29 Ağustos 2016 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

29 Ağustos 2016 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Atasoy, Senegal Başbakanı Dionne ile Görüştü
Atasoy, Senegal Başbakanı Dionne ile Görüştü
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Senegal Başbakanı Mohammed Boun Abdallah Dionne ile görüşme gerçekleştirdi.
New York Borsası Yükselişle Kapandı
New York Borsası Yükselişle Kapandı
NEW New York borsası, ABD'de makroekonomik veilerin olumlu gelmesiyle haftanın ilk işlem gününü yükselişle tamamladı.
Trakya Birlik Ayçiçeği Ön Alım Fiyatını Açıkladı
Trakya Birlik Ayçiçeği Ön Alım Fiyatını Açıkladı
Trakya Birlik Yönetim Kurulu, ayçiçeği ön alım fiyatını açıkladı.
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları haftanın ilk işlem gününü, İngiltere hariç düşüşle tamamladı.
PTTden Milli Mücadele Kongresi Pul Sergisi
PTT'den Milli Mücadele Kongresi Pul Sergisi
PTT AŞ, Sivas'ta Milli Mücadele Kongresi Pul Sergisi açacak.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1000,81 puan azalışla 76.118,84 puandan kapandı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 580 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle: HİSSE ADI TL ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, önceki kapanışları ile bugünkü en düşük, en yüksek kapanış değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö...
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: AC..
Borsa Günü Düşüşle Kapattı Borsa günü yüzde 1,30’luk düşüşle tamamladı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,30 düşüşle 76.118,84 puandan tamamladı.
85. İzmir Enternasyonal Fuarı
85. İzmir Enternasyonal Fuarı
85. İzmir Enternasyonal Fuarı'na (İEF) katılan Güney Afrika Cumhuriyeti'nden Cape Town Belediye Başkanı Patricia de Lille ve beraberindeki heyet, İzmir Ticaret Odasını (İTO) ve Ege Bölgesi Sanayi Odasını (EBSO) ziyaret...
Serbest Piyasada Altın Fiyatları Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 124,80 lira oldu.
7. İstanbul Finans Zirvesi, 6-7 Eylül'de Avrupa ve Orta Doğu başta olmak üzere, küresel anlamda önde gelen pek çok kurum ve kuruluş temsilcisine önemli iş birliği fırsatları sunan İstanbul Fi..
Saudi Aramco Üretime Devam Edecek Suudi Arabistan'ın devlet petrol şirketi Saudi Aramco'nun Arama ve Üretim Kıdemli Başkan Yardımcısı Muhammed Al-Kahtani, petrol üretiminin dondurulması bekle..
Kapalıçarşı'da Altın İstanbul Kapalıçarşı'da alınıp satılan altın türlerinin, önceki ve bugün itibarıyla kapanış fiyatları (TL) şöyle: CUMA PAZARTESİ Alış Satış Alış Satış 24 Ayar Külçe Alt..
Altının Kilogramı 125 Bin 400 Liraya Geriledi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMTP) altının kilogramı 125 bin 400 liraya geriledi.
Süpürge Otları Bağlanmaya Başlandı
Süpürge Otları Bağlanmaya Başlandı
Teknolojiye yenilen meslekler arasına giren süpürgecilik, Edirne'de son temsilcileriyle sürdürülüyor.
Adnan Oktar'ın Silivri'deki Lüks Çiftlik Evi
Adnan Oktar'ın Silivri'de yeni inşa edilen lüks çiftlik evinin fotoğrafları yayımlandı.
Pasadtan Sektöre Duyuru
Pasad'tan Sektöre Duyuru
Profesyonel Sigorta Acenteleri Derneği (PASAD), Hazine Müsteşarlığı’nın ‘Sigorta Acenteleri Yönetmeliği’nde yaptığı acentelik sözleşmelerini düzenleyen madde ile ilgili bir duyuru yaptı.
Nn Hayat ve Emeklilik'ten "Otomatik Katılım" Araştırması NN Hayat ve Emeklilik, çalışanların ve işverenlerin Bireysel Emeklilik Sistemi'ne (BES) "Otomatik Katılım" konusundaki yaklaşımlarını ..
ABD'de Kişisel Gelir ve Harcamalar Beklentiyi Karşıladı ABD'de temmuz ayında kişisel harcamalar yüzde 0,3 ve kişisel gelirler yüzde 0,4 artarak beklentileri karşıladı.
Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yanıkoğlu Açıklaması
Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yanıkoğlu Açıklaması
Giresun Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Temel Yanıkoğlu, eylül boyunca inişli çıkışlı seyir izleyeceğini tahmin ettikleri fındık fiyatının, ekim ayıyla rayına oturmasını ve serbest piyasada gerçek değerini...
Kurban Bayramı'na Doğru Türkiye'nin kurbanlık ihtiyacının büyük bölümünü karşılayan Doğu Anadolu'dan büyükşehirlere kurbanlık sevkiyatı başladı.
Yatak Sektöründe İnovasyon, Teknoloji ve Tasarım Triosunun Şovu
Yatak Sektöründe İnovasyon, Teknoloji ve Tasarım Triosunun Şovu
SleepWell Expo 2016, dünya yatak sektörünü ağırlamaya hazırlanıyor.
Bu Keçiler Yılda 1 Ton Süt Veriyor
Bu Keçiler Yılda 1 Ton Süt Veriyor
Bursa’nın Yenişehir ilçesinde besiciler sütü ile meşhur Saanen keçilerine yönelmeye başladı.
İzmirli Teknoloji Şirketi Cern İhalesine Kabul Edildi
İzmirli Teknoloji Şirketi Cern İhalesine Kabul Edildi
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde kurulu bir şirketin Avrupa Nükleer Araştırmalar Merkezi'nin (CERN) açtığı ihaleye kabul edildiği bildirildi.
Atb'nin Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, piyasada çok ciddi bir nakit akışı sıkıntısı varken, kamu alacaklarının tahsilini kolaylaştırmanın, kaç..
» 1 2 3 4