13 Ekim 2016 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

13 Ekim 2016 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türmob ve Acca Arasında "Geçi·ş Sözleşmesi·" İmzalanacak Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) ile İngiltere Fermanlı Ruhsatlı Muhaseb..
Denizli Ticaret Borsası
Denizli Ticaret Borsası
Denizli Ticaret Borsasında (DTB) çerezlik çiğ ay çekirdeğinin kilogramı 4,80 liradan satıldı.
23. Dünya Enerji Kongresi
23. Dünya Enerji Kongresi
Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu 23. Dünya Enerji Kongresi sona erdi.
Dolardaki Rüzgar Borsayı Terse Çevirdi
Dolardaki Rüzgar Borsayı Terse Çevirdi
Güne hafif alımlarla yatay bir başlangıç yapan Borsa İstanbul, doların tarihi rekorunu tazelemesiyle birlikte artan satışlar sonrasında yüzde 1'e yakın değer kaybetti.
ABD'nin Haftalık Petrol Stokları Arttı NEW ABD'de haftalık ham petrol stokları 4,9 milyon varil arttı.
İTO Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Açıklaması İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, reel piyasaların dünyada spekülasyonlarla şekillenen ekonomik beklentilerden s..
Lozan Tartışmaları ile Not İndirimleri Arasında İlişki Var" İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) Başkanı Ali Kopuz, Lozan tartışmaları ile not indirimleri arasında bir ilişki olduğuna inandığını ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 596 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, önceki kapanışları ile bugünkü en düşük, en yüksek kapanış değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö...
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsa Günü Düşüşle Kapattı
Borsa Günü Düşüşle Kapattı
Borsa günü yüzde 0,84’lük düşüşle tamamladı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,84 düşüşle 76.810,31 puandan tamamladı.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 125,70 lira oldu.
Toyota'nın Hibrit Satışları 9,5 Milyona Yaklaştı Toyota, küresel ölçekte 9 milyon 485 bin 551 adet hibrit aracın satışını gerçekleştirdi.
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) büyükbaş hayvan etinin kilogramı 23,30 ila 37,04 liradan satıldı.
Sbe16 İstanbul Konferansı Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar, dernek olarak üyeleriyle birlikte emisyon salınımını 2030 yılına..
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşıda 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,16 artışla 125,70 liradan tamamladı.
Bursa Ticaret Borsası Bursa Ticaret Borsasında, karkas kuzu etinin kilogramı ortalama 28,5 liradan satıldı.
43. Uluslararası Mücevherat Saat ve Malzemeleri Fuarı" Başladı 43. Uluslararası Mücevherat Saat ve Malzemeleri Fuarı "İstanbul Jewelry Show" başladı.
Vakıf Katılım Bankası Şanlıurfa'da Şube Açtı Katılım bankacılığında kurum olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vakıf Katılım Şanlıurfa'da şube açtı.
Kardemir İrana Ray İhracatına Başladı
Kardemir İran'a Ray İhracatına Başladı
İran ile Petrol-Ray takası kapsamında Nisan ayında yapılan 80 milyon avroluk anlaşma sonrası KARDEMİR İran’a ilk ray sevkiyatına başladı.
3. Uluslararası Raylı Sistemler Mühendisliği Sempozyumu Karabük'te, 3. Uluslararası Raylı Sistemler Mühendisliği Sempozyumu başladı.
Uşak Ticaret Borsası Uşak Ticaret Borsasında (UTB) buğdayın kilogramı, 0,78-0,84 liradan satıldı.
12. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 12. AgroExpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 19-22 Ocak 2017 arasında Fuar İzmir'de düzenlenecek.
New York Borsası Düşüşle Açıldı NEW New York borsası, Avrupa borsalarındaki düşüşün piyasalarda yarattığı olumsuz havayla güne satış ağırlıklı başladı.
Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Karayama: 'Üzüm Üreticisine Sahip Çıkıyoruz'
Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Karayama: "Üzüm Üreticisine Sahip Çıkıyoruz"
Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama, İzmir bölgesinde gerçekleştirdikleri kuru üzüm alımlarıyla üretici ortaklarına sahip çıkarak piyasada fiyat istikrarını sağladıklarını ifade etti.
Altının Kilogramı 125 Bin 600 Liraya Yükseldi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMTP) altının kilogramı 125 bin 600 liraya yükseldi.
İzmir Peynircilik Merkezi Olmalı" Tire Süt Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Eskiyörük, İzmir'in en fazla süt üreten il olarak, Türkiye'nin süt merkezi konumunda bulunduğunu ancak bun..
» 1 2 3 4 5