5 Ekim 2016 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

5 Ekim 2016 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Richmond Fed Başkanı Lackerdan Faiz Açıklaması
Richmond Fed Başkanı Lacker'dan Faiz Açıklaması
ABD Merkez Bankası (Fed) Richmond Şubesi Başkanı Jeffrey Lacker, ülkede enflasyonun yükselmeye başlamasının Fed'in faiz artırım zeminini güçlendirdiğini söyledi.
Genç İstihdama Kayıt(Dışı)sız Kalma Projesi'Nin Lansmanı Yapıldı
Genç İstihdama Kayıt(Dışı)sız Kalma Projesi"Nin Lansmanı Yapıldı
Kocaeli Üniversitesince (KOÜ) yürütülen, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından desteklenen "Genç İstihdama Kayıt(dışı)sız Kalma Projesi"nin lansmanı gerçekleştirildi.
Denizli Ticaret Borsası
Denizli Ticaret Borsası
Denizli Ticaret Borsasında (DTB) çerezlik çiğ ay çekirdeğinin kilogramı 5,75 liradan satıldı.
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) büyükbaş hayvan etinin kilogramı 23,30 ila 40,00 liradan satıldı.
Dolar, 2.5 Ayın Zirvesinde Yurtiçi risklerin yanı sıra Fed'in faiz artırımı ihtimali ve ECB tarafından gelen haberlerin gelişmekte olan ülke piyasalarına olumsuz yansımasıyla birlikte dolar/T..
ABD'de Dış Ticaret Açığı Beklentiyi Aştı ABD'de dış ticaret açığı ağustosta aylık yüzde 3 artarak beklentinin üzerinde gerçekleşti.
ABD'nin Haftalık Petrol Stokları Azaldı NEW ABD'de haftalık ham petrol stokları 3 milyon varil azaldı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 795,88 puan artışla 77.853,65 puandan kapandı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 601 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle: HİSSE ADI TL ..
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, önceki kapanışları ile bugünkü en düşük, en yüksek kapanış değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö...
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,03 yükselişle 77.853,65 puandan tamamladı.
Borsa Günü Yükselişle Kapattı Borsa günü yüzde 1,03’lük yükselişle tamamladı.
Maliye Bakanı Ağbal: "Vatandaşımız Türkiye'ye Güvensin, Ekonomisine, Hükümetine Güvensin" Maliye Bakanı Naci Ağbal, Yeniden Yapılandırma Kanunu ile işletmelerin yurt dışındaki varlıklarını Tü..
Aydın Ticaret Borsası Aydın Ticaret Borsasında kuru incirin kilogramı 6,50 liradan satıldı.
Benzin ve Motorine Zam Geldi Akaryakıt dağıtım şirketleri benzinin litre fiyatına 14 kuruş, motorinin litre fiyatına da 12 kuruşluk zam yaptı.
Rosatom'un Başkanı Değişti Rusya Devlet Nükleer Enerji Şirketi'nin (Rosatom) başkanlığına Aleksey Likhachev getirildi.
Yunanistanda Uçuşlar Dört Gün Duracak
Yunanistan'da Uçuşlar Dört Gün Duracak
Yunanistan'da hava trafik kontrolörlerinin greve gitmesinden dolayı 9 Ekim'den itibaren dört gün tüm uçuşlar durdurulacak.
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşıda 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,64 azalışla 124,90 liradan tamamladı.
IMF Küresel Finansal İstikrar Raporu Uluslararası Para Fonunun (IMF) raporunda gelişmiş ülkelerdeki bankaların dörtte birinin ciddi yapısal zorluklarla karşılaşmaya devam edeceği belirtildi.
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsasında çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 2,70-3,60 liradan satıldı.
Altının Kilogramı 125 Bin 250 Liraya Geriledi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasasında (KMTP) altının kilogramı 125 bin 250 liraya geriledi.
Uşak Ticaret Borsası Uşak Ticaret Borsasında (UTB) buğdayın kilogramı 0,77-0,83 liradan satıldı.
Osmaniye Ticaret Borsası
Osmaniye Ticaret Borsası
Osmaniye Ticaret Borsasında kabuklu yer fıstığının kilogramı 8,50 liradan satıldı.
» 1 2 3 4 5