1 Ekim 2016 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

1 Ekim 2016 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polonya'da Kürtajın Tamamen Yasaklanmasının Ardından Kadınlar Sokağa İndi Polonya'da parlamentonun kürtajın tamamen yasaklanmasını öngören yasa tasarısını kabul etmesinin ardından kadınlar so..
Macaristan'da Müslümanlar Mülteci Referandumundan Rahatsız Avrupa Birliği'nin mülteci kotasını referanduma götüren Macaristan'da Müslümanlar kampanyanın İslam karşıtlığına dönüşmesinden rahat..
Rusya Ilımlı Muhalifleri Cihatçıların Kollarına İtiyor" Suriye'de çatışmalar tüm şiddetiyle devam ederken, Rusya'nın 30 Eylül 2015'te Suriye'de başladığı terörle mücadele operasyonu bir yılı ..
Kaliforniya'da Siyahi Adamın Polis Tarafından Vurulduğunu Gösteren Video Kaydı Yayınlandı Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinde silahsız bir siyahi adamın polis tarafından vu..
Obama Bill Clinton'u Böyle Bekledi Obama'nın sabırsızlandığı görülürken ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Brexit Sonrası Türkiye - İngiltere Ticari İlişkileri Masaya Yatırılacak
Brexit Sonrası Türkiye - İngiltere Ticari İlişkileri Masaya Yatırılacak
Dünyanın beşinci büyük ekonomisi olan Britanya’nın Avrupa Birliği’nden ayrılıp ayrılmayacağını belirleyen Brexit referandumunun sonrası ticari ilişkiler Birmingham’daki Muhafazakâr Parti Konferansı çatısı altında masaya...
Suriye'de Hastaneye Saldırı Suriye’nin Halep kentine yönelik hava saldırıları sırasında kentin önemli hastanelerinden birinin daha hasar gördüğü bildirildi.
John Kerrynin Gizli Ses Kaydı Sızdırıldı
John Kerry'nin Gizli Ses Kaydı Sızdırıldı
Sol Portal'ın aktardığı habere göre, ABD yönetimi içerisinde Suriye konusundaki görüş farklılıklarına ilişkin önemli bir belge New York Times tarafından sızdırıldı.
Matthew Kasırgası Şiddetini Artırarak İlerliyor Cuma günü Kolombiya'nın kuzeydoğu kıyılarını vuran Matthew Kasırgası şiddetini artırmaya devam ediyor.
Filipinler Devlet Başkanı Duterte, Hitler Benzetmesini Reddetti Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte, Hitler benzetmesini reddetti.
Somali'de Restorana Bombalı Saldırı: En Az 3 Ölü Somali’de milli güvenlik güçlerinin sıkça gittiği belirlenen bir restoranın önünde bombalı bir aracın patlatılması sonucu en az 3 kişinin haya..
Farc Referandum Öncesi Özür Diledi Kolombiya, kanlı iç savaşı sona erdiren barış anlaşmasını referandumda oylamaya hazırlanıyor.
Avrupalı, Toplu Taşımada Kabine İhtiyaç Duymuyor
Avrupalı, Toplu Taşımada Kabine İhtiyaç Duymuyor
Türkiye’de metrobüs şoförüne yönelik şemsiyeli saldırıdan sonra otobüs ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarında kabin uygulamasına geçilmesi tartışılırken, Kosova, Almanya, Fransa ve Yunanistan’da şoförleri olası...
ABD ile Deutsche Bank Anlaştı Mı FRANSIZ Haber Ajansının (AFP) ismini vermediği kaynaklara dayandırdığı habere göre, Deutsche Bank'ın 2005-2007 yıllarında verdiği konut kredileri ve bunlara d..
Macaristan'da Sığınmacı Referandumuna Karşı "İnsanı Gör" Etkinliği Avrupa Birliği (AB) kotaları çerçevesinde payına düşen sığınmacıları istemeyen Macaristan hükümeti, konuyu bu Pazar referand..
Alman Komedyen Hakkındaki Kara Bu Ay İçinde Çıkacak ERDOĞAN'a yönelik hakaret içeren şiir okuduğu gerekçesiyle Mainz Savcılığı'nın hakkında soruşturma açtığı Alman komedyen Jan Böhmermann'a i..
18 Yaşına Gelen Her Gence Interrail Bileti! Independent gazetesinin haberine göre Avrupa Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker'in Strazburg'da yaptığı konuşmasında AB ülkeleri arasındaki birl..
Csu'nun Camilerle İlgili O Önergesi Uygulanamaz "GEÇEN Çarşamba günü CSU, Bavyera Parlamentosuna bir önerge sundu.
Azerbaycan ve Türkiye'den Fetö'ye Karşı Ortak Mücadele Azerbaycan Cumhuriyet Başsavcısı Zakir Garalov, Azerbaycan’ın Türkiye ile ortak, FETÖ üyelerinin tespitine dair çalışma yürüttüğünü bild..
Çin'den, ABD ve Güney Kore'ye Tehdit Çin, ABD ve Güney Kore’ye bir süredir yerleştirmeyi planladığı füze planına karşı çıkarak bu yönde bir adım atmaları halinde “bedelini ödeyeceklerini” ifa..
Yedi Alman Milletvekili Salı Günü İncirlik'te AYLAR süren tartışmalardan sonra nihayet Alman milletvekilleri İncirlik'te konuşlu askerleri ziyaret için günleri sayıyor.
Kuzey Anadolu Fay Hattı'nın İkizi, ABD'yi Ayağa Kaldırdı Hafta başında Salton Sea yakınlarında yaşanan deprem fırtınasındaki en güçlü sarsıntılar 4.0 büyüklüğü civarındaydı.
Bilge İyi Kalpli ve Nüktedan' Merkel, taziye defterine de şunları yazdı: "Bu bilge, iyi kalpli, nüktedan adamla karşılaşmalardan ve Şoah'ın yarattığı medeniyet parçalanması sonrasında Almanya..
Çin'i Tayfun Vurdu: 13 Ölü Çin’de etkili olan tayfun nedeniyle 13 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.
31 Şubat'ta Saldır' Şakasını Mahkeme Ciddiye Aldı PARİS'te görülen davada mahkeme, sosyal medyada oldukça aktif, boksu, futbolu ve kadınları seven biri olarak tanınan 29 yaşındaki Youssef isi..
Bir Baba Hindu Avrupada
Bir Baba Hindu Avrupa'da
Film Türkiye'den Hindistan'a uzanan hikayeyi anlatıyor.
Birlleşik Almanya 26'ncı Yaşg Ününü Buruk Kutlayacak HÜKÜMETİN 'Almanya'nın Birleşmesi Durumunun Raporu' açık açık uyarıyor.
ABD Başkanlık Seçiminde Bel Altı 'İğrençlik' Trump,Twitter üzerinden paylaştığı mesajlarında Amerikalılara Alicia Machado'nun 'kişisel geçmişi' ve 'seks kasedi'ni incemeleri çağrısında bulund..
Papa Francis İlk Kez Gürcistan'da Katolik dünyasının ruhani lideri Papa Francis, Gürcistan'a ilk kez ziyarette bulunuyor.
» 1 2