16 Ekim 2016 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

16 Ekim 2016 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türmobun Yeni Genel Başkanı Yükselen
Türmob'un Yeni Genel Başkanı Yükselen
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinin (TÜRMOB) yeni genel başkanı, Türkiye Çağdaş Demokrat Odalar Platformunun adayı Cemal Yükselen oldu.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Açıklaması
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Açıklaması
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Zigana Tüneli ile birlikte Trabzon'u, Gümüşhane'yi İç Anadolu'ya bağlamış olacağız. Proje başladı inşallah yakında Sayın Başbakan'ımızla temelini de atacağız."...
Ebru Şallı ve Cengiz Abazoğlundan Tavsiyeler
Ebru Şallı ve Cengiz Abazoğlu'ndan Tavsiyeler
Denizli'de Forum Çamlık Alışveriş Merkezi'nin düzenlediği etkinlikte Ebru Şallı ve ünlü modacı Cengiz Abazoğlu, konuklarla sağlıklı yaşam ve moda üzerine söyleşi yaptı.
Fındık Fiyatı Maliyetinin Altına Düştü
Fındık Fiyatı Maliyetinin Altına Düştü
Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, şu anda serbest piyasada fındık fiyatının bu yılki maliyetin altında işlem gördüğünü bildirdi.
Çivrilde Üreticiler Elmalarını Satamadı
Çivril'de Üreticiler Elmalarını Satamadı
Denizli'nin elma deposu Çivril'de elma üreticileri isyan ediyor. Geçen yıl dalında elmanın kilogramını 1- 1.5 liraya satan üretici bu yıl 50 kuruşa bile satamıyor ve elmayı meydanlara döküyor.
İsviçre'de 15 Banka Kırmızı Listede İsviçre finansal regülatörü Finansal Piyasalar Düzenleme Kurulu (FINMA) Başkanı Mark Branson, İsviçre'de 15 bankanın kara para aklama şüphesiyle kırmızı li..
Kivi Üreticileri 2 Lira Fiyat Bekliyor
Kivi Üreticileri 2 Lira Fiyat Bekliyor
Ordu Kivi Üreticileri Birliği Başkanı Yusuf Uzunlar, gelecek ay hasadı yapılacak kivinin kilogram fiyatının en az 2 lira olmasını beklediklerini söyledi.
Anavarza Bal, Türkiyenin İlk Toz Balını Üretti
Anavarza Bal, Türkiye'nin İlk Toz Balını Üretti
Bal sektörünün önde gelen markalarından olan ve Ar-Ge’ye ağırlık veren Anavarza, krem baldan sonra Türkiye’nin ilk toz bal üretim hattını faaliyete geçirdi.
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Gün öncesi spot elektrik piyasasında bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 186,15 lira, en düşük 19,44 lira olarak açıklandı.
» 1 2 3