26 Ağustos 2016 Cuma Günü Politika Haberleri

26 Ağustos 2016 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Özlüden Yabancı Ülkelere Fetö Uyarısı
Bakan Özlü'den Yabancı Ülkelere 'Fetö' Uyarısı
Bu yıl 85’inci kez kapılarıno açan ve 42 yabancı ülkenin katıldığı İzmir Enternasyonal Fuarı’nda konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yabancı ülke temsilcilerinden temasları boyunca FETÖ’nün nasıl bir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Makedon Mevkidaşı ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün Ayaklarında Hatıra... Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışından önce Makedonya ..
Liderler Yavuz Sultan Selim'den Karşıya Geçti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, beraberlerindeki yabancı liderlere birlikte açılışı yapılan Yavuz Sultan Selim Kö..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Yavuz Sultan Selim Köprüsü 31 Ağustos Gecesine Kadar Ücretsiz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yavuz Sultan Selim Köprüsü 31 Ağustos Gecesine Kadar Ücretsiz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün 31 Ağustos gecesine kadar ücretsiz olacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Köprüsünü Havadan İnceledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü Havadan İnceledi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışı öncesi köprüyü havadan inceledi.
CHP Grup Başkanvekili Özel, "Türkiye'de Yaşananlara İnanamıyoruz" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanı Özgür Özel, hükümeti sahip olmadığı yetkiyi kullanmama, meclis iradesi tersine adı..
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bu şartlar altında Meclis kapalı tutulmaya devam ederse, Meclis'in olağanüstü toplanması noktasında partimizdeki ağırl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin'le Telefonla Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin’le telefonla görüştü.
CHP Balıkesir İl Başkanlığından Konvoy Saldırısına Tepki
CHP Balıkesir İl Başkanlığı'ndan Konvoy Saldırısına Tepki
CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı.
İran'ın Ankara Büyükelçisi, Kılıçdaroğlu'na Yönelik Suikast Girişimini Kınadı İran’ın Ankara Büyükelçisi Mohammad Ebrahim Taherian Fard, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğ..
CHP Çanakkale Örgütünden Kılıçdaroğlunun Konvoyuna Yapılan Saldırıya Kınama
CHP Çanakkale Örgütünden Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Yapılan Saldırıya Kınama
CHP Çanakkale İl Başkanı Nejat Önder ve parti üyeleri, dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı.
Hollanda Dışişleri Bakanı Koenders, Türkiye'ye Gelecek Hollanda Dışişleri Bakanı Bert Koenders, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Hollanda Hükümetinin Türkiye ile dayanışmasını göstermek üzere..
Bakan Özhaseki: 'Din ve Irk Kılıfı Altında Bu Alçaklıkları Yapıyorlar'
Bakan Özhaseki: "Din ve Irk Kılıfı Altında Bu Alçaklıkları Yapıyorlar"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Cizre’deki hain terör saldırısıyla ilgili, “Din kılıfı altında bu alçaklığı yapanlar işte Güneydoğu’da ırk kılıfı altından bu alçaklığı yapıyorlar.
Malazgirt Zaferi'nin 945. Yıl Dönümü TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Bizler Malazgirt'te 200 bin kişilik Bizans ordusunun karşısına çıkan ve bu zaferi bize armağan eden Sultan Alparslan'ın tor..
Erdoğan, Makedon Mevkidaşı ile Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov’la bir araya geldi.
Erdoğanın Cuma Namazı Kıldığı Camide Yoğun Güvenlik Önlemi
Erdoğan'ın Cuma Namazı Kıldığı Camide Yoğun Güvenlik Önlemi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Tarabya’daki Kalenderüstü Camii’nde kıldı.
Bakan Işıktan, Şehit Evine Taziye Ziyareti
Bakan Işık'tan, Şehit Evine Taziye Ziyareti
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde meydana gelen trafik kazasında şehit olan polis memuru Mert Er’in baba evine taziye ziyareti gerçekleştirdi.
MHPli Karakaya, Ydsde Usulsüzlük İddiasını Meclise Taşıdı
MHP'li Karakaya, Yds'de Usulsüzlük İddiasını Meclise Taşıdı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, KPSS’de ortaya çıkan usulsüzlüğün akademik kadrolar için düzenlenen yabancı dil sınavlarında da yaşanmış olabileceği yönündeki...
Cizre'deki Terör Saldırısına Tepkiler TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cizre'deki terör saldırısını kınayarak, "Hepimizi üzen bu hain saldırılar terörle mücadele kararlılığımızda en küçük bir za..
TBMM Başkanı Kahraman: "Bu Hain Saldırılar Terörle Mücadele Kararlılığımızda En Küçük Bir Zafiyet... Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Şırnak’ın Cizre ilçesi emniye..
Yeneroğlu: "Türkiye Özgürlük Güvenlik Dengesini Kurmada Olağanüstü Hassasiyeti Terör Eylemleri... Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Tür..
Kılıçdaroğlu: 'Terör Öyle Bir Noktaya Geldi Ki Bir Siyasal Partinin Tek Başına Çözemeyeceği Olay...
Kılıçdaroğlu: "Terör Öyle Bir Noktaya Geldi Ki Bir Siyasal Partinin Tek Başına Çözemeyeceği Olay...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye bu tür acıları hak etmiyor.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Terör öyle bir noktaya geldi ki bir siyasal partinin tek başına çözemeyeceği olay haline dönüştü.
Alman Bakandan TBMM'ye Ziyaret TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Türkiye ve Almanya'nın ilişkileri güncel bazı konjonktürel gerginliklere kurban edilecek nit..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Terör Öyle Bir Noktaya Geldi Ki Bir Siyasal Partinin Tek Başına... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Terör öyle bir noktaya geldi ki bir siyasal partinin tek b..
Düzeltme) Erdoğan'dan Cizre Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cizre’de yaşanan hain saldırıyı şiddetle kınarken, saldırının faillerini lanetledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Borisov'u Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov’u kabul etti.
Erdoğan'dan Cizre Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cizre’de yaşanan hain saldırıyı şiddetle kınarken, saldırının faillerini lanetledi.
Enver Yılmazdan CHPye Geçmiş Olsun Ziyareti
Enver Yılmaz'dan CHP'ye Geçmiş Olsun Ziyareti
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna Artvin’in Şavşat ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen silahlı saldırının ardından, CHP Ordu İl Başkanlığı’na geçmiş...
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye, sınırlarını koruma ve güvenliğini sağlama konusunda kararlıdır.
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan saldırıya i..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Malazgirt Zaferi' Mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi’nin 945’inci yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, Türk milletinin her zaman bir..
CHP İzmir, Kılıçdaroğlu İçin Toplandı
CHP İzmir, Kılıçdaroğlu İçin Toplandı
CHP İzmir Örgütü, İzmir milletvekilleri ve belediye başkanları; dün Artvin’de CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı.
Özdemir İçin TBMM'de Cenaze Töreni Dün vefat eden eski Gümüşhane Milletvekili Nurettin Özdemir için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Mutlaka Hesabını Soracağız" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cizre’deki terör saldırısı ile ilgili,"Mutlaka hesabını soracağız" dedi.
Sağlık Bakanı Akdağ: "70'in Üzerinde Yaralımız Var, 4'ünün Durumu Ağır" Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Cizre Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne gerçekleştirilen hain terör..
Bakan Elvan: "Hem Hükümetimiz Hem de Milletimiz Bu Alçakların Hain Planlarına Fırsat Vermeyecek" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Cizre’deki terör saldırısına ilişkin, "Ancak şunu unutuyorlar.
» 1 2