30 Ağustos 2016 Salı Günü Politika Haberleri

30 Ağustos 2016 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHPnin '30 Ağustos Zafer Bayramı Büyük Yürüyüşü'
CHP'nin "30 Ağustos Zafer Bayramı Büyük Yürüyüşü"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyeti beraber kurduk, beraber yaşatacağız. Birilerinin heveslerine Türkiye'yi asla mahkum ettirmeyeceğiz, bunun mücadelesini yapacağız." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Başınız Öne Eğik Olmasın'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başınız Öne Eğik Olmasın"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Silahlı Kuvvetleri içine sızmış hainlerin temizlenmesi için Başkomutan olarak askerin yanında olduğunu belirterek, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin hiçbir mensubunun başının öne eğik...
Ak Partili Şahin: 'Türk Silah Kuvvetlerinin Unsurları Suriyede Kalıcı Değildir'
Ak Partili Şahin: "Türk Silah Kuvvetleri'nin Unsurları Suriye'de Kalıcı Değildir"
AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Suriye’nin toprak bütünlüğü çerçevesinde terörle mücadele etmek için sınır ötesinde operasyon başlatıldığını söyleyerek, “Türk Silah Kuvvetleri’nin unsurları Suriye’de...
30 Ağustos Zafer Bayramı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Ağustos 1922'nin 94'üncü yıl dönümünde Sakarya'daki ruha, Dumlupınar'daki cesaret ve cevvaliyete ihtiyaç bulunduğunu bildirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Fetö ile Mücadele) Askerimizin İçinde Varsa, Bunu Hemen Gerekli Olan Yere... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(FETÖ ile mücadele) Askerimizin içinde varsa, bunu hemen gerekli ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Fetö Denen İhanet Çetesinin Mensupları, O Şerefli Üniformayı Zaten Hak... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "FETÖ denen ihanet çetesinin mensupları, o şerefli üniformayı zaten ha..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık Mesele Kanma, Kandırma Meselesi Olmaktan Çıkmıştır. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık mesele kanma, kandırma meselesi olmaktan çıkmıştır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Millet Olarak Binlerce Yıllık Bir Devlet Geleneğine, Maddi ve Manevi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Millet olarak binlerce yıllık bir devlet geleneğine, maddi ve manevi bo..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Örgütün Önündeki Kişi, Kendileri Söylüyor, 'Bize Feto Şah Damarımızdan... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu örgütün önündeki kişi, kendileri söylüyor, 'Bize FETO şah damar..
TBMM Başkanı Kahraman, Polonya'da TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Polonya Meclis Başkanı Marek Kuchcinski ile bir araya geldi.
TBMM Başkanı Kahraman, Varşova'ya Geldi TBMM Başkanı İsmail Kahraman, özel uçak CBK ile Polonya'nın başkenti Varşova'ya geldi.
30 Ağustos Zafer Bayramı
30 Ağustos Zafer Bayramı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'ne ilişkin, "Zaferlerimizi gölgeleyip egemenlik haklarımızı savsaklamaya kalkışanlara, 30 Ağustos şuuruyla çelik gibi bir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kulüpler Birliğini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği heyetini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
Bakan Bozdağ'dan Adli Yıl Açılış Töreni'ne İlişkin Açıklama Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu’nun da id..
Sincar'daki Yezidilere PKK Zulmü Irak'ta Musul'a bağlı Sincar (Şengal) Kaymakamı Mehma Halil, terör örgütü PKK'nın şehirdeki varlığının kendileri için ciddi bir sorun oluşturduğunu ve Yezidi ..
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığını şekilde, ideolojimize uygunlukta, adli yıl açılışı yapılacak yerde aramak ilkelliğe teslim ol..
30 Ağustos Zafer Bayramında Geçit Töreni Coşkusu
30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Geçit Töreni Coşkusu
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yeni Meclis önünde oluşturulan kortej, Kızılay Meydanında coşkuyla karşılandı.
Milli Savunma Bakanlığı Twitter'da Milli Savunma Bakanlığı, Twitter’da T.C. Milli Savunma Bakanlığı resmi hesabında ilk paylaşımında bulundu.
30 Ağustos Zafer Bayramı Geçit Töreni
30 Ağustos Zafer Bayramı Geçit Töreni
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen kortej, yeni meclis binası önünden başladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Zafer Bayramı Kutlamalarını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Zafer Bayramı Kutlamalarını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kutlamalarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
Bakan Işık'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Milletimizin bağımsızlığına her şeyden daha fazla önem verdiğinin nişanesi olan 30 Ağustos’ta, kutsal bildiğimi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kütahya'nın Kurtuluş Yıl Dönümünü Kutladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünü kutladı.
Kütahya'nın Kurtuluş Yıl Dönümü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya'nın kurtuluş yıl dönümünü kutladı.
BM Genel Sekreterinin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Feltmanın Türkiyeyi Ziyareti
BM Genel Sekreteri'nin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Feltman'ın Türkiye'yi Ziyareti
Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri’nin (BMGS) Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Jeffrey Feltman, BMGS’nin Özel Temsilcisi olarak, 15 Temmuz 2016 tarihinde anayasal düzeni hedef alan darbe girişimi sonrasında BM’nin...