25 Ekim 2016 Salı Günü Politika Haberleri

25 Ekim 2016 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Partisinin Dayanışma Yemeğine Katıldı
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Partisinin Dayanışma Yemeği'ne Katıldı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bugünlerde en çok huzura, beraberliğe ihtiyacımız var. Bugünlerde en çok mağdur olan milyonlara sahip çıkmaya ihtiyacımız var” dedi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hiç kimseyi ötekileştirmeden, kimseyi cezalandırmadan, hukuk içinde her yurttaşımızı kucaklamaya ihtiyacımız var. Türkiye'nin bölünmeye, çatışmaya ve kavgaya ihtiyacı yok." dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "FETÖ, otellerinde yaptıkları toplantılarda odalara yerleştirdikleri kameralarla insanları tehdit etmiş" dedi.
Ankara'nın Kazan İlçesinin Adının "Kahramankazan" Olarak Değiştirilmesi ve 15 Temmuz'un "Demokrasi... Ankara'nın Kazan ilçesinin adının "Kahramankazan" olarak değiştirilmesi ve 15 Temmuz'un "..
Plan ve Bütçe Komisyonu'na Üye Seçildi Plan ve Bütçe Komisyonu’na MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu seçildi.
AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Biz kısa süre içerisinde AK Parti olarak başkanlık sistemiyle ilgili Türkiye'de muhtemel sistem krizlerin..
Başbakan Yıldırım Soruları Yanıtladı Başbakan Binali Yıldırım, 18 Mart 2017'de temeli atılacak Çanakkale 1915 Köprüsü'nün geçiş ücretinin 15 avro artı KDV olacağını belirterek, "Maliyet tekli..
Vergi Diliminden Dolayı Ekim, Kasım ve Aralık Aylarında Ücretleri Bin 300 TL'nin Altına Düşen... Vergi diliminden dolayı Ekim, Kasım ve Aralık aylarında ücretleri bin 300 TL'nin altına düşen ..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Türkiye'nin, siyasi ve ekonomik istikrarını sürdürebilmesi için başkanlık sistemine ihtiyacı olduğunu belirterek, "Türkiye hızlı karar vermek zorundadır.
Maliye Bakanı Ağbal: "(Yeniden Yapılandırma) 25 Kasım'a Kadar Başvuru Süresini Uzattık. Bir Yanlış... Maliye Bakanı Ağbal: "(Yeniden yapılandırma) 25 Kasım'a kadar başvuru süresini uzattık. B..
AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Anayasa Paketi Değerlendirmesi AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, anayasa paketine ilişkin olarak, “100 maddelik, 200 maddelik metinler getirmeyi do..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu bugün, Ankara'nın Kazan ilçesinin adının "Kahramankazan" olarak değiştirilmesi ve 15 Temmuz'un resmi tatil ilan edilmesine dair kanun teklifi için mesai ya..
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Deniyor ki; 'Sayın Cumhurbaşkanı anayasayı ihlal ediyor.
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Bütçe Genel Kurula Gelmeden Anayasa Teklifimizi Meclise... IHAAW163440-SIY/25-10-2016 - AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Bütçe Genel Kurula ..
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Bütçe Genel Kurula Gelmeden Anayasa Teklifimizi Meclise... IHAAW163544-SIY/25-10-2016 - AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Bütçe Genel Kurula ..
Başbakan Yıldırım, 31 Ekim'de Sona Ereceği Açıklanan Vergi Alacaklarının Yeniden Yapılandırmasına... Başbakan Yıldırım, 31 Ekim'de sona ereceği açıklanan vergi alacaklarının yeniden yapılandı..
Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Açıklaması
Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Açıklaması
Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, “Şiddet eylemini kim yaparsa yapsın mahkum etmemiz gerekir" dedi.
Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Hakkaride
Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Hakkari'de
Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, başkanlık tartışmalarına değinerek, “İçerik demokratik olursa, yerel demokrasiye dayanırsa, halkın kendi kendini yönetmeye dayanırsa, bunun adı ne olursa...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Başkanlık sistemiyle ilgili açıklamalarını önemsediklerini belirterek, “Bizim için Devlet Bahçeli’nin sözü muteberdir.
TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "İstiklal Harbi'nde vatan savunması için Polatlı ne ise 15 Temmuz'da ülke savunması için Kazan odur.
AB'den Peşmergeye Destek Mesajı Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani, Avrupa Birliği (AB) Irak Büyükelçisi Patrick Simonet ile Erbil'de bir araya geldi.
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz darbe girişimini, darbelerin ve gizli oluşumların siyaset üzerindeki etkilerini araştırmak amacıyla kur..
Başbakan Yıldırım, 18 Mart 2017'de Temeli Atılacak Çanakkale 1915 Köprüsü'nün Geçiş Ücretinin 15... Başbakan Yıldırım, 18 Mart 2017'de temeli atılacak Çanakkale 1915 Köprüsü'nün geçiş ücretin..
Hdp Grup Toplantısı
Hdp Grup Toplantısı
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, "Ders alma beceriniz varsa, ders alın" dedi.
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, faizleri yüzde 1'e indiren kanunun teklifinin Meclis'e getirilmesi halinde destek vereceklerini belirterek, "Öyle bağırmaya, çağ..
CHP Grup Toplantısı
CHP Grup Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Amasra’da kurulması planlanan termik santrale ilişkin, “Sayın bakandan istirham ediyorum.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Açıklaması
Kentsel dönüşümü "rantsal dönüşüm" olarak değerlendirenleri eleştiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, doğru olanın adaletli bir şekilde bu rantı dağıtmak olduğunu söyledi.
Hdp TBMM Grup Toplantısı HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Karanlık darbe girişiminin üzerinde aylar geçti ama halen darbe girişimi karanlıkta kalmaya devam ediyor.
Chp, Tekstil Sektörünün Sorunlarının Araştırılmasını İstedi
Chp, Tekstil Sektörünün Sorunlarının Araştırılmasını İstedi
CHP, tekstil sektöründeki sorunların araştırılması için komisyon kurulmasını istedi.
Bakan Bozdağ, Gülenin İadesi İçin ABDye Gidiyor
Bakan Bozdağ, Gülen'in İadesi İçin ABD'ye Gidiyor
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in iadesine ilişkin, "ABD için Usame Bin Ladin ne anlam ifade ediyorsa Türkiye devleti için Fethullah Gülen o anlam ifade ediyor.
» 1 2