21 Ekim 2016 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

21 Ekim 2016 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Denizli 'İhracatın Yıldızları' Ödül Töreni
Denizli "İhracatın Yıldızları" Ödül Töreni
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, yaklaşık 15 bin ihracatçıya yeşil pasaport verileceğini belirterek, "1 ile 10 milyon dolar arası ihracat yapan şirkete 1 pasaport hakkı, 10-25 milyon dolar arası 2, 25-50 milyon dolar arası...
Fındık Fiyatında Yaşanan Düşüş
Fındık Fiyatında Yaşanan Düşüş
Ordu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziver Kahraman, son günlerde düşen fındık fiyatlarına ilişkin, "Rekolte az, o halde neden fiyatlar yükselmiyor şeklinde bir algı söz konusu. Evet rekolte az ama özellikle son...
Btso, 2017 Fuar Takvimini Belirledi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Küresel Fuar Acentesi Projesi kapsamında, ABD, Almanya, Fransa ve İspanya gibi ülkelerde düzenlenecek 56 organizasyon..
Efsane Geri Döndü! Murat 124'ün Yeni kasası 124 Spide Tanıtıldı
Fiat Düzce Bayisi Simge Otomotivin açılış töreninde markanın efsane otomobili Murat 124'ün yeni kasası 124 Spider Türkiye'de ilk defa tanıtıldı.
Kotil Tusaş Genel Müdürlüğüne Atandı Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürlüğünden ayrıldığını açıklayan Temel Kotil, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) Genel Müdürlüğü görevine getirild..
Başbakan Yıldırım'dan Bankacılara Uyarı: "Tefeciliği Bırakın" Başbakan Binali Yıldırım Afyonkarahisar’da Ticaret ve Sanayi Odası’nda yaptığı konuşmada bankacıları uyararak "Lütfen reel sektör..
THY Genel Müdürlüğü'ne Bilal Ekşi Atandı Türk Hava Yolları A.O. Genel Müdürlüğü’ne, Sn. Bilal Ekşi’nin atandı.
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı Avrupa borsaları, haftanın son işlem gününü karışık seyirle tamamladı.
Otomobil Satış Merkezi Otonomi Basın Mensuplarına Tanıtıldı
Otomobil Satış Merkezi Otonomi Basın Mensuplarına Tanıtıldı
Ankara’daki tüm otogalerileri bir arada toplayacak otomotiv alışveriş ve yaşam merkezi OTONOMİ basın mensuplarına tanıtıldı.
İş Bankası'ndan Yurt Dışı Tahvil İhracı Türkiye İş Bankası'nın yurt dışında gerçekleştirdiği nominal tutarı 600 milyon dolar olan 5,5 yıl vadeli tahvil ihracında satış işlemlerinin tamamlandı..
Uluslararası Kafkasya Orta Asya Dış Ticaret ve Lojistik Kongresi" Atatürk Üniversitesi (AÜ) Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fehim Bakırcı, dünyadaki rekabetin lojisti..
Akbank'tan 3,7 Milyar TL'lik Konsolide Net Kar Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Akbank'ın güçlü bilanço performansını ve aktif kalitesini korumaya devam ettiğini belirterek, "Bankamız 1 m..
Bu Hafta Borsa, Altın ve Dolar Kazandırdı, Avro Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 1,66 değer kazandı, avro yüzde 0,89 değer kaybet..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 610 milyar lira olarak hesaplandı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 408,75 puan azalışla 78.843,66 puandan kapandı.
Borsa Haftayı Düşüşle Kapattı Borsa günü yüzde 0,52’lik düşüşle tamamladı.
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle: HİSSE ADI TL ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, önceki kapanışları ile bugünkü en düşük, en yüksek kapanış değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö...
» 1 2 3 4 5 6 7