11 Eylül 2016 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

11 Eylül 2016 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Bülent Ortaçgil, Marmariste Konser Verdi
Bülent Ortaçgil, Marmaris'te Konser Verdi
Gitarist, şarkıcı ve besteci Bülent Ortaçgil, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konser verdi.
Kurban Bayramına Doğru
Kurban Bayramı'na Doğru
Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kamyonetten Kaçan Kurbanlık, Ekipleri Seferber Etti
Kamyonetten Kaçan Kurbanlık, Ekipleri Seferber Etti
Erzurum'da, konulduğu kamyonetten kaçan kurbanlık boğa, belediyenin kurban yakalama timince 2 saatlik kovalamaca sonucu yakalandı.
Kurban Bayramı'nda İlk İkram Polisten Erzincan'da, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yol kontrollerini sıklaştıran polis ekipleri, uzun yolda mola verilmesini özendirmek amacıyla durdurduklar..
Oyuncu Hekimoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı Tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden Yeşilçam oyuncularından Mahmut Hekimoğlu (61), son yolculuğuna uğurlandı.
Ahıska Türkleri'nde Kurban Bayramı Heyecanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Ukrayna'dan Türkiye'ye getirilerek Erzincan'ın Üzümlü ilçesine yerleştirilen ve ilk kez Türkiye'd..
Köyünü Yaşat Projesi" "Köyünü Yaşat Projesi" kapsamında düzenlenen "Gölpazarı 2. Heykel Sempozyumu"nda, Gölpazarı Belediyesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Heykel Bölümü iş birliğ..
Amasra'da Bayram Tatili Yoğunluğu Doğal güzellikleri ile dikkat çeken, 3 bin yıllık tarihe sahip Bartın'ın Amasra ilçesinde Kurban Bayramı tatilini geçirmek isteyen tatilciler, tarihi ilçede ..
Expo 2016 Antalya'da Tayland Milli Gün Kutlamaları EXPO 2016 Antalya'nın resmi katılımcılarından olan Tayland Krallığınca, sergi alanı içerisinde "Milli Gün" kutlaması gerçekleştirildi.
150 Yıllık Konakta Keman Sesleri Yankılandı Edremit'te kazı çalışmaları süren tarihi Antandros Antik Kentine dikkat çekmek amacıyla 150 yıllık tarihi Abdullah Efendi Konağı'ndan keman sesleri..
Kurban Bayramı'na Doğru Kurban Bayramı dolayısıyla Uşak Valisi Ahmet Okur ve protokol üyeleri Uşak Şehitliği'ni ziyaret etti.
Yeni Bir Turizm Rotası Olarak Büyük Usta Mimar Sinan" "Yeni Bir Turizm Rotası Olarak Büyük Usta Mimar Sinan Projesi" çerçevesinde, İstanbul Rehberler Odasının profesyonel 40 tur rehberi, Mima..
Muğla Bayramda Adrenalin Tutkunlarını Bekliyor Farklı turist profiline uygun değerleriyle her yıl yaklaşık 3 milyon yabancı turistin tercih ettiği Muğla ve turistik ilçeleri, ziyaretçilerine ..
Tablolarındaki Tezhip "22 Ayar" Balıkesir'in Edremit ilçesinde üçüncü kişisel sergisini açan Bursalı tezhip sanatçısı Öner Vancı, tablolarında 22 ayar altın tozu kullanıyor.
Ebru Sanatına İkinci Baharını Yaşatan Sanatkar: Mustafa Düzgünman İstanbul'da 26 yıl önce vefat eden ebru, cilt ve musiki sanatkarı Mustafa Düzgünman, klasik Türk ebrusunda kendi ekolünü oluş..
Muhtarlık Binasını Eğitim Yuvası Oldu Mersin'de bir mahalle muhtarı, halk eğitim merkeziyle iş birliğinde gençler için açılan ücretsiz kurslara ilgi artınca, kendisine tahsis edilen muhtarlık..
Oklavalarla "Memmecim Gıliği" Topladılar Sivas Kültür ve Turizm Müdürlüğünce 30 yıl sonra geçen Ramazan Bayramı arifesinde yeniden canlandırılan ve Kurban Bayramı arifesinde de unutulmayan "m..
Uzungöl Bayramda da Arap Turistleri Ağırlayacak Dünyanın ve Türkiye'nin önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Uzungöl'de, Kurban Bayramı tatilini geçirmek isteyenlerin yoğun talebi ..
Marmaris Limanında Tatil Yoğunluğu Kurban Bayramı tatili dolayısıyla çok sayıda vatandaş Yunan adalarına gitmek için limanlarda uzun kuyruklar oluşturdu.
7. Karsanat Barok Müzik Festivali Sona Erdi Muğla'nın Bodrum ilçesinde Karya Kültür ve Sanat Derneği (KARSANAT) tarafından düzenlenen 7. Karsanat Barok Müzik Festivali sona erdi.
» 1 2