16 Ağustos 2016 Salı Günü Politika Haberleri

16 Ağustos 2016 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye Varlık Fonu Kurulmasına İlişkin Teklif Komisyonda Kabul Edildi Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketinin Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, ..
Torba Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulunda
Torba Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Basının özgür olması lazım, her fikrin özgürce ifade edilmesi lazım ancak basın özgürlüğü hiçbir zaman terörü teşvik etmek de değildir.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Dünya Türkiye'nin yeniden hasta adam olmasını istiyor.
Başbakan Yıldırım, Agitpa Başkanı Muttonen'i Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (AGİTPA) Başkanı Christine Muttonen ve beraberin..
Torba Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulunda MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "AKP hükümeti torba sevdasından bir türlü vazgeçmemektedir.
TBMM Tatilde Bulunduğu Sürede 6 Komisyon Çalışacak Türkiye Büyük Millet Meclisi tatilde olduğu sırada 6 komisyon çalışacak.
TBMM Genel Kurulu AK Parti'nin, TBMM Genel Kurulunun çalışma takvimi ve gündemine ilişkin grup önerisi kabul edildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Agıtpa Başkanı'nı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AGİT Parlamenter Asamblesi (AGITPA) Başkanı Christine Muttonen’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul et..
CHP Uşak Milletvekili Yalım Açıklaması CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden geçiş ücretinin 4,75 veya 5 lira, Osman Gazi Köprüsü'nden geçiş ücretinin de 25-30 li..
Bakan Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Kerry ile Telefonda Görüştü
Bakan Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Kerry ile Telefonda Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
CHP Bursa Milletvekili İrgil Açıklaması CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, "Sağlık taşerona teslim edilemez. Sağlıkta kalite istiyorsanız, sağlığı profesyonel sağlıkçılara teslim etmelisini..
Başbakan Yıldırım, Agitpa Başkanı Muttonen ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, AGİTPA Başkanı Christine Muttonen ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Feyzioğlu ve Baro Başkanlarını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Feyzioğlu ve Baro Başkanlarını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlara karşı bugüne kadar anayasa ve yasalar dışında hiçbir adım atılmadığını belirterek, göçmen meselesi ve idam tartışmalarına yönelik Türkiye’yi...
Başkan Polattan Gözaltı Açıklaması
Başkan Polat'tan 'Gözaltı' Açıklaması
AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım’ın gözaltına alınması ile ilgili sorulara cevap vererek, “Bir FETÖ terör bağlantısı yoktu.
TBMM Genel Kurulu AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, "Biz bu birlik ve beraberlik mesajını iyi okumalıyız. İyi okuyamazsak eğer, onlar bizi affetmez, Allah da affetmez." dedi.
TBMM Başkanı Kahraman: "Ab Üyesi Ülkeler Türkiye'deki Demokratik Düzene Olan Destek Konusunda İyi...
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "AB, demokratik değerlerine sahip çıkan Türkiye ile dayanışma içinde olmak yerine Türk milletini yalnız bırakmayı tercih etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bakıyorsunuz Uluslararası Af Örgütü Açıklama Yapıyor, Bazı Şeylerden Endişe... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bakıyorsunuz Uluslararası Af Örgütü açıklama yapıyor, bazı şeyle..
Hdp Eş Başkanı Yüksekdağ Açıklaması Halkların Demokratik Partisi Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, “Suriye Ortadoğu politikasında kırmızı, kesin çizgiler üzerinden değil, Suriye’de demokratik istik..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Baro Başkanlarımız Şundan Emin Olsunlar; Türkiye Bir Hukuk Devletidir ve... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Baro başkanlarımız şundan emin olsunlar; Türkiye bir hukuk devletid..
Hdp Grup Toplantısı
Hdp Grup Toplantısı
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, “Çıkarmak istedikleri torba kanunla birlikte bütün evrensel hukuk kriterlerini, uluslar arası anlaşmaları bunların hepsini çöpe attılar” dedi.
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Suriye'nin bütün vatandaşları, ülkenin kaderine sahip çıkacak.
Hacı Bektaş Veli'yi Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, bugünün sıkıntılarıyla Hacı Bektaş Veli'nin yaşadığı dönemindeki sıkıntıların benzediğini be..
Meclis Eylem Alanı Değil'
Meclis Eylem Alanı Değil"
TBMM'nin güvenlikten sorumlu İdare Amiri, AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, Hakkari'den gelenlerin Meclis'te eylem yapacağına dair bilgi alındığını belirterek, Meclis'in eylem yeri olmadığını bildirdi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Altıok Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok, "Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü gibi kurumların özelleştir..
Türkiye Varlık Fonu Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Devletle alakası, KİT'lerle alakası olmayan, Hazine garantisinin asla kullanılmayacağı, bütçeye yü..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım,"Eğer bu örgüte hiçbir şekilde bilerek ve isteyerek destek vermeye devam etmediyse 17 Aralık'tan sonra, hiç ki..
Başbakan Yıldırım, Fetöcülere Sert Çıktı
Başbakan Yıldırım, Fetö'cülere Sert Çıktı
Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ darbe girişiminin ardından yapılan yorumlara işaret ederek, “Darbeyi kınama yerine darbecilerin nerede hatalar yaptıklarını uzun uzun anlatmaya başladılar.
Başbakan Yıldırım: 'O Meydana İnen, Parmağının Tırnağı Bile Yaralanmışsa Onlar da Gazi Olacak'
Başbakan Yıldırım: "O Meydana İnen, Parmağının Tırnağı Bile Yaralanmışsa Onlar da Gazi Olacak"
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşması TBMM - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu.
Dışişleri Bakanlığı'ndan Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopulos'un Sözlerine Tepki Açıklaması Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopulos’un "Pontus soykırımı tanınana ve faillerini..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, ekonomik göstergelerin 15 Temmuz öncesinden daha iyi duruma geldiğini belirterek, "Merkez Bankamız 28 Nisan'd..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "FETÖ gelecek, hesap verecek.
Hakkarili Sanatçı Yılmaz Erdoğan, TBMM'yi Ziyaret Etti Yılmaz Erdoğan, Hakkari’nin ilçe olmasına tepki göstermek ve Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Meclis’e geldi.
» 1 2