11 Eylül 2016 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

11 Eylül 2016 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Düzenli Lastik Bakımı Kaza Riskini Azaltır'
Düzenli Lastik Bakımı Kaza Riskini Azaltır"
Michelin'den yapılan açıklamada, özellikle uzun yola çıkacak sürücülerin araç lastiklerini önceden kontrol ettirmesinin kaza riskini önemli ölçüde azalttığı belirtildi.
Kurban Bayramına Doğru
Kurban Bayramı'na Doğru
Samsun'un Bafra ilçesinde Kurban Bayramı öncesi alışverişe çıkan vatandaşlar esnafın yüzünü güldürdüKurban Bayramı öncesi çarşı pazar hareketlenirken esnafın yaşanan yoğunluktan mutlu olduğu gözleniyor.
Kurban Bayramı'na Doğru Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, acılar ve zor günlerin ancak birlik, beraberlik duygularıyla yenilebileceğini belirterek, "İnsa..
Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, "Gerek şehirlerde, gerek kırsalda, gerekse yurt dışında, nerede terör örgütü yuv..
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Gün öncesi spot elektrik piyasasında bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 179,97 lira, en düşük 40 lira olarak açıklandı.
Kurban Pazarında Arife Hareketliliği Malatya'da kurulan canlı hayvan pazarında bayram öncesi hareketlilik yaşanıyor.
Düzceli Fındıkçılar Ürünlerini "Bagen"De Koruyor Düzce'nin Akçakoca ilçesindeki fındık üreticileri, bu yıl kuruttukları ürünleri tüccara emanete bırakmak yerine, yörede "bagen" adı verilen ta..
Konutta Faiz Düştü, Sevinç Arttı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısının ardından bazı bankaların konut faizlerini düşürmesi vatandaşlara ikinci bayramı yaşattı.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Türkiye üzerinde oynanan "kirli" oyunların milletçe kenetlenerek..
Yatırım ve Kalkınma Hamlesi Turizmciyi Umutlandırdı" Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine yönelik başlatılan yatırım ve kalkınma hamlesi ile Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması, inan..
Türk Telekom'un Siber Güvenlik Çözümüne Uluslararası Ödül Türk Telekom, Hindistan'da düzenlenen "Küresel Bilgi Teknolojileri Mimarisi Mükemmeliyet Ödülleri"nde, siber tehditlere karşı ilk kez..
Hazır Giyim Tasarımları Paris'te Görücüye Çıkacak Paris'te gerçekleştirecek moda fuarında, 14 Türk firması tasarımlarını tanıtacak.
FETÖ Evinden 1 Milyon 600 Bin Dolar Çıktı
FETÖ'ye finansman sağlamak ve yeni eleman kazandırmak amacıyla faaliyet gösteren 14 kişi gözaltına alındı. Arama yapılan evde 1 milyon 600 bin dolar ele geçirildi.
Toyota'dan Yaris Hybrid ve Hilux Avantajı Toyota'nın eylül ayı kampanyası çerçevesinde Yaris Hybrid ve Hilux için özel avantajlar sunuluyor.
Palandöken: "Sicilde Ufak Bir Çizik Görseler Krediyi Unut" Merkez Bankası’nın faizleri düşürmesinden sonra gözlerin bankalara çevrildiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Ban..
Saray Sofraları"Nın Sebzesini Eskişehir Yetiştiriyor Antik Yunan ve Roma İmparatorluğu döneminde tüketildiği bilinen, Osmanlı'nın ve saray sofralarının vazgeçilmezi kuşkonmazın yetiştirildiği..
TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kredi konusunda esnafın bankalardan yeterli desteği göremediğini..
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Üretimde de Söz Sahibi Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından halkın ihtiyacının karşılanması amacıyla asfalt, beton ve büz üretimi gerçekleştirildiği bildiril..
Kurban Bayramı'na Doğru Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Birliğimizin, beraberliğimizin, bütünlüğümüzün simgesi olan bayram günleri sadece ülkemize değil,..
Marmara'da Işıkla Balık Avcılığına 100 Metre Kriteri Marmara Denizi'nde ışıkla balık avlamanın yasak olduğu derinlik 50 metreden 100 metreye çıkarıldı.
İş Dünyası Ekonomide Son Çeyrek İçin İyimser
İş Dünyası Ekonomide Son Çeyrek İçin İyimser
Çeşitli sektörlerden iş dünyası temsilcilerinin bayram tatili sonrası dönemdeki ekonomik performansa ilişkin beklentileri oldukça pozitif bir tablo ortaya koyuyor.
Epdk, 456 Akaryakıt Bayisinin Lisansını İptal Etti Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), son altı aydır akaryakıt bayilik faaliyetinde bulunmadığını tespit ettiği 456 bayinin lisansını son..
Epdk'dan Lisans Kararları Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) elektrik, petrol, doğalgaz ve sıvılaştırılmış petrol gazları (LPG) sektörlerinde toplam 16 lisansın onayına, 20 lisansın ipta..
Küresel Petrol İhtiyacında Artış Tahimini NEW Amerika Birleşik Devletleri (ABD) merkezli enerji hizmetleri şirketi Halliburton'ın Başkanı Jeff Miller, 2020'de dünyanın günlük petrol ihtiyacın..
Küresel Doğalgaz Talebinde Artış Öngörülüyor NEW Amerika Birleşik Devletleri (ABD) merkezli uluslararası doğalgaz firması Cheniere Energy'nin İcra Kurulu Başkanı Jack Fusco, küresel doğalgaz ..
Tekirdağ'da Balık Fiyatları Tekirdağ'da palamudun tanesi 15-25 liradan satıldı.
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.