21 Ağustos 2016 Pazar Günü Politika Haberleri

21 Ağustos 2016 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti Myk Toplantısı Sona Erdi AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Yasin Aktay, Gaziantep'teki terör saldırısına ilişkin, "Bu olay çok ilginç, henüz karanlık bir olay. Henüz kimin yapt..
AK Parti Myk Sonrası Basın Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, AK Parti MYK sonrası yaptığı açıklamada, 15 Temmuz darbe girişimi içerisinde yer alan unsurların, birçok te..
Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bütün yapmak istedikleri Türkiye'yi yıldırmak, Türkiye Cumhuriyeti hükümetini yıldırmak, terörle mücadelesini akamete uğratmak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında tankın ezmesi sonucu şehit düşen Emrah Sağaz, Muhammed Ali Aksu ve Hüseyin Kısa’nın ailelerini ziyaret etti.
Gaziantep'teki Terör Saldırısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, "Birlik ve beraberlik içinde oyunları bozarız. Türkiye, 15 Temmuz'dan itibaren birlik ve beraberlik düşüncesiyle ke..
AK Parti Myk Olağanüstü Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Gaziantep’teki terör saldırısı dolayısıyla olağanüstü olarak Genel Başkan ve Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında saat..
CHP Myk Olağanüstü Toplandı CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplandı.
Gaziantep'teki Terör Saldırısı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Gaziantep'teki düğün merasiminde 51 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısına ilişkin, "İnşallah daha büyük acılar ..
Gaziantep'teki Terör Saldırısı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Ben inanıyorum ki terör örgütleri son çırpınışlarını yapıyor.
AK Parti Myk Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı başladı.
Gaziantep'teki Terör Saldırısına Tepki AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, vatanı bo¨lmeye, milleti parc¸alamaya, bu eli kanlı o¨rgu¨tlerin ve arkalarındaki gu¨c¸lerin, nefesinin de taka..
Davutoğlu: 'Terörün Hedefi Bütün Milletimizdir'
Davutoğlu: "Terörün Hedefi Bütün Milletimizdir"
Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Gaziantep’te 50 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısını değerlendirerek, "Bütün bu gelişmeler gösteriyor ki içeride ve dışarıda bazı güçler Türkiye’nin...
Gaziantep'teki Terör Saldırısı AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Gaziantep'teki terör saldırısına ilişkin, Haçlı zihniyetine boyun eğmeyeceklerini söyledi.
Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, "FETÖ terör örgütü devletin ve milletin neresinde olursa olsun, sonuna kadar kökü kazınacak.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: FETÖ Şimdi Arazide Aktif Çalışıyor
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Kendi milletine helikopterden kurşun yağdıran, bomba atan hainler her şey yapar. Şimdi de terör örgütleriyle birlikte aktif arazide çalışıyorlar." dedi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Hainler bunu bilsin FETÖ'sü, PKK'sı, PYD'si, YPG'si, DAEŞ'i, IŞİD'i ne varsa topu gelsin, hepsini ülkemizden temizle..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İpe Un Seriyorlar, Biden'a Söyleyeceğiz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in iadesi noktasında ABD’nin tatmin edici davranmadığını belirt..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Silahlı Kuvvetler ve Polis Teşkilatını Tamamen Arındırılmış Kabul Etmiyorum'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Silahlı Kuvvetler ve Polis Teşkilatını Tamamen Arındırılmış Kabul Etmiyorum"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ ile yürütülen mücadeleye dikkat çekerek, "Ben ne silahı kuvvetler en polis teşkilatımızın bunlardan tamamen arındırılmış kabul etmiyorum şu an" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: '51 Kişi Hayatını Kaybetti, 69 Yaralı Var'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "51 Kişi Hayatını Kaybetti, 69 Yaralı Var"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’teki saldırıyı 12-14 yaşlarında bir canlı bombanın gerçekleştirdiğini açıkladı.
Başbakan Yıldırım Ankara'ya Geldi Başbakan Binali Yıldırım, özel uçakla saat 15.10'da Ankara'ya geldi.
Kılıçdaroğlu Gaziantep Saldırısını Kınadı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep’teki terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada, "Saldırının hedefinde Kurtuluş Savaşımızın simge ş..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) başka terör örgütleriyle arazide aktif çalıştığını belirterek, "Ne yaparlarsa yaps..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gaziantep'teki Terör Saldırısına İlişkin, "Bir Düğün Evine... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gaziantep'teki terör saldırısına ilişkin, "Bir düğün evine saldır..
Bahçeli: "15 Temmuz Farklı Terör Örgütleri Kanalıyla Sürdürülmek İsteniyor" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gaziantep’te meydana gelen terör saldırısını kınayarak, 15 Temmuz darbe girişimin..
Başbakan Yıldırım, Mevlana Müzesini Ziyaret Etti
Başbakan Yıldırım, Mevlana Müzesi'ni Ziyaret Etti
Konya’da bulunan Başbakan Binali Yıldırım, Mevlana Müzesi’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.
Gaziantep'teki Terör Saldırısı HDP Merkez Yürütme Kurulu, Gaziantep'teki terör saldırısını kınadı.
Gaziantep'deki Terör Saldırısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Gaziantepteki terör saldırına ilişkin "15 Temmuz'u planlayan odakla bu saldırıları tertip eden odak aynı odakt..
Gaziantep'teki Terör Saldırısı TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Gaziantep'te gerçekleştirilen terör saldırısını kınayarak, "İç ve dış şer odaklarıyla onların işbirlikçileri bilmelidirler ki topl..
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk), Gaziantep'teki Terör Saldırısı Dolayısıyla Genel Başkan ve... AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Gaziantep'teki terör saldırısı dolayısıyla Genel Başk..
Gaziantep'teki Terör Saldırısı Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Gaziantep'teki terör saldırısına ilişkin, "Türkiye, 15 Temmuz'dan sonra eskisinden daha güçlü ve d..
Gaziantep'teki Terör Saldırısı CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, "Suriye ve Irak'ta sıkışan IŞİD, kör şiddet yoluyla etnik ve dinsel ayrımları körükleyerek sıradan insanla..
Bakan Ağbal: 'Türkiyenin Terör Örgütlerine Karşı Yürütmüş Olduğu Mücadelenin Bu Tür Saldırılarla...
Bakan Ağbal: "Türkiye'nin Terör Örgütlerine Karşı Yürütmüş Olduğu Mücadelenin Bu Tür Saldırılarla...
Maliye Bakanı Naci Ağbal, terör saldırılarını kınayarak, "Türkiye’nin terör örgütlerine karşı yürütmüş olduğu mücadelenin bu tür saldırılarla akamete uğratılması asla mümkün değil" dedi.
Başbakan Yıldırım, Konya'da AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti.
CHP Merkez Yönetim Kurulu, Gaziantep'teki Terör Saldırısı Dolayısıyla Genel Başkan Kılıçdaroğlu... CHP Merkez Yönetim Kurulu, Gaziantep'teki terör saldırısı dolayısıyla Genel Başkan Kılıçdaro..
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Türkiye'nin terör örgütleriyle yürütmüş olduğu mücadelenin bu tür saldırılarla hiçbir şekilde akamete uğraması asla mümkün değil." d..
Avrupa Komisyonunun Kıbrıslı Üyesinden Türkiyeye Taziye Mesajı
Avrupa Komisyonu'nun Kıbrıslı Üyesinden Türkiye'ye Taziye Mesajı
Avrupa Komisyonu'nun Kıbrıslı üyesi Christos Stylianides, Gaziantep'te meydana gelen terör saldırısı ile ilgili Türkiye'ye taziyelerini bildirdi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Artvin'de Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Sanki birileri tarafından bir terör örgütünün görevi bittikten sonra diğerine iş ihale ediliyor, onda g..
MHP'li Yalçın'dan Teröre Lanet Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Semih Yalçın, Gaziantep’te yaşanan terör olayına lanet okudu.
Gaziantep'teki Terör Saldırısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinden bir grup milletvekilini, terör saldırısının yaşandığı Gaziantep'te inceleme yapmakla görevlendirdi.
» 1 2