24 Ekim 2016 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

24 Ekim 2016 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kahramanmaraşta Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarı
Kahramanmaraş'ta Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarı
Kahramanmaraş'ta, 15 Temmuz Şehitleri ve şehit Ömer Halisdemir anısına Uluslararası 3. Kültür ve Kitap Fuarı düzenlenecek.
Ordu'nun 1 Milyon Turist Hedefi Ordu'nun turizm odaklı gelişmesi ve kalkınması amacıyla Körfez ülkelerinden davet edilen 50 gazeteci ve seyahat acentesi temsilcisi kentteki bazı mekanları ziy..
Midyat Belediyesinden Kantin Denetimi Midyat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okul kantinlerini denetledi.
Turizmciler Gaziantep'te Toplandı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Yaptıklarımızı anlatmaktan çok, hep böyle olmadığımızı anlatmak durumunda kaldığımız bir zaman dilimi yaş..
Üçüncü NDS Liseliler Edebiyat Ödülü'nü Romain Puértolas kazandı Üçüncü NDS Liseliler Edebiyat Ödülü'nü "Bir Ikea Dolabında Mahsur Kalan Hint Fakiri'nin Olağanüstü Yolculuğu" adlı romanıyla R..
Gezici Festival" Yola Çıkıyor Ankara Sinema Derneği'nce bu yıl 22'ncisi düzenlenen "Gezici Festival" kapsamında gösterilecek filmler, Ankara, Sinop ve Kastamonu'da sinemaseverlerle buluşacak.
İzmir'de Aydın Gün Anısına Konser İzmir Devlet Opera ve Balesi tarafından, 31 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 20.00'de Elhamra Sahnesi'nde Aydın Gün anısına konser verilecek.
» 1 2