25 Ağustos 2016 Perşembe Günü Politika Haberleri

25 Ağustos 2016 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Daeş'e Yönelik Fırat Kalkanı Operasyonu Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarının yürüttüğü "Fırat Kalkanı Operasyonu" kapsamında, tespit edilen terörist hedeflerin en yüksek hassasiyetle vu..
Büyük Taarruz'un 94. Yıl Dönümü Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 15 Temmuz'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğunu belirterek, "Aziz milletimizin kahramanl..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Artvin'de Konvoyuna Düzenlenen Saldırıya İlişkin "Terör Kimden,... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Artvin'de konvoyuna düzenlenen saldırıya ilişkin "Terör kimd..
Başbakanlıktan Yapılan Açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetleri Tarafından Yürütülen "Fırat Kalkanı"... Başbakanlıktan yapılan açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen "Fırat Kalka..
Başbakan Yıldırım, İstanbul'a Gitti Başbakan Binali Yıldırım, özel uçak "ATA" ile saat 23.00'te İstanbul'a hareket etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6741 Sayılı Kanunu Yayımlanmak Üzere Başbakanlığa Gönderdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6741 sayılı Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketinin Kurulması ile ..
Adalet Bakanlığı'ndan "Aslı Erdoğan" Haberlerine Yalanlama Adalet Bakanlığı, “silahlı terör örgütü üyeliği” suçundan Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan, kapatılan Özg..
Tübitak Yeniden Yapılandırılacak
Tübitak Yeniden Yapılandırılacak
Ge yapan bir kurum olmaktan ziyade, özel sektöre Ar-Ge yaptıran bir yapıya kavuşacaktır” dedi.
Kılıçdaroğlunun Konvoyuna Saldırı
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan saldırıya ilişkin, "Saldırı, esas itibarıyla Yenikapı ruhuna yapılan bir saldırıdır.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu (2) Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu (2) Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Artvin'de konvoyunun güzergahında yaşanan çatışmanın ardından, "Hepimize ortak bir acı yaşatıyor ama bu teröre karşı hepimiz dik ve onurlu duracağız. Hiçbir programı iptal etmedim....
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Üyeliklerine Akyel ve Hakyemezi Seçti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Üyeliklerine Akyel ve Hakyemez'i Seçti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Üyeliklerine, Recai Akyel ile Prof. Dr. Yusuf Şevki Hakyemez'i seçti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Siyasete girerken bir söz verdim. Her zaman, her ortamda halktan yana olacağım. Her zaman, her ortamda halkın çıkarlarını savunacağım. Kim ne derse desin bu güzel ülkeye barışı...
Partililer CHP Genel Merkezine Akın Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna düzenlenen saldırı nedeniyle partililer Genel Merkez’e gelerek Kılıçdaroğlu’na destek verdi.
Kılıçdaroğlunun Konvoyuna Saldırı
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan terör saldırısına ilişkin, "Türk milleti asla bu eylemlerden yılmayacak, bu çapulculara da pabuç bırakmayacaktır.
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti.
CHP'li Sındır: "Tbmm Derhal Toplanmalı" CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, "Meclis derhal toplanmalı ve Terörü Araştırma Komisyonu kurulmalıdır.
Başbakan Yıldırım'ın Lajcak'ı Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimine karşı en baştan tavrını ortaya koyan Slovakya makamlarına teş..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Teröre karşı verdiğimiz mücadelede hiçbir bedeli ödemekten çekinmeyiz.
CHPli Çamak: 'Bu Saldırının Nedeni CHPnin Teröre Karşı Net Tavrından Dolayıdır'
CHP'li Çamak: "Bu Saldırının Nedeni CHP'nin Teröre Karşı Net Tavrından Dolayıdır"
CHP Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak, Artvin’de CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yapılan saldırıyı kınayarak, "Bu olayın nedeni, CHP’nin her zaman teröre karşı net tavrını ortaya koymuş...
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yönelik saldırının demokrasiyi hedef aldığını vu..
Bakan Özlü: 'Bu Saldırı Yenikapı Ruhunu Bozmaya Yönelik Bir Eylemdir'
Bakan Özlü: "Bu Saldırı Yenikapı Ruhunu Bozmaya Yönelik Bir Eylemdir"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik gerçekleştirilen saldırının Yenikapı ruhuna karşı yapılan bir eylem olarak değerlendirdi.
Romanya ve Polonya Dışişleri Bakanları Meclis'i Ziyaret Etti Romanya Dışişleri Bakanı Lazar Comanescu ve Polonya Dışişleri Bakanı Witold Waszcykowski TBMM’yi ziyaret etti.
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Slovakya Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Miroslav Lajcak'ı kabul etti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bugün Buraya Zorlu Bir Yolculukla Geldik. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bugün buraya zorlu bir yolculukla geldik.
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan silahlı saldırıya ilişkin, "Biz bu konuda bütün partiler..
Başbakan Yıldırım, Akar ve Fidan'ı Kabul Edecek Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul edecek.
Bahreyn Kralı İsa Bin Salman Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bahreyn Kralı İsa Bin Salman El Khalifa’yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde resmi törenle karşıladı..
AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Yasin Aktay, Hayati Yazıcı, Nükhet Hotar, Saat 18.00'de CHP... IHAAW180303-SIY/25-08-2016 - AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Yasin Aktay, Hayati Yazıcı, N..
Başbakan Yıldırım, Slovakya Başbakan Yardımcısını Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Slovakya Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı Miroslav Lajcak ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Bakan Eroğlundan Kılıçdaroğluna Saldırı ve Fırat Kalkanı Operasyonu ile İlgili Değerlendirme
Bakan Eroğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırı ve Fırat Kalkanı Operasyonu ile İlgili Değerlendirme
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı “Fırat Kalkanı” operasyonu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Başbakan Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ile MİT Müsteşarı Fidan'ı Saat 19.00'da... Başbakan Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ile MİT Müsteşarı Fidan'ı saat 19.00'da ..
Kurtulmuş, Şehit Ailesini Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ'nün darbe girişimine direnirken helikopterden açılan ateş sonucu şehit olan Suat Akıncı'nın ailesine taziye zi..
TBMM'ye Ziyaret Romanya Dışişleri Bakanı Lazar Comanescu ve Polonya Dışişleri Bakanı Witold Waszcykowski TBMM'yi ziyaret etti.
Başbakan Yıldırım'ın Mestan'ı Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi karşısında, Dost Partisi ve Bulgaristan'daki soydaşların göster..
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna saldırıya ilişkin, "Anamuhalefet Partisi CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdar..
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Düzenlenen Saldırıya İlişkin Açıklama MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Artvin’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoy güzergahında çıkan çat..
Myanmar'da Meydana Gelen Deprem Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İtalya’da ve Myanmar’da meydana gelen depremlerin ardından, Türkiye’nin iki ülkeye de yardıma hazır olduğunu belirtti.
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan saldırıya ilişkin, "Terörizm asla sonuç alamayacak, zalimler ta..
Başbakan Yıldırım'dan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Yapılan Saldırıya İlişkin Açıklama Başbakan Binali Yıldırım, "Ana muhalefet partisi CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun..
Slovakya Dışişleri Bakanı Lajcak'tan TBMM'ye Ziyaret TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Slovakya Dışişleri Bakanı Miroslav Lajcak ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Başbakan Yıldırım: "Anamuhalefet Partisi CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Konvoyunun... Başbakan Yıldırım: "Anamuhalefet Partisi CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun k..
Bakan Tüfenkci, Malatya Ticaret Borsasını Ziyaret Etti
Bakan Tüfenkci, Malatya Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Önümüzdeki günlerde Başbakanımız, Doğu ve Güneydoğu illeri gezisinde teşvik paketlerini açıklayacak” dedi.
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, konvoyu silahlı saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile telefonda görüşerek "geçmiş olsun" dileklerini ..
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP konvoyuna yapılan saldırının, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na suikast girişiminin, doğrudan demokrasiye, Türkiye'ye..
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “CHP’ye yapılan saldırı doğrudan demokrasiye yapılmış, terörün karşısında duran ana muhalefet liderine yapılmış b..
» 1 2 3