22 Ağustos 2016 Pazartesi Günü Politika Haberleri

22 Ağustos 2016 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
20.08.2016 Tarihinde Geçilen -Milletvekili Metin Külünk: 'Yök Bugün Kapatılmalıdır'- Başlıklı...
20.08.2016 Tarihinde Geçilen -Milletvekili Metin Külünk: "Yök Bugün Kapatılmalıdır"- Başlıklı...
20.08.2016 tarihinde geçilen-Milletvekili Metin Külünk: “YÖK bugün kapatılmalıdır"-başlıklı haberimizde, sehven Sayın Metin Külünk’ün söylemediği ve Üsküdar Üniversitesi’ni zan altında bırakan ifadelere yer verilmiştir.
Bakan Çavuşoğlu, Moldova Başbakan Yardımcısı Galbur ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 15 Temmuz darbe girişimini protesto gösterilerine izin vermeyen ve Türk bayrağı açanlar hakk..
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım, "Mısır ile ilişkileri geliştirmekten yanayız. Mısır, kültürü, değerleri bizimle çok yakın olan bir ülkedir, halklarımız kardeştir.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım, Gazze'de sivillere yönelik hava saldırılarını onaylamadıklarını vurgulayarak, "Bizim İsrail ile ilişkilerimizin normalleştirilmesi Filisti..
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım, "Komşu ülke olarak Türkiye, yine yakından ilgili İran başta olmak üzere Rusya, Amerika, hatta bazı Körfez ülkeleri ve Suudi Arabistan'ın d..
Eski Başbakan Davutoğlu Açıklaması
Eski Başbakan Davutoğlu Açıklaması
Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, 63 dünya liderine ve kanaat önderine gönderdiği mektuba ilişkin, "Umarım bu çağrı hak ettiği cevabı bulur ve Türkiye hak ettiği desteği bundan sonra görür.
Davutoğlu: '15 Temmuz Gecesi Uyanan Birlik Şuuru ve Bilinci Sonuna Kadar Korunacaktır'
Davutoğlu: "15 Temmuz Gecesi Uyanan Birlik Şuuru ve Bilinci Sonuna Kadar Korunacaktır"
Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, 15 Temmuz gecesi uyanan birlik şuuru ve bilincinin sonuna kadar korunacağını belirterek, “Türkiye’nin seçilmiş Cumhurbaşkanına, parlamentosuna, hükümetine...
Başbakan Yıldırım: "Bütün Tarafların Aklıselimle Bir Araya Gelip Suriye'de Akan Kanın Durdurulması... Başbakan Yıldırım: "Bütün tarafların aklıselimle bir araya gelip Suriye'de akan kanın dur..
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Litvanya Dışişleri Bakanı Linas Linkevicius'u kabul etti.
Başbakan Yıldırım, Litvanya Dışişleri Bakanı Linkevicius'u Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Litvanya Dışişleri Bakanı Linas Linkevicius’u kabul etti.
Kılıçdaroğlu, Yarın Gaziantep'e Gidecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın Gaziantep’e gidecek ve terör saldırısında hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye ziyaretinde bulunacak.
Kılıçdaroğlu Yarın Gaziantep'e Gidecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın, terör saldırısının meydana geldiği Gaziantep'e gidecek.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Terör Saldırısının Meydana Geldiği Gaziantep'e Yarın Taziye... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, terör saldırısının meydana geldiği Gaziantep'e yarın taziye ziya..
Hdp Ankara Milletvekili Önder Açıklaması HDP Ankara Milletvekili ve İmralı heyeti üyesi Sırrı Süreyya Önder, "Bugün darbeden dolayı içeride olan subayların tümünün, çatışmaların en gayri insa..
Gaziantep'teki Terör Saldırısı Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Utku Reyhan, Gaziantep'teki terör saldırısına ilişkin, "Türk milleti, Gaziantep'te ve Elazığ'da arka arkaya sergilenen iç ..
Görüş -Türkiye Zorluklardan Güçlenerek Çıkıyor Türkiye 15 Temmuz 2016 gecesi bir darbe girişimine maruz kaldı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Budak Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, IŞİD, PKK ve FETÖ'nün dışarıdan beslenen illegal örgütler olduğunu belirterek, bundan sonra yapılma..
Yüksek Askeri Şura Yarın Toplanıyor Yüksek Askeri Şura, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında Çankaya Köşkü’nde yarın saat 10.00’de ikinci kez toplanacak.
Yüksek Askeri Şura Yarın Toplanacak Yüksek Askeri Şura (YAŞ) yarın toplanacak.
AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan Açıklaması
AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan Açıklaması
15 Temmuz darbe girişiyle ilgili konuşan TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, “Cami önünde sakallı amca kovalarken, askeriyenin koridorlarında Fetullahçı subaylar fink...
Yüksek Askeri Şura, Yarın Başbakan Binali Yıldırım Başkanlığında Saat 10.00'da Başbakanlıkta... IHAAW154315-SIY/22-08-2016 - Yüksek Askeri Şura, yarın Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında s..
Grafikli - Askeri Birlikler Taşınıyor Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından alınan karar doğrultusunda şehir içindeki askeri birliklerin taşınma işlemleri ba..
Yüksek Askeri Şura, Başbakan Yıldırım Başkanlığında Yarın Çankaya Köşkü'nde Toplanacak. Yüksek Askeri Şura, Başbakan Yıldırım başkanlığında yarın Çankaya Köşkü'nde toplanacak.
TBMM Başkanı Kahraman, Litvanya Dışişleri Bakanı Linkevicius'u Kabul Etti TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Litvanya Dışişleri Bakanı Linas Linkevicius'u kabul etti.
Orman Köylülerine Kredi Desteği Devam Ediyor Orman ve Su İşleri Bakanlığınca, orman köylerinde yaşayanların sosyal ve ekonomik gelişmelerini desteklemek maksadıyla geliştirilen projelerin dev..
Kılıçdaroğlu, İranın Ankara Büyükelçisi Fard ile Görüştü
Kılıçdaroğlu, İran'ın Ankara Büyükelçisi Fard ile Görüştü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İran'ın Ankara Büyükelçisi Mohammad Ebrahim Taherian Fard ile görüştü.
3. Cumhurbaşkanı Bayar'ın Vefatının Yıl Dönümü Başbakan Binali Yıldırım, 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın, Türkiye'nin çok partili demokratik hayata geçişi esnasında önemli sorumluluk üstlendi..
Çavuşoğlu- Linkevicius Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Esasen Türk halkı bu darbe girişimini durdurarak, Avrupa’da yansıyabilecek bir istikrarsızlığın da önüne geçm..
Başbakanlık Konutu'ndaki Liderler Zirvesi Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin görüşmesinde, Türkiye'nin terörle mücadele sür..
Bakan Elvan: "Türkiye Ekonomisi Stabil, Yatırım Ortamı Eskisi Kadar Cazip" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, sağlam temelleri sayesinde Türkiye’nin darbe girişimini en az hasarla atlattığını belir..
Başbakan Yıldırım-Bahçeli-Kılıçdaroğlu Görüşmesi
Başbakan Yıldırım-Bahçeli-Kılıçdaroğlu Görüşmesi
Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesinde Türkiye’nin terörle mücadele süreci ele alındı.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Bahçeli ile Görüşen Başbakan Yıldırım'ın, Fetö... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Bahçeli ile görüşen Başbakan Yıldırım..
Bakanlar Kurulu Toplandı Bakanlar Kurulu, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplandı.
Çankaya Köşkü'nde Toplanacak Bakanlar Kurulu Sonrası Açıklamanın, Başbakan Yıldırım Tarafından... Çankaya Köşkü'nde toplanacak Bakanlar Kurulu sonrası açıklamanın, Başbakan Yıldırım tarafında..
Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Kurulu'na CHP ve MHP Liderleriyle Yaptığı Görüşmenin Detaylarını... IHAAW133249-SIY/22-08-2016 - Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Kurulu’na CHP ve MHP lid..
Bakan Çavuşoğlu: "Recep Tayyip Erdoğan, Onlar (Daeş) İçin Birinci Hedeftir" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "En büyük darbeyi DAEŞ’e biz vurduk. DAEŞ’in ideolojisinin öldürülmesinde Türkiy..
Başbakan Yıldırım'ın MHP ve CHP Lideriyle Yaptığı Görüşme Sona Erdi Başbakan Binali Yıldırım’ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yaptığı görüşme s..
» 1 2