdi Eker, Aile Kabristanını Ziyaret Etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, aile kabristanına patlayıcı tuzaklanmasına ilişkin, "Buraya geleceğimi düşünenler, hesap edenler, bu kadar kalabalığın olduğunu da biliyordu.
Başbakan Yardımcısı Kaynak: 'Halepte Saat 24 İtibariyle Ateşkes İlan Ediliyor'
Başbakan Yardımcısı Kaynak: "Halep'te Saat 24 İtibariyle Ateşkes İlan Ediliyor"
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, “Halep’te saat 24 itibariyle ateşkes ilan ediliyor” dedi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlundan Bayram Mesajı Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Bayram Mesajı Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kuruluşundan bu yana İslam dünyasıyla birlikte tüm mazlum devletlerin umudu olan cumhuriyetimizin, temeline bizzat Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yerleştirdiği demokratik, laik...
Bakan Tüfenkcinin Eşi Esra Tüfenkci Yaşlıları ve Çocukları Ziyaret Etti
Bakan Tüfenkci'nin Eşi Esra Tüfenkci Yaşlıları ve Çocukları Ziyaret Etti
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin eşi Esra Tüfenkci, Malatya’da bayram öncesi yetiştirme yurtlarında kalan çocukları ve huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti.
Yıldırım'dan Sürücülere Özel, Sesli Bayram Mesajı Başbakan Binali Yıldırım, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yollarda olan sürücülere özel sesli bayram mesajı yayımladı.
Başbakan Yıldırımdan Yaklaşık 10 Milyon Parti Üyesine Kurban Bayramı Mesajı
Başbakan Yıldırım'dan Yaklaşık 10 Milyon Parti Üyesine Kurban Bayramı Mesajı
Başbakan Binali Yıldırım’ın Kurban Bayramı mesajı, yaklaşık 10 milyon parti üyesine ses kaydı şeklinde gönderildi.
Yıldırım'dan AK Parti'lilere Kutlama Mesajı Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti üyelerinin Kurban Bayramı'nı, gönderdiği sesli mesajla kutladı.
Maliye Bakanı Ağbal: 'Eds Sistemi Devam Ettirilmeli'
Maliye Bakanı Ağbal: "Eds Sistemi Devam Ettirilmeli"
Maliye Bakanı Naci Ağbal, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kaldırıldığı yönündeki açıklaması üzerine, “Burada aşırıya kaçmadan ve vatandaşlarımız için de uyarıcı levhaları daha...
Bakan Zeybekci: 'Yurt Dışında Fetullahçı Terör Örgütünün Dezenformasyon Gayretleri Mevcut'
Bakan Zeybekci: "Yurt Dışında Fetullahçı Terör Örgütü'nün Dezenformasyon Gayretleri Mevcut"
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, yurt dışında Fetullahçı Terör Örgütü’nün dezenformasyon gayretlerinin mevcut olduğunu söylerken,ekonomide İngiltere ile 2017’de yeni bir dönem başlayacağını kaydetti.
CHPden Kayyum Açıklaması
CHP'den 'Kayyum' Açıklaması
CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özdel, belediyelere kayyum atanmasıyla ilgili, “Siyasi bir kalpazanlık var. 1982 Anayasası’nın hükümete verdiği yetki kullanılmamaktadır” dedi.
İşkence Gördü, Defalarca Üniversiteden Atıldı Ama Yılmadı
İşkence Gördü, Defalarca Üniversiteden Atıldı Ama Yılmadı
12 Eylül darbesinde işkencelere tabi tutulan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunanlar 12 Eylül’ün darbeci generalleri Kenan Evren ve Tahsin Şahinkaya’nın idamla...
Bakan Akdağdan 28 Belediyeye Kayyum Atanması ile İlgili Açıklama
Bakan Akdağ'dan 28 Belediyeye Kayyum Atanması ile İlgili Açıklama
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, bugün 28 belediyeye kayyum atanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyecilik vatandaşa önemli bir hizmet pozisyonudur.
Bakan Bozdağ'dan 28 Belediyeye Kayyum Atanmasına İlişkin Açıklama Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 28 belediyeye kayyum atanmasına ilişkin, "Seçilmiş olmak, seçilene suç işleme hak ve yetkisi verm..
Başbakan Yıldırım'dan Kurban Bayramı Mesajı Başbakan Binali Yıldırım, "Terör örgütlerinin hiçbir Müslüman evladını zehirlememesi için büyük bir mücadele veriyoruz.
Bakan Özhaseki: 'Bu Milletin Huzuru İçin Gereken Her Türlü Tedbiri Almaktan Kaçınmayız'
Bakan Özhaseki: "Bu Milletin Huzuru İçin Gereken Her Türlü Tedbiri Almaktan Kaçınmayız"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 28 belediyeye kayyum atanmasını değerlendirerek, "Bu milletin huzuru için her türlü tedbiri almaktan kaçınmayız" dedi.
Acıların Dinmediği 36 Yıl BARIŞ GÜNDOĞAN / MÜMİN ALTAŞ - Türkiye Cumhuriyeti tarihinde silahlı kuvvetlerin yönetime üçüncü açık müdahalesi olan 12 Eylül Askeri Darbesi'nin üzerinden 36 yıl ge..
Kurban Bayramı'na Doğru Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican ve CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven mesaj yayımladı.
Bakan Tüfenkci'nin Kurban Bayramı Mesajı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Hem vatandaşlarımızın sağlığını hem de ülkemiz hayvancılığını olumsuz etkileyebilecek canlı hayvan ve et ka..
735. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri Başbakan Binali Yıldırım, "Demokrasiyle ve hukuk düzeniyle her geçen gün daha çok güçlenen Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugün, Söğüt'ten yükselen..
Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri Başbakan Binali Yıldırım, "Demokrasiyle ve hukuk düzeniyle her geçen gün daha çok güçlenen Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bugün Söğüt’ten yüksele..
Siyasi Partilerde Bayramlaşma AK Parti'de siyasi partiler ve teşkilatla bayramlaşmanın 13 Mayıs Salı günü gerçekleşeceği bildirildi.
Bursa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü Başbakan Binali Yıldırım, Bursa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü sebebiyle Vali İzzettin Küçük’e bir kutlama mesajı gönderdi.
Bursa'nın Kurtuluş Yıl Dönümü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa’nın kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla vali ve büyükşehir belediye başkanına tebrik telgrafı gönderdi.
AK Parti'de Bayramlaşma Trafiği AK Parti, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde siyasi partilerden gelen misafirlerini ağırlayacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı Mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Güvenlik güçlerimizle ve bölgedeki kardeşlerimizle el ele vererek, Türkiye’yi PKK belasından kurtarmakta k..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Ertuğrul Gazi'yi Anma" Mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Kahramanlık Öyküleri "Demokrasi Köşesi"Yle Ölümsüzleşecek AK Parti Genel Merkezinde bulunan kütüphanede oluşturulan "Demokrasi Şehitleri Köşesi"nde, 15 Temmuz'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (..
Bakan Eroğlu: "Ormanlarımızı Yangınlara Kurban Etmeyelim" Kurban Bayramı’nda vatandaşların orman yangınlarına karşı dikkatli olmasını isteyen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Orman y..
TBMM Başkanvekili Aydın, Türkiye'ye Geldi TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Moldova'daki temaslarını tamamlayarak THY'nin tarifeli uçağıyla Türkiye'ye döndü.