2 Ekim 2016 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

2 Ekim 2016 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Samsun Büyükşehir Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü Özel Konseri Samsun Büyükşehir Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü Özel Konserine bütün halkımız davetlidir.
Yayla Kavunu Yarışması
Menteşe Belediyesi tarafından, kültür ve sanat şenlikleri kapsamında yayla kavunu yarışması düzenlendi.
Doğa Sporları Kulübü Tanışma Toplantısı Doğa Sporları Kulübü tarafından Salon 2009 isimli mekanda düzenlenmektedir.
Yedi Köyün Yargıcı
Yedi Köyün Yargıcı
Oyun, herkesi kandırarak kazanç elde etmek isteyen bir satıcının, kendi kurduğu tuzaklara düşmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatılıyor.
10. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu' Sona Erdi
10. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu" Sona Erdi
Eskişehir'in merkez Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 10. düzenlenen Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu sona erdi.
Karanlıkta Diyalog Dünya üzerinde 135 kentte 8 milyondan fazla insanın deneyimlediği "Karanlıkta Diyalog Sergisi", yeni dönemde de Turkcell Diyalog Müzesi'nde sizlerle..."Sıra dışı bir deneyi..
Sessizlikte Diyalog Dünyada milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen Sessizlikte Diyalog sergisi, Gayrettepe Metro İstasyonu'nda!
Gaziler Millet Camisi'ni Ziyaret Etti Elazığ Belediyesi tarafından, "Gaziler Haftası" dolayısıyla, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Temsilciliği üyeleri ve ailelerine yönelik düzenlenen..
Ankavos Fun Clup Üyelerinden Gazilere Ziyaret Ankavos Fun Clup üyeleri, Gaziler Haftası dolayısıyla, Gazi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören gazileri z..
Medexcon Sağlık Konferansı ve Fuarı TG Ekspo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Medexcon Sağlık Konferansı ve Fuarı ATO Kongre ve Sergi Sarayı isimli mekanda gerçekleştirilecek..
Sığın(M)ak (Oyun Okuması & Söyleşi) Edip Tepeli'nin yönettiği "Sığın(m)ak" oyun okuması, 3 Ekim'de Emek Sahnesi'nde izleyicisiyle buluşuyor.
4 Çeyrek 1 Tam
4 Çeyrek 1 Tam
Birbirinden eğlenceli ekiplerin kendi yazdıkları skeçleri sahnelediği Mesut Süre moderatörlüğündeki " 4 Çeyrek 1 Tam" yeni sezonda da her Pazartesi BKM Mutfak Sahne'de!
Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars
Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars
Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, 3 Ekim'de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde sahne alıyor.
Çilekli Turta Festivalin ilk oyunu Çilekli Turta 3 Ekim'de Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde!
53. Ankara Türkçe Toastmasters Toplantısı - Seyahat Kim sevmez ki yeni yerler keşfetmeyi, yeni dünyalara tanık olmayı. Hepimizin hayali değil midir herşeyi arkada bırakıp uzun bir dünya turun..
Muğla'da "Rahvan At Yarışları" Muğla'nın Menteşe Belediyesi tarafından Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında düzenlenen, "Rahvan At Yarışları"nda Türkiye'nin çeşitli illerinden getirilen..
Bursa'da "Renkli Koşu" Etkinliği ABD'den dünyaya yayılan "Renkli Koşu (Color Sky 5K)" etkinliği, Bursa'da gerçekleştirildi.
Muğlada Yayla Kavunu Yarışması
Muğla'da Yayla Kavunu Yarışması
Menteşe Belediyesi tarafından, kültür ve sanat şenlikleri kapsamında yayla kavunu yarışması düzenlendi.
Sakarya'da Kültür Sanat Van Devlet Tiyatrosu "Gece O Kadar Kirliydi ki İkisi de Kayboldular", Diyarbakır Devlet Tiyatrosu "Tek Kişilik Şehir" oyunlarını Sakarya'da izleyiciyle buluşturacak.
Msa - El Yapımı Makarnalar
Msa - El Yapımı Makarnalar
Makarna hamuru açıp, sos ve dolgu uyarlaması hazırlamayı öğrenmek istiyorsanız, Mutfak Sanatları Akademisi'nde gerçekleşecek olan "El Yapımı Makarnalar" workshop etkinliği tam size göre.Hamuru ve sosu ile tadı damağınıza...
Şiir Hatları Vapuru", Şiir İçin Kalktı Başbakanlık Tanıtma Fonu, Beyoğlu Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ sponsorluğuyla düzenlenen "9. Uluslararası İstanbul Şiir ve Edebi..
Soğuk (Oyun Okuması & Söyleşi) Pınar Yıldırım'ın yönettiği "Soğuk" oyun okuması, 3 Ekim'de Emek Sahnesi'nde.
Sihirli Orman "Çocuk Oyunu" Yönetmen Fırat Turgut Sihirli Orman adlı çocuk oyununda çocukları orman ile buluşturuyor.
Sihirli Orman "Çocuk Oyunu" Yönetmen Fırat Turgut Sihirli Orman adlı çocuk oyununda çocukları orman ile buluşturuyor.
Karanlıkta Diyalog
Karanlıkta Diyalog
Dünya üzerinde 135 kentte 8 milyondan fazla insanın deneyimlediği "Karanlıkta Diyalog Sergisi", yeni dönemde de Turkcell Diyalog Müzesi'nde sizlerle..."Sıra dışı bir deneyim için 60 dakikanızı Karanlıkta Diyalog...
Zeytin Ağaçlarının Hasadını Turistler Yaptı
Zeytin Ağaçlarının Hasadını Turistler Yaptı
Bodrum ilçesinde düzenlenen etkinlikte, 5 yıldızlı bir otelde tatilini sürdüren yerli ve yabancı turistler, otel içerisindeki 300 ila bin yıllık ağaçlardan zeytin topladı.
5. Yıldız Teknik Üniversitesi Denizin Yıldızları Etkinliği 5.Yıldız Teknik Üniversitesi Denizin Yıldızları Etkinliği, 3-4 Ekim 2016 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Beşikta..
Sanatçı Tuncel Kurtiz 'Doğa Yürüyüşü' ile Anıldı
Sanatçı Tuncel Kurtiz "Doğa Yürüyüşü" ile Anıldı
Sinema ve tiyatro sanatçısı Tuncel Kurtiz, ölümünün 3. yılı dolayısıyla Balıkesir'in Edremit ilçesinde Kazdağı eteklerinde düzenlenen 8 kilometrelik doğa yürüyüşüyle anıldı.
» 1 2 3