27 Ekim 2016 Perşembe Günü Politika Haberleri

27 Ekim 2016 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: 'Türkiye-İran İşbirliği Etnik ve Mezhebi Çatışmaların...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Türkiye-İran İşbirliği Etnik ve Mezhebi Çatışmaların...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye ve İran’ın bölgenin iki güçlü, dost ve kardeş ülke olduklarını belirterek, “Türkiye-İran işbirliği etnik ve mezhebi çatışmaların panzehiridir” dedi.
Bakan Kılıç, Karabükte Üniversite Öğrencileri ile Buluştu
Bakan Kılıç, Karabük'te Üniversite Öğrencileri ile Buluştu
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Karabük’te düzenlenen söyleşide üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Atatürk Üniversitesi Akademik Yıl Açılışına Katıldı
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Atatürk Üniversitesi Akademik Yıl Açılışına Katıldı
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Atatürk Üniversitesi’nin 2016-2017 akademik yıl açılış törenine katıldı.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Erzurum'da Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Ne yaparsanız yapın artık boş. Bu millet artık uyanmıştır.
Millet, Sokağa Ne Zaman Çıkacağını 15 Temmuz'da Gösterdi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, "Aziz millet, ne zaman, niçin, nerede sokağa çıkması ve meydanlara dökülmesi gerektiğin..
Başbakan Yıldırım: "Küresel Yatırımcılar, Türkiye'de Gelecek Planları Açısından Herhangi Bir... Başbakan Binali Yıldırım, “Küresel yatırımcıların ortak kanaati Türkiye’de darbe girişiminin ya..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Mesele, bir Başkanlık, sistem meselesi değil. Bizim için mesele, 79 milyonun refahı..
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat Petek, 15 Temmuz gecesini yaşayan asker-sivil kişiler..
15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat Petek Açıklaması 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat Petek, komisyonda gelecek hafta İstanbul Valisi Vasi..
Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Açıklaması
Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Açıklaması
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Şimdiye kadar erken seçim diyorduk. Ancak artık belediye başkanlarımızı serbest bırakılana kadar direniş var. Herkes barışçıl demokratik protesto hakkını 81 ilde kullanmalıdır”...
Bakan Kılıç: '15 Temmuz Gecesi Türkiye Dünyaya Büyük Bir Mesaj Verdi'
Bakan Kılıç: "15 Temmuz Gecesi Türkiye Dünyaya Büyük Bir Mesaj Verdi"
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir dönem yapılan tartışma ve müzakerelerde, ülkenin geleceği söz konusu olduğunda gençlerin gerekli adımları atıp atmayacağı yönünde sorular sorulduğunu hatırlatarak, “15...
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Fransa'da banliyö ayaklanmalarını doğuran nedenlerle mü..
Ulaştırma Bakanı Arslan 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Şehitleri Anma Programına Katıldı
Ulaştırma Bakanı Arslan '15 Temmuz Darbe Girişimi ve Şehitleri Anma Programı'na Katıldı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye’nin gelişmesini istemeyen güçlerin bazı terör örgütlerini maşa olarak kullandığını belirterek, “Hizmet ettikleri ağababalarının, Türkiye’nin büyümesini bu...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Yasin Aktay, "Bugün terörü kimin beslediğini artık çok iyi biliyoruz.
TBMM Genel Kurulu MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Ziraat Bankası'nın, çiftçiye kredi vermemek için elinden geleni yaptığını, çiftçinin mağdur olduğunu savunarak, "Lütfen Ziraat Bankası..
Malatya'da TOKİ Çalışmaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, kentte TOKİ çalışmalarının devam ettiğini ve Yazıhan ilçesine toplu konutların kazandırılacağını bildirdi.
Kamu Denetçiliği Seçimi TBMM Dilekçe Komisyonu ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan karma alt komisyon, kamu denetçiliği için 15 kişiyi belirledi.
Polonya Meclis Başkanı Kuchcinsk TBMM'de TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Polonya Ulusal Meclis Başkanı Marek Kuchcinsk ile bir araya geldi.
Bakan Tüfenkci, Venezuela Büyükelçisi Bracho Reyesi Ağırladı
Bakan Tüfenkci, Venezuela Büyükelçisi Bracho Reyes'i Ağırladı
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’yi makamında ziyaret eden Venezuela Büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Reyes, “Türkiye eğer demokrasi ile tanıştıysa o şu andır” dedi.
Polonya Meclis Başkanı Kuchcinski TBMMyi Ziyaret Etti
Polonya Meclis Başkanı Kuchcinski TBMM'yi Ziyaret Etti
Polonya Meclis Başkanı Marek Kuchcinski TBMM’yi ziyaret etti.
CHPden Tarım Sorunlarına Çözüm Önerileri
CHP'den Tarım Sorunlarına Çözüm Önerileri
CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, partinin tarım komisyonu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında tarım ve hayvancılıkta yaşanan sorunları bildiklerini ve çözüm önerileri getirdiklerini söyledi.
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Barzani Açıklaması Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, Musul operasyonuna ilişkin, "Peşmerge Musul'un merkezine girmeyecektir.
Emine Erdoğan, Bakan Eroğlu ile Birlikte Açılış Törenine Katılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun yarın Afyo..
Norveç Büyükelçisinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Güven Mektubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Norveç Büyükelçisi Vegard Ellefsen’i kabul etti.
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda söz alan milletvekilleri, Hemşire Ayşegül Terzi'yi tekmeleyerek darbettiği gerekçesiyle yargılanan sanığın tahliye edilmesini eleştirdi.
Letonya Büyükelçisi ve Danimarka Büyükelçisi'nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Güven Mektubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Letonya Büyükelçisi Peteris Karlis Elferts’i ardından ise Danimarka..
ATO Başkanı Salih Bezci, İstifasını Açıkladı Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, Muşta
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, Muş'ta
AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Yasin Aktay, bugünkü terörün Kürt sorunundan kaynaklanmadığını belirterek, “Eskiden Kürt sorunundan besleniyordu, bugün elhamdülillah terörü...
Asgari Ücretlilerin Vergi Dilimi AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, asgari ücretlilerin artık vergi diliminden mağdur olmayacağını ve ücretlerinin bin 300 liranın altına düşmeyeceğini b..
Başkanlık Sistemi Tartışmaları CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, başkanlık sistemi için Meclise getirilecek bir anayasa değişiklik teklifine ilişkin, "Biz 330'u bulabileceklerini düşük bir ih..
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması ANKARA (İHA) – CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Bugüne kadar başkanlık sistemi ile ilgili ifadelerimiz ortadayken, ’Milliyetçi Hareket Partisi na..
AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir Açıklaması AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Türkiye genelinde bir milyon 142 bin otistik bulunduğunu bildirdi.
Desticiden Başkanlık Sistemine Destek: Mevcut Sistemin Değişmesi Lazım
Destici'den Başkanlık Sistemine Destek: Mevcut Sistemin Değişmesi Lazım
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de yaptığı açıklamada başkanlık sistemini değerlendirerek, "Mevcut sistemin hali ortada. Bu sistemin değişmesi lazım" dedi.
CHP İzmir Milletvekili Bayır Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Olağanüstü Din Şurasında alınan kararlar doğrultusunda hazırlanan raporda "cami gençlik kolları" kurulması karar..
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, Musul'u Terör Örgütü Deaş'tan Kurtarma... Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, Musul'u terör örgütü DEAŞ'tan kurtarma operasyo..
AK Parti Samsun Milletvekili Kurt Açıklaması AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, “15 Temmuz sonrası yaptığımız görüşmeler ötesinde artık 15 Temmuz’u Avrupa’nın, Avrupa Birliği üyes..
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Böke Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Türk lirası neden değer kaybediyor çünkü başkanlık iddiası ile Tür..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Açıklaması Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Paris’teki Çevre Bakanları toplantısındaki konuşmasını hatırlatarak, "Şu anda bile denizlerde..
İçişleri Bakanlığından Hudut Kapıları ve Havalimanlarındaki Aksaklığa İlişkin Açıklama İçişleri Bakanlığı, hudut kapıları ve Atatürk Havalimanı’nda giriş-çıkış işlemlerinde dün yaşanan arızay..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Obama ile Yaptığı Görüşmeye İlişkin Açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Barack Obama ile yaptığı telefon görüşmesine ilişkin, “Dün akşam Sayın O..
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, başkanlık sistemi çalışmalarına ilişkin, "Devletimiz, milletimiz, ülkemiz, gençlerimiz için hang..
CHP Bursa Milletvekili Sarıbal Açıklaması CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, AK Parti'nin, yeni havza bazlı destekleme modelinin, "gayrimilli" olduğunu savunarak, bu modelin tarımın önünü ..
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (2) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, HDP'nin "sokağa çıkın" çağrılarının bölge halkında karşılık görmemesini, "Bu çağrılara cevap verilmemesinin bölgedeki va..
» 1 2