6 Ekim 2016 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

6 Ekim 2016 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara ve Kırıkkalede Elektrik Kesintisi
Ankara ve Kırıkkale'de Elektrik Kesintisi
Ankara'nın Akyurt, Altındağ, Beypazarı, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Kazan, Mamak, Sincan ve Yenimahalle ilçeleri ile Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinin bazı bölgelerinde 9 Ekim Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
Kalkınma Bakanlığı 2017-2019 Dönemi Genelgesi Yayımlandı
Kalkınma Bakanlığı 2017-2019 Dönemi Genelgesi Yayımlandı
Kalkınma Bakanlığının 2017-2019 dönemi yatırım programı hazırlıklarıyla ilgili genelgesinde, sektörel bazda eğitim, sağlık, bilim, teknoloji, ulaştırma, sulama, içme suyu ve kanalizasyon yatırımlarına, bölgesel bazda ise...
Uşak Ticaret Borsası Uşak Ticaret Borsasında (UTB) buğdayın kilogramı 0,76-0,84 liradan satıldı.
Fetö'den Hac ve Umre Ziyareti Yapanlara "Kara Propaganda" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Suudi Arabistan'daki Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının 15 Temmuz'daki darbe girişimini meşru ..
Denizli Ticaret Borsası Denizli Ticaret Borsasında (DTB) çerezlik çiğ ay çekirdeğinin kilogramı 4,84-5,88 liradan işlem gördü.
Dünya Bankası Grubu Başkanı Kim Açıklaması Dünya Bankası Grubu Başkanı Jim Yong Kim, gelişen ülkelerin halen zor durumda olduğunu belirterek, "Şu anda resesyonda olan gelişen ülke sayısı, 200..
Aydın Ticaret Borsası Aydın Ticaret Borsası'nda kuru incirin kilogramı 5,90 liradan satıldı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 41,07 puan artışla 77.894,72 puandan kapandı.
Bursa İş Dünyası Taleplerini Hükümete Aktardı
Bursa İş Dünyası Taleplerini Hükümete Aktardı
Bu yıl 9’uncu kez yapılan Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası, Başbakan Binali Yıldırım’ın başkanlığında 365 oda ve borsanın yönetim kurulu ve meclis başkanlarının iştirakiyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)...
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri
Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 602 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle: HİSSE ADI TL ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, önceki kapanışları ile bugünkü en düşük, en yüksek kapanış değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö...
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsa Günü Yükselişle Kapattı Borsa günü yüzde 0,05’lik yükselişle tamamladı.
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsasında çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 2,70-3,60 liradan satıldı.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 123,25 lira oldu.
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Açıklaması Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Bizim gri listeye düşme lüksümüz yok. Sektörün paydaşları hazır burada ike..
Doğalgaz Ticaretine İlişkin Yönetmelik Taslağı Görüşe Açıldı
Doğalgaz Ticaretine İlişkin Yönetmelik Taslağı Görüşe Açıldı
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), doğalgaz piyasası organize toptan satış piyasası yönetmeliğine ilişkin taslak görüşe açıldı.
New York Borsası Düşüşle Açıldı NEW New York borsası, yarın açıklanacak istihdam verisinin piyasalarda yarattığı endişeyle güne satış ağırlıklı başladı.
Nn Hayat ve Emeklilik, "Pazarlama Zirvesine" Katıldı NN Hayat ve Emeklilik, Türkiye'nin en kapsamlı pazarlama etkinliklerinden biri olan İnteraktif Pazarlama Zirvesinde (İPZ) yer aldı.
Altının Kilogramı 123 Bin 900 Liraya Geriledi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMTP) altının kilogramı 123 bin 900 liraya geriledi.
Vakıf Katılım Denizli Şubesi Hizmete Açıldı
Vakıf Katılım Denizli Şubesi Hizmete Açıldı
Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, "Vakıf Katılım olarak vizyonumuzu katılım bankacılığında referans kurum olmak şeklinde belirledik" dedi.
Osmaniye Ticaret Borsası
Osmaniye Ticaret Borsası
Osmaniye Ticaret Borsasında iç yer fıstığının kilogramı 6,70 liradan satıldı.
Yenişehir Yatırımcıları Bekliyor
Yenişehir Yatırımcıları Bekliyor
Aynı zamanda YOSAB başkanı olan Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, ilçeye yatırımcıları beklediklerini söyledi.
Bes'te Kategorilerine Göre En Fazla Kazandıran Fonlar Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Geti..
» 1 2 3 4 5