13 Ekim 2016 Perşembe Günü Dünya Haberleri

13 Ekim 2016 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Akıncı: "Dönüşümlü Başkanlığın Mutlaka Olması Gerekir" KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, "Bir çözümde dönüşümlü başkanlığın mutlaka olması gerekir" dedi.
Tayland'da Kralın Ardından 1 Yıl Yas Tayland Kralı Bhumibol’un hayatını kaybetmesinin ardından ülkede, hükümet yetkilileri için 1 yıllık yas ilan edildi.
Kilolarından Kurtulmak İçin Günde 7 Kez Cinsel İlişkiye Giriyor
Guinness rekorlar kitabına girmiş olan obez kadın, kilolarından kurtulmak için eski kocasıyla günde defalarca cinsel ilişkiye girdiğini açıkladı.
Aşırı Dozda Uyuşturucu Alan Anne Babalarını Canlı Yayında İfşa Ettiler Amerika'da nerede olduğu tam olarak bilinmeyen bir konumdan Facebook üzerinden yapılan canlı yayında iki kardeş anne bab..
Tayland Kralı Adulyadej Yaşamını Kaybetti 1946'dan bu yana Tayland'ı yöneten Bhumibol Adulyadej, tedavi gördüğü hastanede akciğer enfeksiyonu ve böbrek yetmezliği nedeniyle 89 yaşında öldü.
Steinmeier: "Türkiye'deki Bu Darbe Girişiminin Üzerine Gidilmesi Meşrudur" Almanya Dışişleri Bakanı ve AGİT Dönem Başkanı Frank-Walter Steinmeier, AKPM’de gerçekleştirdiği konuşmasında, "Cesu..
Barbie Bebek Takıntısı Yüzünden Estetik Bağımlısı Oldu
Barbie'yi takıntı haline getiren 45 yaşındaki bekâr anne Rachel Evans, oyuncak bebeğe benzemek için estetik ameliyatlara ayda 20 bin pound harcıyor.
Tırnak Soyulması Neyin Belirtisi?
Bazı rahatsızlıkların ciltten sinyal verdiklerini belirten Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, bu sinyallere dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
Esaddan Türkiye Açıklaması
Esad'dan Türkiye Açıklaması
Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Rusya’nın, Ankara’nın Suriye politikasını değiştirebileceğini umut ettiğini söyledi.
» 1 2