10 Ekim 2016 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

10 Ekim 2016 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gazprom İcra Komitesi Başkanı Miller Açıklaması
Gazprom İcra Komitesi Başkanı Miller Açıklaması
Rus enerji şirketi Gazprom'un İcra Komitesi Başkanı Aleksey Miller, Türkiye ile Rusya arasında Türk Akımı doğalgaz boru hattı projesi için yapılan anlaşmanın, proje için yasal dayanağı oluşturduğunu açıkladı.
Rusya Devlet Başkanı Putin: (1)
Rusya Devlet Başkanı Putin: (1)
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türk Akımı anlaşması imzaladıktan sonra "Daha önce imzalanmış olan mutabakat anlaşmayı görmüş oldunuz. Aynı zamanda bu anlaşma çerçevesinde, bu alanda işbirliğimizin geliştirilmesi...
Türk Akımı'nda Anlaşmaya Varıldı Türk Akımı'nda anlaşmaya varıldı.
Enerji Bakanları Çarşamba Günü Petrol İçin Toplanacak
Enerji Bakanları Çarşamba Günü Petrol İçin Toplanacak
Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) Genel Sekreteri Muhammed Barkindo, Cezayir'de petrol üretimini kısıtlama kararının bir dönüm noktası olduğunu belirterek, "Bu kararın uygulanması gerekiyor.
23. Dünya Enerji Kongresi
23. Dünya Enerji Kongresi
OPEC Genel Sekreteri Mohamma Barkindo, petrol talebinin artmaya devam etmesini beklediklerini belirterek, "OPEC tahminlerine göre, 2040 yılında petrol talebinin günlük 17 milyon varile ulaşacağını düşünüyoruz.
Bu Proje ile Kırsal Yaşam Kalitesi Artacak
Bu Proje ile Kırsal Yaşam Kalitesi Artacak
Ordu'da kırsal alanların sosyal, ekonomik ve çevresel olarak iyileştirilmesi için yürütülecek projeyle yaşam kalitesi yükselecek.
Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (Opec) Genel Sekreteri Barkindo Açıklaması Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) Genel Sekreteri Barkindo Açıklaması.
Borsa Günü Düşüşle Kapattı Borsa günü yüzde 0,18’lik düşüşle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 140,70 puan azalışla 77.835,29 puandan kapandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle: HİSSE ADI TL ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 603 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: IZ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİS..
Gaziantep Küresel Fırsatlar Zirvesi Yapıldı
Gaziantep Küresel Fırsatlar Zirvesi Yapıldı
Türkiye İhracatçılar Meclisi ile Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği’nin organizasyonunda gerçekleştirilen Gaziantep Küresel Fırsatlar Zirvesi’ GAİB toplantı salonunda yapıldı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,18 düşüşle 77.835,29 puandan tamamladı.
Girişimciler Startup İstanbul'da Buluştu Hisarcıklıoğlu, TOBB ve Etohum işbirliğiyle gerçekleştirilen Startup İstanbul Konferansı'nın final günü açılış konuşmasında, girişimci dostu politika ..
23. Dünya Enerji Kongresi Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Türkiye'nin, son 15 yıl içinde üretim kapasitesini üçe katladığını, enerjideki güçlü büyümenin altından kalkara..
Ford Ranger 'Su Geçişli Parkur Test Sürüşü' Erzurumda
Ford Ranger "Su Geçişli Parkur Test Sürüşü" Erzurum'da
Ford Otosan tarafından Türkiye'de ilk defa uygulanan "Su Geçişli Parkur Test Sürüşü" etkinliği Erzurum'da düzenlendi.
Yunanistan'a 2,8 Milyar Avro Krediye Yeşil Işık AB Komisyonunun Ekonomik ve Parasal İşlerden Sorumlu Üyesi Pierre Moscovici, Yunanistan'ın üçüncü kurtarma programı kapsamında 2,8 milyar avrol..
Brent Petrol 1 Yılın Zirvesinde Brent petrolün varil fiyatı İstanbul'da gerçekleştirilen 23. Dünya Enerji Kongresi'nde liderlerden gelen açıklamalarla yükselişe geçerek son 1 yılın zirvesine ..
Fındık Fiyatı Haftaya 13 Liradan Başladı Giresun Ticaret Borsası Başkanı Temel Yanıkoğlu, serbest piyasada fındık fiyatı yeni haftaya 13 liradan başladığını söyledi.
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,05 artışla 124,70 liradan tamamladı.
Gaziantep Küresel Fırsatlar Zirvesi Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Genel Sekreteri Bader Arslan, Gaziantepli halı üreticilerinin gelecek dönemde dünyanın en önemli halı ithalatçıları olan..
New York Borsası Yükselişle Açıldı NEW New York borsası, petrol fiyatlarındaki artışla haftanın ilk işlem gününe alış ağırlıklı başladı.
Aydın Ticaret Borsası
Aydın Ticaret Borsası
Aydın Ticaret Borsasında kuru incirin kilogramı 6,00-10,00 liradan satıldı.
» 1 2 3 4 5