1 Eylül 2016 Perşembe Günü Politika Haberleri

1 Eylül 2016 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Yıldırımın Bildti Kabulü
Başbakan Yıldırım'ın Bildt'i Kabulü
Başbakan Binali Yıldırım, Avrupa Dış İlişkiler Konseyi üyesi ve eski İsveç Dışişleri Bakanı Carl Bildt'e, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından beyan ve yazılarıyla uluslararası...
Başbakan Yıldırımın Kabulü
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü
Başbakan Binali Yıldırım, Avrupa Dışilişkiler Konseyi heyetini kabul etti.
AK Partiden CHPye 'Barış' Ziyareti
AK Parti'den CHP'ye "Barış" Ziyareti
AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım ve yönetimi, 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle CHP Konak İlçe Başkanı Şakir Başak ve yönetimini ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan AP Başkanını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan AP Başkanını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Martin Schultz’u Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Başbakan Yıldırımın Kabulü
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü
Başbakan Binali Yıldırım, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Başkanı Pedro Agramunt'u kabul etti.
Bakan Akdağ: 'Çocuklarımıza, Gençlerimize Biraz Haksızlık Ediyormuşuz'
Bakan Akdağ: "Çocuklarımıza, Gençlerimize Biraz Haksızlık Ediyormuşuz"
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 15 Temmuz’da büyük bir felaketin eşiğinden döndüğümüzü vurgulayarak, "Biz biraz haksızlık ediyorduk, çocuklarımıza, gençlerimize. Bu çocuklar, gençler pek de idealist yetişmiyorlar, çok fazla...
Türkeş'ten, Türkmen Elif'in Sınır Dışı Edildiği İddialarına Açıklama Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Türkmen komutan Murat Paşa’nın kız kardeşi ve 6 yaşındaki yeğeni Elif’in sınır dışı edi..
Başbakan Yıldırım, Avrupa Parlamentosu Başkanı Schulz ile Görüştü Başbakan Binali Yıldırım, "Bu kritik dönemde içinde bulunduğumuz şartlarda terörle mücadele ile ilgili yasada gevşeme yapmak,..
Sağlık Bakanı Akdağ Mersin'de Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Özellikle memuriyetten uzaklaştırılacaklar olacak belki. Çok severek yapacağımız bir iş olmayacak ama bu örgütü dağıtmak zorundayız. ..
Yıldırım-Schulz Ortak Basın Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye-AB Vize Muafiyeti Süreci ve Geri Kabul Anlaşması'na ilişkin, "Kritik dönemde, içinde bulunduğumuz şartlarda terörle mü..
Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği ile Ev Sahibi Ülke Anlaşması İmzalandı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi ar..
Bakan Çelik Yarın Bratislava'ya Gidiyor Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AB Gayrıresmi Dışişleri Bakanları Toplantısı’na (Gymnich) katılmak üzere 2-3 Eylül 2016 tarihle..
MHP Çanakkale İl Başkanlığı, Eski Vekilin Partiden İhracını İstedi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, aralarında 25. dönem MHP Çanakkale Milletvekili İbrahim K..
Başbakan Yıldırım: "Gazetecilerin, Medya Mensuplarının İçeri Alındığı, Özgürlüklerinin Kısıtlandığı... Başbakan Yıldırım: "Gazetecilerin, medya mensuplarının içeri alındığı, özgürlüklerinin k..
Kılıçdaroğlu: 'Hep Beraber Ayağa Kalkıp Alkışlıyorlar, Bu Yargı Yürütmenin Emrine Girdi Demektir'
Kılıçdaroğlu: "Hep Beraber Ayağa Kalkıp Alkışlıyorlar, Bu Yargı Yürütmenin Emrine Girdi Demektir"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, adli yıl açılışına ilişkin, “Amerika Devlet Başkanı bir salona girdiği zaman orada hâkimler varsa kimse ayağa kalkmaz, alkışlamaz. Bizde hep beraber ayağa kalkıp alkışlıyorlar.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Meclis Başkanı Selim El Cuburiyi Kabul Etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Meclis Başkanı Selim El Cuburi'yi Kabul Etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Meclis Başkanı Selim El Cuburi’yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Bakan Akdağ, 'Cesaret Edip Çıkmasınlar, Ezeriz, Yıkar Geçeriz'
Bakan Akdağ, "Cesaret Edip Çıkmasınlar, Ezeriz, Yıkar Geçeriz"
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, bugün ordunun daha güçlü olduğunu ifade ederek, "Terör örgütlerine pabuç bırakmadık.
Başbakan Yardımcısı Kaynak'ın Kabulü Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Türkiye'ye gelen sığınmacıların bir kısmını barındırıyoruz ama tamamının sağlık harcamalarını yapıyoruz.
Başbakan Yardımcısı Kaynak, BM Mülteciler Yüksek Komiseri Grandi ile Bir Araya Geldi Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi ile m..
25. Dönem MHP Milletvekiline İhraç Şoku
25. Dönem MHP Milletvekiline İhraç Şoku
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, 25. dönem MHP Çanakkale Milletvekili İbrahim Kürşat Tuna ve beraberindeki 5 kişinin üyelikten kesin ihraç talebi ile il disiplin kuruluna sevk edildiğini...
Çorumda 15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Konulu Fotoğraf Sergisi
Çorum'da '15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi' Konulu Fotoğraf Sergisi
Çorum’da ’15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi’ konulu fotoğraf sergisi açıldı.
Aa Kürtçe Haberler Servisi, 4. Yılına Girdi Anadolu Ajansı'nın 100. Yıl Vizyonu kapsamında 1 Eylül 2013'te Erbil ve Ankara ayağında başlattığı Kürtçe Haberler Servisi 4. yılına girdi.
AB Bakanı Ömer Çelik: "Biz 18 Mart Mutabakatına Bağlıyız" Avrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik, "Biz 18 Mart mutabakatına bağlıyız. Gönüllü yerleştirme mekanizması olmadı, en önemlisi de viz..
HSYK'dan Anayasa Komisyonuna Ziyaret Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyeleri TBMM Anayasa Komisyonunu ziyaret etti.
CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Kurt Açıklaması CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Eren Kurt, "1 Eylül Dünya Barış Günü" dolayısıyla yaptığı açıklamada, barışın çocuklarl..
Anayasa Değişikliği Çalışmaları AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, anayasa değişikliği çalışm..
Kılıçdaroğlu, AP Başkanı Schulz ile Görüştü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Martin Schulz ile görüşmesine ilişkin, "Görüşmemizde darbe sonrası gelişmele..
TBMM Demokrasi ve Dayanışma Zirvesi TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Demokrasimize milletçe sahip çıktık. İnsanlarımız, tanklara, uçaklara ve ağır silahlara karşı hiçbir silaha başvurmadan vücu..
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında Devir Teslim Töreni
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni
İçişleri Bakanlığı görevine getirilen Süleyman Soylu, “15 Temmuz milletimiz için, bu ülkeyi yönetenler ve bu topraklar için bir milattır.
İçişleri Bakanlığında Devir-teslim Töreni
İçişleri Bakanlığında Devir-teslim Töreni
Yeni İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı’nda yapılan devir teslim töreni ile görevi Efkan Ala’dan teslim aldı.
Başbakan Yıldırım: (2) Başbakan Binali Yıldırım, "Üzülerek ifade etmek isterim ki 15 Temmuz'da Türkiye olarak yaşadığımız bu alçak saldırı karşısında desteklerini kayıtsız şartsız derhal orta..
Bakan Akdağ, Mersin Şehir Hastanesinde İncelemelerde Bulundu
Bakan Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nde İncelemelerde Bulundu
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Entegre Şehir Hastanesi’nin mükemmel inşa edilmiş bir hastane olduğunu belirterek, “Şu haliyle bu hastaneye 10 üzerinden 9 puan veriyorum.
Başbakan Yıldırım: (1) Başbakan Binali Yıldırım, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Her devletin kendisini yok etmeye yönelik bu tür alçakça girişimler karşısında s..
» 1 2