28 Ekim 2016 Cuma Günü Dünya Haberleri

28 Ekim 2016 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fbı Clinton'un E-posta Soruşturmasını Tekrar Açacak FBI Başkanı James Comey, ABD Kongresine yönelik bir mektup kaleme alarak, soruşturmaya konu olabilecek bazı yazışmaların varlığından haberd..
Suriyeli Muhaliflerden Halep Kuşatmasını Kırmak İçin Yeni Operasyon Suriyeli muhalifler, Halep kuşatmasını kırmak için yeni bir operasyon başlattıklarını duyurdu.
8 Yıl Sonra İzmaritle Çözülen Türk Katil Zanlısına Ömür Boyu Hapis
8 Yıl Sonra İzmaritle Çözülen Türk Katil Zanlısına Ömür Boyu Hapis
Almanya'nın Köln kentinde, 2007 yılında işlenen ve 8 yıl sonra bir sigara izmaritiyle çözülen cinayetin sanığı Enes A., ömür boyu hapse çarptırıldı.
KKTC Meclis Başkanı Siber: "Türkiye Olarak Her Alanda Gösterdiği Başarı ve İlerleme Hepimiz İçin... KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, “Türkiye Cumhuriyeti’nin, kuruluşunun 93’ncü y..
Lavrov: "Bazı 'Yabancı Oyuncular' Amaçlarına Ulaşmak İçin Suriye'deki Karışıklığı Kullanıyor" Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya’nın İdlib’te bir okula hava saldırısı düzenlediği idd..
Lavrov, İranlı Mevkidaşı Zarif ile Görüştü Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Suriye krizini görüşmek üzere Moskova’da Suriye Dışişleri Bakanı Velid Muallim ile bir araya geldi.
Musul'a Hava Saldırısı Irak Savunma Bakanlığı, Musul çevresine yönelik hava saldırısının görüntülerini yayınladı.
» 1 2 3