22 Ekim 2016 Cumartesi Günü Politika Haberleri

22 Ekim 2016 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Yıldırım Canlı Yayında
Başbakan Yıldırım Canlı Yayında
Başbakan Binali Yıldırım, "Rakka operasyonu için 'bize destek olun' dediler, biz de 'pekala olalım.' Ama 'PYD, YPG de olsun' dediler.
Başbakan Yıldırım: "(Başkanlık Sistemi) Bizim Düşüncemiz, Sistemde 5 Yıllığına Başkan Seçilecek. Başbakan Yıldırım: "(Başkanlık sistemi) Bizim düşüncemiz, sistemde 5 yıllığına başkan seçilece..
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Milli Halterciye Tebrik Telgrafı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Milli Halterciye Tebrik Telgrafı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldızlar Dünya Halter Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Ayşegül Çakın’a tebrik telgrafı gönderdi.
Başbakan Yıldırım: "Ülkemizin Başını Ağrıtan PKK Terörünün Barındığı Ülke Irak. Irak Bize Laf... Başbakan Yıldırım: "Ülkemizin başını ağrıtan PKK terörünün barındığı ülke Irak. Irak bize laf ..
Erdoğan: 'Zihnini, Gönlünü Pensilvanyadaki Şarlatana Tapulamış Olanların Bu Milletle İrtibatı...
Erdoğan: "Zihnini, Gönlünü Pensilvanya'daki Şarlatana Tapulamış Olanların Bu Milletle İrtibatı...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz’a rağmen samimi pişmanlık ortaya koymayan ve bildiklerini anlatmayan ne kadar örgüt mensubu varsa asla masum olmadıklarını belirterek, ”Ey FETÖ örgütüne mensup olan veya...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Açık Konuşuyorum, Ben Şahsıma Yönelik Her Türlü Saldırıyı, İhaneti... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Açık konuşuyorum, ben şahsıma yönelik her türlü saldırıyı, ihaneti affede..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Fetö'nün Darbe Girişimi) O Katillerin İçerisinden 39 Tane Ölen Var Ama... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(FETÖ'nün darbe girişimi) O katillerin içerisinden 39 tane ölen var ..
Ahmet Davutoğlu, Kayınvalidesinin Kabrini Ziyaret Etti
Ahmet Davutoğlu, Kayınvalidesinin Kabrini Ziyaret Etti
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısının ardından kayınvalidesi Refia Miske’nin mezarını ziyaret etti.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Açıklaması Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Türkiye'nin geleceği aydınlık. Bundan hiçbir şüphem yok. Çünkü bu kahraman milletin bir kahraman lideri var. İnşallah ..
Deniz Baykal'dan 'Başkanlık Sistemi' Açıklaması CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Yaşadığımız sorunların temelinde, parlamenter rejimin bile keyfi ve şahsi karar alma anlayışına teslim ..
AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nı takip eden basın mensupları için hazırlanan çadırı ..
Darbe ve Hukuk" Konferansı CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "FETÖ militanlarının yargılanması ve hak ettikleri şekilde ceza almaları için Dursun Çiçek kadar istekli bir kişi yoktur çün..
CHP Grup Başkanvekili Gök Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Gök Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "CHP'nin hiçbir milletvekili, hiçbir yöneticisinin FETÖ ile bağlantısı ortaya konulamaz. Başta şahsım olmak üzere CHP'nin birçok milletvekili yöneticisi bizzat FETÖ'cü polislerin,...
Dışişleri Bakanlığı, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nin Balistik Füze Fırlatmalarını Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti’nin (KDHC) 15 Ekim ve 20 Ekim 2016 tarihler..
Numan Kurtulmuştan Gazetecilere Sürpriz
Numan Kurtulmuş'tan Gazetecilere Sürpriz
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti’nin Afyonkarahisar kampını takip eden gazetecilerin çadırını ziyaret ederek hem fotoğraf çekti, hem de gazetecilerle birlikte fotoğraf çektirdi.
CHP Antalya Milletvekili Baykal Açıklaması CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, her ülkede zaman zaman sıkıntılar, gerginlikler, çatışmalar, kutuplaşmalar olabileceğini belirterek, "Ama biz..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli açılışlar yapmak üzere Bursa’ya geldi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Fırat Kalkanı Harekatı) Eğer Ypg/pyd Bulundukları Yerlere... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Fırat Kalkanı Harekatı) Eğer YPG/PYD bulundukları yerlere çekilmezlers..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Musul'u Terör Örgütü Deaş'tan Kurtarma Operasyonu) Kara Operasyonunu,... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Musul'u terör örgütü DEAŞ'tan kurtarma operasyonu) Kara op..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Ninova Muhafızları) Esasen Bu Güçler Musullu Yerel Güçlerdir. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Ninova Muhafızları) Esasen bu güçler Musullu yerel güçlerdir.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Türkiye, Suriye'deki Koalisyonun da İçinde, Irak'taki Koalisyonun da... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Türkiye, Suriye'deki koalisyonun da içinde, Irak'taki koalisy..
Başbakan Yıldırım: 'Sabırla, Kararlılıkla Irak Hükümeti ile İlişkilerimizi Kardeşçe Sürdürmeye...
Başbakan Yıldırım: "Sabırla, Kararlılıkla Irak Hükümeti ile İlişkilerimizi Kardeşçe Sürdürmeye...
Başbakan Binali Yıldırım, “Bizim Irak’ın toprak bütünlüğüne Irak’ın devletinin parçalanmasına, bölünmesine yönelik asla ve asla bir düşüncemiz olamaz. Yıllardır PKK terör örgütünün Irak topraklarında barınmasına rağmen...
AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Başika'da DEAŞ'a karşı bu zamana kadar etkin mücadele sürdürüldü.
Başbakan Yıldırım: 'Avrupa Unutmasın Fazla Naz Aşık Usandırır'
Başbakan Yıldırım: "Avrupa Unutmasın Fazla Naz Aşık Usandırır"
Başbakan Binali Yıldırım, “Türkiye yarım asrı geçen bir süredir AB üyeliği yolunda çalışmalarını sürdüren bir ülkedir.
AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Türkiye Büyük Millet Meclisi, Gazi Meclis, milletin göz bebeğidir, istiklalimizin teminatıdır.
Bakan Çavuşoğlu, Katar'a Ziyaret Gerçekleştirecek Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite II. Toplantısı hazırlıklarını yürütmek üzere 25 Ekim 2016 tarihinde ..
Başbakan Yıldırım: "2017 Bütçemizi Meclise Sunduk. Her Zaman Olduğu Gibi Bütçenin Merkezinde İnsan... Başbakan Yıldırım: "2017 bütçemizi Meclise sunduk. Her zaman olduğu gibi bütçenin merkezi..
Başbakan Yıldırım: "Irak ve Suriye'nin Toprak Bütünlüğünden Yana Olduğumuzu Her Zeminde Dile... Başbakan Yıldırım: "Irak ve Suriye'nin toprak bütünlüğünden yana olduğumuzu her zeminde dile ge..
Başbakan Yıldırım: "Irak Meselesi Bize Yabancı Bir Mesele Değildir. Başbakan Yıldırım: "Irak meselesi bize yabancı bir mesele değildir.
Nijeryada Yolsuzluk Soruşturması
Nijerya'da Yolsuzluk Soruşturması
Nijerya'da eski Havacılık Bakanı Femi Fani-Kayode, 2,1 milyar dolarlık yolsuzluk soruşturması kapsamında tutuklandı.
Başbakan Yıldırım: "Türkiye Yarım Asrı Geçen Süredir AB Üyeliği Yolunda Çalışmalarını Sürdüren Bir... Başbakan Yıldırım: "Türkiye yarım asrı geçen süredir AB üyeliği yolunda çalışmalarını sür..
Başbakan Yıldırım: "Fetö Terör Örgütünün Hiçbir Mensubu, Bizim AK Parti Teşkilatının İçinde Yer... Başbakan Yıldırım: "FETÖ terör örgütünün hiçbir mensubu, bizim AK Parti teşkilatının içinde ..
Başbakan Yıldırım: "Muhalefet Temsilcileri Çıkıp AK Parti'nin İçişlerine Yönelik İleri Geri Laflar... Başbakan Yıldırım: "Muhalefet temsilcileri çıkıp AK Parti'nin içişlerine yönelik ileri ge..
Başbakan Yıldırım: "Ab İçin Vizyonlu Bir Gelecek Ancak Türkiye ile Mümkündür. Başbakan Yıldırım: "AB için vizyonlu bir gelecek ancak Türkiye ile mümkündür.
Başbakan Yıldırım: "(Ankara Valiliğinin Toplantı, Gösteri ve Yürüyüşlere Geçici Yasak Kararı) Bunun... Başbakan Yıldırım: "(Ankara Valiliğinin toplantı, gösteri ve yürüyüşlere geçici yasak ka..
Başkanlık Sisteminde Kuvvetler Arası Ayrım Net Olacak'
Başkanlık Sisteminde Kuvvetler Arası Ayrım Net Olacak"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, başkanlık sisteminde başkanla parlamento arasında bir "checks and balance" sistemi olacağını belirterek, "Yasama, yürütme ve yargı kuvvetleri arasında daha kesin, sınırları tayin...
» 1 2