19 Ağustos 2016 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

19 Ağustos 2016 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, Avrupa borsalarındaki kayıpların piyasalarda yarattığı olumsuz havayla haftanın son işlem gününü düşüşle tamamladı.
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Açıklaması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi ile şehirde görüntü kirliliği oluşturan ant..
Sgk Borçlarına 36 Aya Varan Taksit İmkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan ve Resmi Gazete’de yayımlanan 6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin..
Stajyerliğimi Emekliliğe Saydırmak İçin Kanun Çıktı Mı?
Stajyerlik günlerimi emekliliğe saydırmak için kanun çıktı mı? Stajyerlik günlerimi emekliliğe saydırabilir miyim? Sosyal Güvenlik Uzmanı Bünyamin Esen sizler için cevapladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 174,66 puan artışla 78.145,59 puandan kapandı.
Bu Hafta Borsa, Altın ve Dolar Kaybettirdi, Avro Kazandırdı Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 0,11 değer kaybetti, avro yüzde 0,58 değer kazan..
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 602 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması
Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle: HİSSE ADI TL 1 - GARAN 502.141.020 2 - THYAO 309.933.709 3 - HALKB...
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,22 artışla 78.145,59 puandan kapattı.
Borsa Haftayı Yükselişle Kapattı Borsa haftanın son işlem gününü yüzde 0,22’lik yükselişle tamamladı.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 126,25 lira oldu.
Peugeot'da Ceo Değişikliği Peugeot'da şu an Üst Yönetici (CEO) olarak görev yapan Maxime Picat, yerini Jean-Philippe Imparato'ya bırakıyor.
Kapalı Çarşı Esnafı Hareketlilikten Memnun Edirne Tarihi Ali Paşa Çarşısı Dernek Başkanı Yılmaz Sanış, çarşının hareketli günler yaşadığını söyledi.
Kurban Bayramı Önce Fiyat Spekülatörlerine Dikkat
Kurban Bayramı Önce Fiyat Spekülatörlerine Dikkat
Afyonkarahisar Kasaplar ve Sucukçular Odası Başkanı İbrahim Yörük, Kurban Bayramı öncesi “hayvan sıkıntısı var” yönünde spekülasyonların olduğunu ve bunun da fiyatlarını yükseltilmesine yönelik yapıldığını kaydederek,...
Kapalıçarşıda Altın
Kapalıçarşı'da Altın
İstanbul Kapalıçarşı'da alınıp satılan altın türlerinin, önceki ve bugün itibarıyla kapanış fiyatları (TL) şöyle: PERŞEMBE CUMA Alış Satış Alış Satış 24 Ayar Külçe Altın(Gr.) 126,55 126,75 126,10...
Türkiyeden Pakistana Dev Askeri Gemi İhracatı
Türkiye'den Pakistan'a Dev Askeri Gemi İhracatı
Türk Savunma Sanayi’nin tek seferde en büyük askeri gemi ihracat projesi olan Denizde İkmal Gemisi, Pakistan’ın Bağımsızlık yıldönümünde Karaçi’de suya indirildi.
Boyner Fresh Şimdi Morhipo.com'da Ayşe Boyner'in birçok ülkenin moda markalarından seçtiği koleksiyonlar, Boyner Mağazalarından sonra morhipo.com üzerinden satışa sunuldu.
New York Borsası Düşüşle Açıldı NEW New York borsası, Avrupa borsalarındaki kayıpların piyasalarda yarattığı olumsuz havayla haftanın son işlem gününe satış ağırlıklı başladı.
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsası'nda buğdayın kilogramı ortalama 0,849 liradan işlem gördü.
Nakliyeci Esnafı İtiraz Etti, İhale İptal Edildi MERSİN Nakliyeciler Derneği üyesi esnaflar, Nakliyeciler Sitesi'nde ihale edilecek iş yerlerinin büyük kısmına tek bir firmanın talip olması ü..
Altının Kilogramı 126 Bin 530 Liraya Geriledi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMTP) altının kilogramı 126 bin 530 liraya geriledi.
Enerjisa'dan 200 Milyon Liralık Tüfe'ye Endeksli Tahvil İhracı Enerjisa iştiraki Başkent Elektrik Dağıtım AŞ (Başkent EDAŞ), Türkiye sermaye piyasalarında, özel sektör tarafından yapılan TÜFE..
Gaziantep'te "En İyi Antep Fıstığı" Yarışması Gaziantep'te, Nizip Ticaret Borsasınca (NTB) "En İyi Antep Fıstığı" yarışması düzenlendi.
Antakya Ticaret Borsası Antakya Ticaret Borsasında pamuğun kilogramı en yüksek 2,81 liradan satıldı.
Fransa'da Turist Sayısı Yüzde 5 Düştü Fransa'yı ziyaret eden turist sayısının yılın ikinci çeyreğinde yüzde 4,8 düştüğü bildirildi.
Bakan Zeybekci: 'E-ticarete İnanılmaz Derecede Önem Vermemiz Gerekiyor'
Bakan Zeybekci: "E-ticarete İnanılmaz Derecede Önem Vermemiz Gerekiyor"
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Aslan ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de PTT A.Ş. Yönetim Koordinasyon Toplantısına katıldı.
Osmaniye Ticaret Borsası
Osmaniye Ticaret Borsası
Osmaniye Ticaret Borsasında iç yer fıstığının kilogramı 7,50 liradan işlem gördü.
Kırgızistan'ın Dış Ticaret Hacmi 5 Ayda Yüzde 14 Geriledi Kırgızistan'ın dış ticaret hacmi, bu yılın ilk 5 ayında 2015'in aynı dönemine göre yüzde 13,9 geriledi.
Adana Ticaret Borsası Adana Ticaret Borsasında buğdayın kilogramı en yüksek 0,88 liradan satıldı.
Opet Temiz Tuvalet Tırları Adana'da OPET'in 16 yıldır sürdürdüğü "Temiz Tuvalet" kampanyası kapsamında oluşturduğu "Temiz Tuvalet Tırları" Türkiye turuna Adana'da devam etti.
Aa Finans "Para Politikası Kurulu Beklenti Anketi" Sonuçlandı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısına ilişkin ankete katılan ekonomistler, faiz kori..
Ford Focus Rs Türkiye Yollarında Ford'un motor sporları geleneğini yollara taşıyan Performans Serisi modelleri arasında yer alan Focus RS, Türkiye yollarına çıktı.
Bes'te Kategorilerine Göre En Fazla Kaybettiren Fonlar Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Ge..
Kategorilerine Göre En Fazla Kaybettiren Yatırım Fonları Yatırım fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Yatırım Fonlar..
Bes Fonu İstatistikleri Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,11 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,12 ile "Kıymetli Madenler..
En Fazla Kazandıran Bes Fonları Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında günün en fazla kazandıranları yüzde 0,71 ile "AvivaSA Em. ve Hay. Bric Ülkeleri Esnek EYF", yüzde 0,70 ile "A..
» 1 2 3 4