4 Ekim 2016 Salı Günü Politika Haberleri

4 Ekim 2016 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanlığı'na AK Parti Burdur Milletvekili Petek... 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanlığı’na AK Parti Burdur Milletvekili Re..
Dışişleri Bakanlığı, Irak Temsilciler Meclisinin Aldığı Kararı Kınadı
Dışişleri Bakanlığı, Irak Temsilciler Meclisi'nin Aldığı Kararı Kınadı
Dışişleri Bakanlığı, Irak Temsilciler Meclisi’nin 4 Ekim 2016 tarihinde aldığı kararı kınadığını açıkladı.
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş, Çankırı'da AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Büyüklerimiz gençleri çok eleştirdiler.
Sırbistan Başbakan Birinci Yardımcısı Daçiç Türkiyeyi Ziyaret Edecek
Sırbistan Başbakan Birinci Yardımcısı Daçiç Türkiye'yi Ziyaret Edecek
Sırbistan Başbakan Birinci Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ivica Daçiç, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun daveti üzerine 5 Ekim’de Türkiye’ye gelecek.
Bakan Işık: "Daeş'le Mücadelede PKK ve Pyd'yi Kullanmak Yıllar Sürecek Bir Kargaşanın Fitilini... Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, DAEŞ ile mücadele ve Türkiye’nin önündeki iki harekat olan R..
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş, Çankırı'da AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Gençlik, varlığını AK Partide bulmuştur.
Bakan Avcı: "2005-2016 Yılları Arasında Bin 675 Adet Özel Tiyatroya Bakanlığımızca Destek... Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, “2005-2016 yılları arasında bin 675 adet özel tiyatroya Bakanlı..
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, 2005-2016 yılları arasında bin 675 özel tiyatroya bakanlıkça destek verildiğini bildirdi.
Bakan Özhaseki: 'Batılılar Zannediyor Ki Çevreci Sadece Kendileri'
Bakan Özhaseki: "Batılılar Zannediyor Ki Çevreci Sadece Kendileri"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Esenler’de mavi kapakların toplanması ile engelli vatandaşlara alınan akülü ve tekerlekli sandalyeleri dağıttı.
Almanya Federal Meclisi Savunma Komisyonu Üyelerinden TBMM'ye Ziyaret Almanya Federal Meclisi Savunma Komisyonu üyeleri, TBMM’de Milli Savunma Komisyonu üyelerini ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Madalya Kazanan Sporculara Tebrik Telgrafı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Peru’da düzenlenen 10. Tekvando Poomse Şampiyonası’nda altın madalya kazanan sporcular..
Alman Federal Meclis Savunma Komisyonu Üyeleri TBMM'de İncirlik Üssü'ne gitmek amacıyla Türkiye'ye gelen Almanya Federal Cumhuriyeti Federal Meclis Savunma Komisyonu üyeleri, TBMM Milli Savun..
Avustralya Stk'larından TBMM'ye Ziyaret TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Avustralya Türk ve Müslüman toplumu temsilcilerinden oluşan "I Stand with Turkey" platformu üye..
TBMM Genel Kurulu Çalışmalarına Başladı AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Hepimiz 15 Temmuz’dan bir takım sonuçlar çıkardık muhakkak. Siyasi rekabet elbette olacak, iktidar muhalefet..
TBMM Genel Kurulu Çalışmalarına Başladı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, "Dilerim ki bu yasama yılında çalışmalarımız esnasında birbirimizle olan davranışlarımız..
TBMM Başkanı Kahraman Avustralya'da TBMM Başkanı İsmail Kahraman, kısa adı MIKTA olan Meksika, Endonezya, Güney Kore, Türkiye, Avustralya 2. Parlamento Başkanları toplantılarına katılmak üzer..
Hdp Grup Başkanvekili Baluken Açıklaması HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, KHK komisyonuna ilişkin, "Bize henüz 'Üye verin, karşı çıktığınız KHK'ları bizimle paylaşın' diye bir açıklama ge..
TBMM Başkanvekili Hamzaçebi, Engelli Vatandaşları Kabul Etti TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, anlayışlarına göre hayırsever devlet değil, sosyal devlet bulunduğunu belirtti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yenikapı ruhundan uzaklaştınız, Yenikapı ruhunu çiğnediniz diyorlar, Yenikapı ruhu m..
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı başkanlığında toplandı.
Bakan Mehmet Özhasekiden Muhalefet Partilerinin Belediye Başkanlarına Çağrı
Bakan Mehmet Özhaseki'den Muhalefet Partilerinin Belediye Başkanlarına Çağrı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, muhalefet partilerinin belediye başkanlarına seslenerek, “Kim kentsel dönüşüm yapmak istiyorsa, kim hizmet yapmak istiyorsa, kim insanımızı mutlu etmek istiyorsa kapımız sonuna...
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ'nün darbe girişiminin siyasi sorumlusunun kim olduğunun sorulduğunu belirterek, "Açık ve net söylüyorum; bu işin siyasi sor..
Demirtaş: Darbe Bir Senaryo Değil, Hakikat
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Bir darbe gerçeği var. Darbe bir senaryo değil hakikat ama buna karşı alınan tedbir büyük bir senaryodur" dedi.
Hdp Grup Toplantısı
Hdp Grup Toplantısı
Halkların Demokratik Partisi Eş başkanı Selahattin Demirtaş, “Darbe gerçekleşseydi kim Bakan olacaktı, kim Başbakan olacaktı, Vali olacak kimlerdi niye bunu açıklamıyorsun” dedi.
CHP Grup Toplantısı
CHP Grup Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Sen büyükelçini gönderirsin küçük tabureye oturturlar, gıkın dahi çıkmaz. Kalkarsın Lozan’a laf edersin.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Türkiye Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu'nu kabul etti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenikapı Ruhundan Uzaklaştığı Eleştirilerine İlişkin,... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenikapı ruhundan uzaklaştığı eleştirilerine ilişkin, "Yen..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "15 Temmuz darbe girişimiyle patlama yapması beklenen döviz hareketleri, spekülatörlerin istediği gibi olmadı..
CHPden Kaybedilen 8 İlçe İçin Yeni Model
CHP'den Kaybedilen 8 İlçe İçin Yeni Model
CHP İzmir İl Örgütü, yerel seçimlerde kaybedilen 8 ilçe için yeni bir çalışma başlatıyor.
Bakan Özhaseki: "Cumhurbaşkanımızın Talimatı Askeri Alanların Yeşil Alan Olarak Değerlendirilmesi" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki askeri alanların taşınmasına ilişkin olarak "Sayı..
TBMM Başkanı Kahraman Avustralya'da TBMM Başkanı İsmail Kahraman, kısa adı MIKTA olan Meksika, Endonezya, Güney Kore, Türkiye, Avustralya 2. Parlamento Başkanları toplantılarına katılmak üzer..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Türkiye, 15 Temmuz darbe girişimiyle yıkılmayınca eski yöntemlere başvurdular, bel altı vuruşlarını devreye ..
Milli Savunma Bakanı Işık Açıklaması Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Rakka operasyonu daha çok hava operasyonu olacak.
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Suriye ve Irak'ta demokratik yapıların bozulması, buna yönelik etnik alanların kaşınması bölgeye istikrar ge..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "PKK neyse, PYD de, YPG de aynıdır, sadece isimleri değişiktir ama bunların hepsi terör örgütüdür.
» 1 2