7 Ekim 2016 Cuma Günü Dünya Haberleri

7 Ekim 2016 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Filipinler Devlet Başkanı ABD'ye Meydan Okudu: Hadi Beni Devirin Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte, ABD'yi hedef alarak yaptığı konuşmada, "Hadi beni devirin" ifadesini kullandı.
Rus Uçakları Suriye'de Süresiz Kalacak Rus parlamentosunun alt kanadı Duma, savaş uçaklarının iç savaş ülkesindeki Himeymim Hava Üssü'nde süre sınırı olmaksızın konuşlanmasını onayladı.
Dağda Bedava Altın Arayan Madenciler Güney Amerika'da daha iyi yaşam özlemiyle insanlar And Dağları'nın zorlu koşullarında, kanunsuz topraklarda altın arıyor.
Haiti'de Ölü Sayısı 400'ü Geçti Haiti’de etkili olan Matthew Kasırgası nedeniyle, hayatını kaybedenlerin sayısı 478’i buldu.
Akıncı: "2017 Ortalarında Referandum Olabilir" KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, “Her şey iyiye giderse bir yol kazası olmazsa o taktirde 2017 ortalarında bir referandum olgusu yaşanabilir” ..
Yeni Sunduğu Özelliklerle Gün Geçtikçe Kullanıcı Sayısını Artırıyor
Yeni Sunduğu Özelliklerle Gün Geçtikçe Kullanıcı Sayısını Artırıyor
Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması İnstagram Snapchat'i kopyalamakla eleştirilse de, sunduğu yeni özellikle birlikte adeta uçuşa geçti.
Ölen Kadının Ruhu Kamera Kayıtlarında! Tayland'da yaşanan trafik kazası sonrası çıkan görüntüler çok tartışılacak.
Lavrov ve Steinmeier, Suriyeyi Görüştü
Lavrov ve Steinmeier, Suriye'yi Görüştü
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ve Alman mevkidaşı Frank-Walter Steinmeier gerçekleştirdikleri telefon görüşmesinde Suriye konusunu ele aldı.
10 Aylık Bebek, Annesinin Erkek Arkadaşının Tecavüzüne Uğradı! ABD'de 10 aylık bir kız bebek, annesinin erkek arkadaşının tecavüze uğradı. Apartmanın bodrum katında, bilinci kapalı bir halde ..
Bakan Avcı: 'Tur Operatörleri Fetönün Gerçek Kimliğinin Farkında'
Bakan Avcı: "Tur Operatörleri Fetö'nün Gerçek Kimliğinin Farkında"
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı Amsterdam’da düzenlediği basın toplantısında, “Yurtiçinde olduğu gibi yurt dışında da FETÖ’nün bütün bu çırpınışları boşuna. Bütün dünya Türkiye’de olup bitenlerden sonra bu örgütün iç...
10. Azerbaycan Uluslararası Eğitim Fuarı Başladı
10. Azerbaycan Uluslararası Eğitim Fuarı Başladı
Azerbaycan’da geleneksel hale gelen Uluslararası Eğitim Fuarı’nda Türk Üniversiteleri yoğun ilgi gördü.
Nobel Barış Ödülünün Sahibi Juan Manuel Santos Kimdir?
Nobel Barış Ödülü'nün Sahibi Juan Manuel Santos Kimdir?
Nobel Barış Ödülü Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos'a verildi. Santos, Kolombiya hükümetiyle FARC arasında yapılan barış anlaşmasının mimarıydı. Juan Manuel Santos kimdir?
Suyla Temas Edince Kurdeşen Döküyor
Suyla Temas Edince Kurdeşen Döküyor
Suya alerjisi olan Amerikalı Candice Dent, duş aldığında, terlediğinde ve hatta ağladığında vücudunda acı verici kızarıklıklar oluşuyor.
» 1 2 3