4 Ekim 2016 Salı Günü Dünya Haberleri

4 Ekim 2016 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Wikileaks ABD Seçimleriyle İlgili Belgeleri Yayınlamaya Hazırlanıyor
Yayınladığı gizli belgelerle dünyayı sarsan Wikileaks'in 10. yılı sebebiyle Almanya'Nın başkenti Berlin'de özel bir etkinlik düzenlendi.
Fransa, Rus Bombardıman Uçaklarının Yolunu Kesti! Fransa Hava Kuvvetleri basın servisinden yapılan yazılı açıklamada, Tupolev 160 tipi iki adet Rus bombardıman uçağının, 22 Eylül'de önce Norv..
Irak'tan Küstah Adım: Türk Askerinin Irak'tan Çıkarılması İçin Karar Aldılar Irak Meclisi'nden yapılan yazılı açıklamada, Meclis'in, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) aldığı Türk askerl..
ABD'de Doğalgaz Sızıntısı Nedeniyle Patlama İtfaiye yetkililerinin verdiği bilgiye göre, Paterson semtinde bir evden gaz kokusu geldiği yönünde ihbar alan görevliler, söz konusu binayı tahliy..
Para ve Altınlarla Yunanistana Kaçtılar
Para ve Altınlarla Yunanistan'a Kaçtılar
Yunan Kamu Güvenliği Bakanlığından edinilen bilgiye göre, perşembe günü kasabaya ulaşan beş kişi arasında tek çocuklu bir çift ve iki erkek bulunuyor.
Rusya, Suriye'ye S-300 Gönderdi Konaşenkov, Rus basınına yaptığı açıklamada, S-300 hava savunma sisteminin, Rusya'nın Suriye'deki deniz üssü Tartus ve bölgedeki gemilerinin havadan gelecek te..
Pentagon'un Tuzak Videoları "ABD, sahte El Kaide videoları hazırlattı ve bu iş için yarım milyar dolar ödedi.
Kuzey Kore'den Park'a Ağır Hakaretler Kuzey Kore hakkında İngilizce yayın yapan NK News haber sitesinin aktardığına göre; Rodong Sinmun gazetesi, Kuzey Korelileri "daha iyi bir hayat" kurmak ..
İngiltere'nin En Yaşlı Damadı 110 Yaşında Öldü Bradford kentinde yaşayan Karam Chand'ın Cuma günü hayatını kaybettiği açıklandı.
Putin Talimat Verdi... 40 Milyon Kişi Katılıyor! Anadolu Ajansı'nın haberine göre, Rusya Olağanüstü Haller Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, tatbikatta 40 milyondan fazla vatandaş, 200 binde..
Musul Harekatı Öncesinde Halkın Güvenliği İçin Radyo Kuruldu
Musul Harekatı Öncesinde Halkın Güvenliği İçin Radyo Kuruldu
Radyonun muhtemel güvenli çıkış rotaları, gidilmemesi gereken yerler, yardım bulunabilecek noktalar ve harekat sırasında aranabilecek acil yardım numaralarına dair bilgi vereceği belirtildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Eden Alman Komedyen Hakkında Takipsizlik Kararı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren ve Türk milletini aşağılayan şiir okuduğu gerekçesiyle Alma..
Bakan Tüfenkci: "Sapkın Bir Dini Anlayışa Sahip Olan Fetö Milli İradeye Karşı Darbe Girişiminde... Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gürcistan Maliye Bakanı Nodar Khaduri ile düzenled..
Almanya: Ypg'yi Eğitmiyoruz Rus Haber Ajansı Sputnik, Almanya'nın Musul ve Rakka operasyonları için YPG'lileri eğitmek amacıyla bölgeye Alman askeri gönderdiğini iddia etti.
Buz Adam Ötzi'nin Düşmanı Tarafından Sinsice Öldürüldüğü Ortaya Çıktı
Buz adam Ötzi'nin nasıl öldüğü / öldürüldüğü konusu krimonoloji uzmanları tarafından çözüldü.
Bettina Kudla'nın Bürosuna Saldırdılar Saldırganlar, büronun duvarını zift benzeri sıvı maddeyle boyadıktan sonra, dört camını kırdı ve büroyu tahrip etti.
Dresden Polisi Pegıda'cılara Neden İzin Verdi Kent merkezinde gösteri yasağına rağmen polisin PEGIDA gösterisine göz yumması, sert eleştirilere hedef oldu.
Assange: ABD Seçimlerinden Önce Tüm Belgeler Açıklanmalı
Assange: ABD Seçimlerinden Önce Tüm Belgeler Açıklanmalı
WikiLeaks'in 10. yaş günü için Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen basın toplantısına sitenin kurucusu Julian Assange da video konferans yöntemi ile katıldı.
Ap, Paris İklim Değişikliği Anlaşmasını Onayladı
Ap, Paris İklim Değişikliği Anlaşması'nı Onayladı
Avrupa Parlamentosu (AP), Paris İklim Değişikliği Anlaşması’nı onayladı.
» 1 2