23 Ağustos 2016 Salı Günü Politika Haberleri

23 Ağustos 2016 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD Başkan Yardımcısı Bidenın Türkiye Ziyareti
ABD Başkan Yardımcısı Biden'ın Türkiye Ziyareti
ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın, yarın gerçekleşecek Ankara ziyaretinde, iki ilişkilerin tüm veçheleriyle ele alınmasının öngörüldüğü bildirildi.
Dışişleri Bakanı, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Cubeyr ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil El Cubeyr ile bir telefon görüşmesi gerçekleştir..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gaziantepte
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gaziantep'te
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep Ticaret Odası ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
Başbakan Yıldırım, Barzani'yi Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani’yi kabul etti.
Başbakan Yıldırım, Katar Belediye ve Çevre Bakanı Al-Rumaihiyi Kabul Etti
Başbakan Yıldırım, Katar Belediye ve Çevre Bakanı Al-Rumaihi'yi Kabul Etti
Başbakan Binali Yıldırım, TEKFEN İnşaat’ın Katar’da üstlendiği Doha-Al Khor otoyol ihalesinin imza töreni dolayısıyla Türkiye’yi ziyaret eden Katar Belediye ve Çevre Bakanı Mohammed bin Abdullah bin Metab Al-Rumaihi’yi...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, "Dışarıda yaşanan konular Türkiye'nin iç güvenliği haline gelmiş bulunmaktad..
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısına ilişkin, "Türkiye'nin demokratikleşmesi, reformlar istikametinde ilerlemesi ve da..
Başbakan Yıldırım'ın, El-Rumaihi'yi Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Katar Belediye ve Çevre Bakanı Muhammed bin Abdullah bin Metab El-Rumaihi'ye, terör örgütü Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FE..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması GAZİANTEP (İHA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, anayasa değişikliği konusunda bir çok maddede uzlaşma sağlandığını belirterek, “İlk gör..
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Katar Belediye ve Çevre Bakanı Muhammed Bin Abdullah El-Rumaihi'yi, kabul etti.
TBMM Başkanı Kahraman'ın Kabulü TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'yu kabul etti.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Açıklaması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Bugüne kadar Bakanlıktan 332 kişiyi görevden aldık ya da merkeze çağırdık.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yargı bağımsızlığının çok önemli olduğunu, bu konuda ilk adımın atılması gerektiğini belirterek, "Şu anda resmi olmay..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mesut Barzaniyi Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mesut Barzani'yi Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesud Barzani’yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cerablus'a yapılacak bir operasyona Türkiye'nin destek vereceği iddiasına ilişkin "Biz Türkiye'nin yabancı bir ülkeye..
Almanya Başbakanı Merkel'in, "Türkiye Kökenlilerden Sadakat" Talebi TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Almanya Başbakanı Ange..
TBMM Başkanı Kahraman, Moldova Başbakan Yardımcısı Galbur'u Kabul Etti TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Moldova Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Avrupa ile Entegrasyon Bakanı Andrei Galbur ve b..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Moldova Başbakan Yardımcısını Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Moldova Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Avrupa ile Entegrasyon Bakanı Andrei Galbur’u Cumh..
Başbakan Yıldırım'ın Szijjarto'yu Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'ya, Macaristan makamlarının 15 Temmuz darbe girişimi karşısında g..
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'yu kabul etti.
Afyonkarahisar'da CHP'den AK Parti'ye Ziyaret CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven'i makamında ziyaret etti.
Estonya Dışişleri Bakanı Kaljurand Türkiye'yi Ziyaret Edecek Estonya Dışişleri Bakanı Marina Kaljurand, Avrupa Konseyi (AK) Bakanlar Komitesi Dönem Başkanı sıfatıyla, Türkiye’de akim bırakıla..
Başbakan Yıldırım, Moldovalı Bakanı Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Moldova Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Avrupa ile Entegrasyon Bakanı Andrei Galbur’u kabul etti.
Başbakan Yıldırım'ın Galbur'u Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Moldova Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Avrupa ile Entegrasyon Bakanı Andrei Galbur'a, Moldova makamlarının 15 Temmuz darbe gi..
Başbakan Yıldırım, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'yu Kabul Etti Başbakan Yıldırım, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto’yu kabul etti.
MHP İl Başkanları Toplantısı MHP İl Başkanları Toplantısında, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrası gelişmelere ve ekim ayında başlayacak olağan kurultay sürecine ilişkin değerlendir..
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bombalı saldırının yaşandığı Gaziantep’te yaptığı açıklamada, "Görünen o ki ciddi bir istihbarat zafiyeti var" dedi.
Başbakan Yıldırım, Moldovalı Bakanı Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Moldova Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Avrupa ile Entegrasyon Bakanı Andrei Galbur’u kabul etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Askeri Şura Kararlarını Onayladı. IHAAW155356-SIY/23-08-2016 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Askeri Şura kararlarını onayladı.
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Moldova Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Avrupa ile Entegrasyon Bakanı Andrei Galbur ile görüştü.
CHP Mersin İl Başkanı Özyiğit'ten AK Parti ve Hdp'ye Ziyaret CHP Mersin İl Başkanı Abdullah Özyiğit, AK Parti ve HDP Mersin İl başkanlarını ziyaret etti.
CHPli Cankurtaran: 'Saldırılara Katılanların Bazıları Cihat Adı Altında Suriye ve Iraka Giderek...
CHP'li Cankurtaran: "Saldırılara Katılanların Bazıları Cihat Adı Altında Suriye ve Irak'a Giderek...
İzmir Dikili’de konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, IŞİD’in son iki yıl içinde 14 saldırı ile 262 vatandaşın ölümüne neden olduğunu ve bu saldırılara katılanların bazılarının cihat adı altında...
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep'teki terör saldırısıyla ilgili ciddi bir istihbarat zafiyeti olduğunu söyledi.
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, “6 milyon oy almış, Meclis’te grubu bulunan bir partinin, anayasa görüşmelerine, liderl..
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Dünkü liderler zirvesiyle ilgili basına yansıyan, yansımayan liderlerin çok ciddi eleştirileri, endişeleri vardır.
Chp, Hablemitoğlu Cinayetinin Araştırılmasını İstedi CHP, evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren akademisyen Necip Hablemitoğlu cinayetinin Mecliste kurulacak bir komisyonl..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Cankurtaran Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, Türkiye'ye yönelik DAEŞ tehlikesinin büyüdüğünü belirterek, "cihat..
CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, kapatılan üniversitelerin en kısa zamanda eğitime başlamasını sağlamak için çalışacaklarını dile getirerek, "Orad..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Hiç kimsenin emeğine, alın terine haksız yere el konulmasına seyirci kalmayacağız. Emek mücadelesini em..
Bakan Arslan: "Türkiye'de Daha Fazla Katarlı Yatırımcı Görmek İsteriz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Şu ana kadar Katarlı firmaların ülkemize gerçekleştirdikleri y..
» 1 2