30 Ağustos 2016 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

30 Ağustos 2016 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ajda Pekkan Bodrumda Konser Verdi
Ajda Pekkan Bodrum'da Konser Verdi
Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, "Turkcell Yıldızlı Geceler" kapsamında Bodrum ilçesinde konser verdi.
Naşide Göktürk Bitezde Toprağa Verilecek
Naşide Göktürk Bitez'de Toprağa Verilecek
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Naşide Göktürk yarın toprağa verilecek.
Rüzgar ve Uçurtma Sörfü Sporcularından Türk Bayraklı Gösteri Muğla'nın Ula ilçesinde, rüzgar ve uçurtma sörfü yapan yerli ve yabancı turistlerin, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Türk bay..
Savaş Mağduru Çocuklar Yeşil Sahalarda Bodrum'da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla, Türk ve savaş mağduru Suriyeli çocuklar için futbol müsabakası düzenlendi.
Muğla'da Sıcak Hava Muğla ve ilçelerinde etkili olan sıcak hava nedeniyle vatandaşlar ve turistler, sahilleri doldurdu.
Edirne Ciğerinin Lezzet Yoldaşı İpe Dizilmeye Başladı Edirne tava ciğerinin garnitürü acı biberler kurutulmaya başlandı.
73. Venedik Film Festivaline Doğru
73. Venedik Film Festivali'ne Doğru
ROMA (AA) – İtalya'da bu yıl 73'üncüsü düzenlenecek Venedik Film Festivali yarın başlıyor.
Seyyid Battal Gazi, Eskişehir'de Anılacak Eskişehir Valiliğin yürüttüğü BEBKA tarafından finanse edilen Seyitgazi Bölgesi Turizmin Geliştirilmesi Projesi kapsamında 1 Eylül'de Seyitgazi ilçes..
30 Ağustos Zafer Bayramı Muradiye ilçesinde, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kutlamaları kapsamında tören düzenlendi.
Uzun Bayram Tatili Turizmcilerin Yüzünü Güldürdü DURMUŞ GENÇ/ALİ BALLI - Muğla'nın önemli turizm merkezlerinden Bodrum, Marmaris ve Fethiye'deki turistik tesislerin Kurban Bayramında yüzde 10..
Pamukkale'de Yüzde 100 Doluluk Beklentisi Dünya turizm otoriteleri tarafından, görülmesi gereken 20 yer arasında gösterilen ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Pamukkale, Rusya ve İra..
Suriyeli Aileler Tarlalarda Çalışarak Hayata Tutunuyor Suriye'deki iç savaştan kaçarak çocuklarıyla Türkiye'ye sığınan Suriyeliler, Niğde'de kurdukları çadırlarda barınıp tarlalarda çapa yapa..
Kral Otağı" Restore Edilerek Turizme Kazandırılacak Iğdır'da bulunan ve geçmişte kralların yaşamını sürdürdüğü Urartu dönemine ait nadir eserlerden "Kral Otağı" restore edilerek turizme kazan..
Motosella Yılın İyilik Hareketi Ödülüne Layık Görüldü
Motosella Yılın İyilik Hareketi Ödülüne Layık Görüldü
İş ve trafik kazalarının akabinde ilkyardımın önemine vurgu yapan ve 81 ilde sahnelenen 'Kazasız Kul Olmaz' oyunun yazarı yönetmeni Zahrettin Çelik, Motosella'ya ödülünü takdim etti.
Pop Müziğin Güçlü Sesi Bodrumda Yankılandı!
Pop Müziğin Güçlü Sesi Bodrum'da Yankılandı!
Geçtiğimiz yıl çıkardığı "Hoşgeldin" albümü ile müzik listelerini alt üst eden Funda Arar, Çeşme ve Harbiye konserlerinin ardından Bodrumlu müzikseverlerle buluştu.