23 Ağustos 2016 Salı Günü Dünya Haberleri

23 Ağustos 2016 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suriye'de Rejim Güçleriyle Ypg Anlaştı Suriye’de 1 haftadır şiddetli şekilde çatışan rejim güçleri ve YPG arasında ateşkes ve silahlı güçlerin kentten ayrılmasını içeren anlaşma sağlandı.
Küçük Çocuk Giderek Ağaca Dönüşüyor
Bangladeşli Ripon Sarker, ender rastlanan ve halk arasında ağaç hastalığı olarak bilinen zor bir cilt rahatsızlığı ile mücadele ediyor.
Putin, Merkel ve Hollande, G20'de Ukrayna'yı Görüşecek Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, 4-5 Eylül’de Çin’de gerç..
Anastasiadis: "Ban ve Akıncı ile Üçlü Zirve Olabilir" Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon’un talep etmesi ve yoğunlaştırılmış müzakerelerde sağlanac..
Akıncı: "Her Toplantıdan Sonra Zorunlu Olmadıkça Açıklama Yapmamayı Kararlaştırdık" KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum lider Nikos Anastasiadis ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından ya..
Pisa Kulesinin Yanına Cami Planı İtalyayı Karıştırdı
Pisa Kulesi'nin Yanına Cami Planı İtalya'yı Karıştırdı
İtalya'nın Pisa şehrinde bulunan dünyaca ünlü Pisa Kulesi'nin yakınlarına yapılması planlanan cami ülkede tartışma yarattı. Yerel halkın bir kısmının karşı çıktığı proje için protesto gösterisi yapıldı.
Ermeni Aileyi Öldüren Rus Askere Ömür Boyu Hapis Ermenistan’daki Rus Askeri Mahkemesi, üssü terk ederek bir ailede bulunan 7 kişiyi öldüren Rus asker Valery Permyakov’u ömür boyu hapis cezası..
Yoğunlaştırılmış Kıbrıs Müzakerelerinin İkinci Turu Başladı
Yoğunlaştırılmış Kıbrıs Müzakerelerinin İkinci Turu Başladı
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Rum lider Nikos Anastasiadis, bugün başlayan yoğunlaştırılmış Kıbrıs müzakerelerinin ikinci turu kapsamında yaklaşık 1 aylık aranın ardından yeniden bir araya geldi.
ABD Başkan Yardımcısı Biden'den Türkiye Ziyareti Öncesinde Açıklama ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, yarın gerçekleştireceği Ankara ziyareti öncesi sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
» 1 2