1 Ekim 2016 Cumartesi Günü Politika Haberleri

1 Ekim 2016 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Lozan'da Cihana Türk Milletinin Varlığı Kabul Ettirildi" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Lozan çıkışıyla ilgili, “Eksiği va..
Yeni Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu Milli Savuna Bakanı Fikri Işık, ikinci darbe iddialarına ilişkin,"Bir kalkışma ihtimali görmüyorum, bireysel girişimler her zaman ihtimal dahilinde olabili..
TBMM 26. Dönem 2. Yasama Yılı Resepsiyonu
TBMM 26. Dönem 2. Yasama Yılı Resepsiyonu
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, yeni yasama yılının başlaması nedeniyle resepsiyon düzenlendi.
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 26'ncı Dönem 2'nci Yasama Yılı'nın başlaması dolayısıyla resepsiyon verdi.
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Üç ilde müfettişlerimiz var; Diyarbakır, Van ve Mardin.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “Enflasyonla mücadele görevi, Merkez Bankası’nın asli görevidir” dedi.
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "(Meclis) Resepsiyonda alkol servisinin yapılmayışı dikkati çeken bir ayrıntı.
Milli Savunma Bakanı Işık Açıklaması Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Burada güvenli bölgenin oluşturulması, hem Türkiye’nin sınır güvenliği hem DEAŞ’ın o bölgede barınmaması, insanların ken..
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Teknik heyetlerimiz bu hafta Rusya'ya gidiyor.
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu Başbakan Binali Yıldırım, "Lozan'ı ortaya koyup, Lozan üzerinden siyaset yapmak Sayın Kılıçdaroğlu'na bir şey kazandırmaz. O defterler açılınca üzüleceği çok şeyi..
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'nin 26. Dönem 2. Yasama Yılı açılış resepsiyonuna katıldı.
Başbakan Yıldırım: "Yeni Bir Kalkışma Olur, Bu Gece Olacak, Yarın Gelecekler. Başbakan Yıldırım: "Yeni bir kalkışma olur, bu gece olacak, yarın gelecekler.
TBMM Başkanı Kahraman Açıklaması Türkiye Büyük Millet Meclis Başkan’ı İsmail Kahraman, resepsiyonda içki servisi yapılmamasına yönelik olarak, "Söyleyecek bir şey yok. Normal bir hadise" dedi..
Dışişleri Bakanlığı Ege Adalarıyla İlgili İddiaları Yalanladı Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’nin 2003 yılından itibaren Ege Denizi’ndeki bazı ada ve adacıkların egemenliğini başka bir ülkeye de..
Başbakan Yıldırım: "Lozan'ı Ortaya Koyup, Lozan Üzerinden Siyaset Yapmak Sayın Kılıçdaroğlu'na Bir... Başbakan Yıldırım: "Lozan'ı ortaya koyup, Lozan üzerinden siyaset yapmak Sayın Kılıçdaroğ..
Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, "Bugün Irak ve Suriye'de, ABD, Rusya, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi bölge dışı pek çok ülk..
Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Türkiye'yi, TSK'yı dipsiz bir kuyuya, bölgede yeniden oluşturulacak bir kaos ortamının, ikliminin baş aktörü ..
Irak ve Suriye Tezkeresi Kabul Edildi Irak ve Suriye’ye sınır ötesi operasyon için hükümete verilen yetkinin süresi 13 ay uzatıldı.
Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "Lütfen Suriye ve Irak'ı bölecek güçlerle değil, bir arada tutacak güçlerle hareket edelim." dedi.
Dışişleri Bakanlığı'ndan Adaların Devredildiği Haberlerine Yalanlama Türkiye’nin 2003 yılından itibaren Ege denizindeki bazı ada ve/veya adacıkların egemenliğini başka bir ülkeye devrettiğine..
Irak ve Suriyele Sınır Ötesi Operasyon Tezkeresinin Süresi Uzatıldı
Irak ve Suriye'le Sınır Ötesi Operasyon Tezkeresinin Süresi Uzatıldı
Irak ve Suriye’ye sınır ötesi operasyon konusunda hükümete yetki verilmesiyle ilgili tezkerenin süresi 13 ay uzatıldı.
TBMM Genel Kurulu'nda, Irak ve Suriye'ye Sınır Ötesi Operasyon Konusunda Hükümete Verilen Yetkinin... TBMM Genel Kurulu'nda, Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon konusunda hükümete verilen..
Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda HDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen, "Suriye'nin toprak bütünlüğü konusunun asla Suriye'nin nasıl yönetileceği konusu olmadığının farkında olarak ..
Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, "Huzurun ve barışın gelmesi, bölgenin sükunete kavuşması ve insani dramların sona ermesi için Fırat Kalkan..
Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Ülkemizin müteaddit uyarılarına rağmen hudutlarımız içine atışlarına devam eden Suriye ordusu ile DEAŞ'a, Türk ..
Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Hain FETÖ ile amansız mücadelemiz sonuna kadar devam edecek.
Bakan Fikri Işık'ın 'Tezkere' Açıklaması Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, “Ülkemizin müteaddit uyarılarına rağmen hudutlarımız içine atışlarına devam eden Suriye ordusu ile DEAŞ’a Türk ordusu..
TBMM Genel Kurulu TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, "Tarihinde ve sinesinde nice destanlar, nice kahramanlıklar yatan milletimiz, 21. asrın başında da yine kendi destanını yazmış, yine sinesinde..
Yeni Yasama Yılı Başladı Meclis, yeni yasama yılına başladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM'den Ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip, TBMM’den ayrıldı.
Yeni Yasama Yılı Başlıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında, terörle mücadele gibi Türkiye için hayati bir konunun, sürecin ön şartı haline d..
Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMMden Ayrıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMM'den Ayrıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni yasama yılı açılışının ardından, Meclis'ten ayrıldı.
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü
Başbakan Binali Yıldırım, "Sorunları, torunlara bırakmadan çöze çöze ülkemizi 79 milyonun kardeşliğini birliğini, beraberliğini sağlayarak, huzur ve güven içerisinde, büyük Atatürk'ün bize işaret ettiği muasır...
TBMM 26. Dönem 2. Yasama Yılı Açılışı
TBMM 26. Dönem 2. Yasama Yılı Açılışı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cerablus’tan başlayan operasyon ile hedefin bölgede ilk etapta 5 bin kilometrekarelik terör örgütlerinden arındırılmış güvenli bölge tesis etmek olduğunu söyledi.
Hatayda Talasemi Hastalarına Bilinçlendirme Semineri
Hatay'da Talasemi Hastalarına Bilinçlendirme Semineri
Hatay'da "Talasemi ve Orak Hücre Anemi'de En Güncel Tedaviler'' konulu eğitim semineri düzenledi.
Yeni Yasama Yılı Başlıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı'nın Suriye'deki bütün terör örgütlerine karşı bölge halkıyla başlatılan meşru bir operasyon olduğunu belir..
Yeni Yasama Yılı Başlıyor TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Milli iradeyi hiçe sayan, demokratik bir hukuk devleti olan Türkiyemizin varlığına kast eden, beyni yıkanmış, asker kıyafetli terörist..
Cumhurbaşkanı Edoğan: "Cumhurbaşkanlığı Makamını ve Mekanını Yıpratmaya Yönelik Çabaları Üzüntüyle... Cumhurbaşkanı Edoğan: "Cumhurbaşkanlığı makamını ve mekanını yıpratmaya yönelik çabaları ..
26. Dönem 2. Yasama Yılı
26. Dönem 2. Yasama Yılı
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Meclisin yüklü bir gündeminin olduğunu anlatan Kahraman, “En öncelikli konularımızdan biri sade, sivil, demokratik ve merkezinde bireyin olduğu yeni bir anayasa yapmaktır” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Avrupa Birliği'nin Ülkemize Söz Verdiği Vize Serbestisi Uygulamasının Bu Ay... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Avrupa Birliği'nin ülkemize söz verdiği vize serbestisi uygulama..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her Yeni Durum Gibi, Doğrudan Milletin Oyu ile Seçilen Cumhurbaşkanlığı... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her yeni durum gibi, doğrudan milletin oyu ile seçilen Cumhurbaşkanl..
» 1 2