24 Ekim 2016 Pazartesi Günü Politika Haberleri

24 Ekim 2016 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.
Başbakan Yıldırım, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Görüştü
Başbakan Yıldırım, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Görüştü
Başbakan Binali Yıldırım, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile görüştü.
15 Temmuz Bütünüyle Bir İntikam Tablosudur'
15 Temmuz Bütünüyle Bir İntikam Tablosudur"
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "15 Temmuz bürokratik iktidarın artık hamle yapma gücünün Türkiye'de olmadığının bir tescili ve ispatı mahiyetindedir.
AK Parti İl Başkanı Delican Açıklaması
AK Parti İl Başkanı Delican Açıklaması
AK Parti İl Başkanı Bülent Delican, Başbakanın sözlerinden nem kapan, alınganlık yaşayan Kocaoğlu'nun o süreçte kendi cephesinden ve yakın çevresinden gelen benzer sözleri görmezden geldiğini belirtti.
Spde Genel Başkanlığa Temel Karamollaoğlu Aday Olacak
Sp'de Genel Başkanlığa Temel Karamollaoğlu Aday Olacak
Saadet Partisi (SP) 6. Olağan Büyük Kongresi, 30 Ekim 2016 tarihinde yapılacak.
Ceza Yargılamasında Değişiklik (3) Kovuşturma aşamasındaki kaçak kişilere yönelik düzenleme ve yargılama usulü, soruşturma evresinde de uygulanacak.
Başbakan Yıldırım, Fransa Dışişleri Bakanı Ayrault'yu Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Marc Ayrault ile biraraya geldi.
Mustafa Şentop: 'Erken Seçim Gündemde Değil'
Mustafa Şentop: "Erken Seçim Gündemde Değil"
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, erken seçimin gündemde olmadığını söyledi.
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Fransa Dışişleri ve Uluslararası Kalkınma Bakanı Jean-Marc Ayrault'u kabul etti.
Ceza Muhakemeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı TBMM'de Ceza Muhakemeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM’y..
Başkanlık Sistemi Tartışmaları MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "MHP, anayasal sınırlar içerisinde bu işin nasıl çözülebileceğini sadece ortaya koydu.
Ceza Yargılamasında Değişiklik (2) Dolandırıcılık suçlarındaki hapis cezasının alt sınırı artırılıyor, bilişim sistemlerini, banka veya kredi kurumlarını kullanarak dolandırıcılık yapanlara v..
CHP Grup Başkanvekili Özelden Bahçeliye Başkanlık Tepkisi
CHP Grup Başkanvekili Özel'den Bahçeli'ye Başkanlık Tepkisi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Başkanlık ‘bölünme’ demektir.
Edirne'nin Yerel Siyasete Katılım Haritası Çıkarıldı Trakya Üniversitesi tarafından Edirne kent merkezinde yapılan yerel siyasete katılım araştırmasında Edirne'nin yerel siyasete katılım düze..
Bizim Önerdiğimiz Model Üniter Başkanlık" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, üniter başkanlık sistemi modelini önerdiklerini belirterek, "Çift meclis meselesi var Amerika'da, bizi..
MHP'li Özdağ'dan Başkanlık Sistemi Değerlendirmesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, “İçinden geçtiğimiz süreçte parlamenter sistem ülkemiz için sadece bir y..
Nasuh Mahruki Hakkındaki Tutuklama Talebi CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AKUT Başkanı Nasuh Mahruki'nin "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan tutuklanma istemiyle nöbetçi hakimliğe sev..
Çavuşoğlu-Ayrault Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “İfade özgürlüğü ve hukukun üstünlüğü gibi demokrasinin temel değerleri Avrupa Konseyi üyesi tüm ülkeler için geçer..
TBMM Başkanı Kahraman, Filistin Devlet Başkanı Abbasla Görüştü
TBMM Başkanı Kahraman, Filistin Devlet Başkanı Abbas'la Görüştü
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile görüştü.
Savcı Sayan: 'Mhp Eğer 15 Temmuzdan Önce Dizayn Edilmiş Olsaydı Darbeyi Bertaraf Edemezdik'
Savcı Sayan: "Mhp Eğer 15 Temmuz'dan Önce Dizayn Edilmiş Olsaydı Darbeyi Bertaraf Edemezdik"
CHP eski Parti Meclisi üyesi Savcı Sayan, "MHP 15 Temmuz’dan önce dizayn edilmiş olsaydı, darbeyi bertaraf edemezdik" dedi.
Son Dakika! Çavuşoğlu: 4 Adet F-16 Jetimiz Koalisyonda
Son Dakika! Çavuşoğlu: 4 Adet F-16 Jetimiz Koalisyonda
Son dakika gelişmesi... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Musul operasyonu kapsamında "4 adet F-16 jetimiz koalisyon güçlerinin hava desteğine katılıyor." dedi.
Türk Savaş Uçaklarınca Sivillerin Öldürüldüğü İddialarına Yalanlama Irak’ın kuzeyinde gerçekleştirilen operasyonlarda Türk savaş uçaklarınca 3 sivilin öldürüldüğüne dair bazı yabancı haber po..
Fransız Bakan Mecliste
Fransız Bakan Meclis'te
Fransa Dışişleri ve Uluslararası Kalkınma Bakanı Jean Marc Ayrault, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni (TBMM) ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu, Fransa Dışişleri Bakanı Ayrault ile Bir Araya Geldi
Kılıçdaroğlu, Fransa Dışişleri Bakanı Ayrault ile Bir Araya Geldi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fransa Dışişleri Bakanı Jean Marc Ayrault ile TBMM’deki makamında görüştü.
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu Elazığda
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu Elazığ'da
PKK’nın kendi siyasi unsurlarını ölüme sürüklediğini belirten Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, FETÖ üyesi olduğu için ihraç edilen hakimlerin verdiği kararların da tekrar gözden geçirilmesi...
TBMM Başkanı İsmail Kahramanın Kabulü
TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın Kabulü
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimine ilişkin, "Çok kötü bir gece geçirdik.
Sudan Dışişleri Bakanı Ghandour, Türkiye'yi Ziyaret Edecek Sudan Dışişleri Bakanı İbrahim Ahmed Abdel Aziz Ghandour, 26 Ekim 2016 tarihinde Türkiye’ye resmi bir ziyarette bulunacak.
Bakan Çavuşoğlu Estonyaya Gidiyor
Bakan Çavuşoğlu Estonya'ya Gidiyor
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 27 Ekim 2016 tarihinde Estonya’ya bir ziyaret gerçekleştirecek.
» 1 2