14 Ağustos 2016 Pazar Günü Politika Haberleri

14 Ağustos 2016 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
AK Parti Karabük Milletvekili Şahin Açıklaması AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşısı Fetullah Gülen'e ilişkin, "Hala Türkiye Cumhuriyeti..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin 15'inci Kuruluş Yıldönümünü Kutladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 15’inci kuruluş yıldönümü vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.
AK Parti 15. Kuruluş Yıl Dönümü Programı
AK Parti 15. Kuruluş Yıl Dönümü Programı
AK Parti'nin 15. kuruluş yıl dönümünde parti genel merkezi önünde geniş katılımlı sade bir program düzenlendi.
CHP Antalya Milletvekili Baykal Açıklaması CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "CHP'nin uyarılarına rağmen, hem iç hem de dış politikada sürekli yanlış yaptılar.
AK Parti'nin 15. Kuruluş Yılı Başbakan Binali Yıldırım, “15 Temmuz’da milletle birlikte, dünyanın en şeytani, en alçak darbe girişimini bertaraf etmiş ve darbecilere diz çöktürmüş bir yönetim..
AK Partinin Kuruluşunun 15. Yılı
AK Parti'nin Kuruluşunun 15. Yılı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz gecesi yaşananlardan sonra artık 15 Temmuz öncesi gibi davranmayacağını söyledi.
AK Partinin 15. Kuruluş Yıl Dönümü
AK Parti'nin 15. Kuruluş Yıl Dönümü
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Türkiye'nin eski Türkiye olmadığını belirtti.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım: "Bu Ülkenin ve Bu Milletin Birliğine Saldırıyorlar,... AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım: "Bu ülkenin ve bu milletin birliğine saldırıyo..
AK Partinin Kuruluş Yıl Dönümü Programı Başladı
AK Parti'nin Kuruluş Yıl Dönümü Programı Başladı
AK Parti’nin 15’inci kuruluş yıl dönümü programı AK Parti Genel Merkezi önünde başladı.
İsrail'in Mescid-i Aksa'ya Yönelik İhlalleri Filistin Dışişleri Bakanlığı, Yahudi yerleşimcilerin ihlalleri karşısında Mescid-i Aksa'nın korunması için harekete geçme çağrısında bulundu.
AK Parti'nin 15. Kuruluş Yıl Dönümü Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti'nin kuruluşunun Türkiye Cumhuriyeti tarihinde tam anlamıyla bir dönüm noktası olduğunu bildirdi..
AK Parti'nin 15. Kuruluş Yıl Dönümü AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi'nde, "AK Parti'nin 15 Yıllık Demokrasi Yolculuğu" adlı fotoğraf sergisinin açılı..
AK Parti'nin 15. Kuruluş Yıl Dönümü AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, milletin sesi Türkiye'nin partisi olan AK Parti'nin 15 yıllık kutlu yürüyüşünde milli iradeye altın bir çağ yaşatt..
AK Partili Milletvekili Koçer, Torba Yasayı Değerlendirdi
AK Parti'li Milletvekili Koçer, 'Torba Yasayı' Değerlendirdi
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, milyonları ilgilendiren ’torba yasayı’ değerlendirdi.
AK Parti'den 15. Yıla Özel "Hatıra Pulu" AK Parti, 15. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında partinin kurucu lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Başkanı ve Başba..
Dışişleri Bakanlığından Avusturya'daki Panoya Sert Tepki Dışişleri Bakanlığı, Viyana Uluslararası Havaalanı’nın yolcu salonunda bulunan elektronik panoda Türkiye ile ilgili yer alan olumsuz v..
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ilişkin,"BBP'ye ve Alperen Ocakları'na bir sızma o..
AK Parti'nin 15. Kuruluş Yıl Dönümü AK Parti'nin 15. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Genel Başkan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın gerçekleştireceği konuşma için genel merkez önünde..
AK Parti'nin 15. Kuruluş Yıldönümü Etkinliği İçin Hazırlıklar Devam Ediyor AK Parti’nin 15. Kuruluş Yıldönümü, parti genel merkezinde düzenlenecek etkinlikle kutlanacak.
Adana'da Hdp'li Demirtaş, Yüksekdağ ve Beştaş Hakkında 5 Ayrı Dava Adana Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Cankurtaran Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, "Boşaltılacak askeri alanlar, teşvik adı altında birilerine peşkeş çekilmemeli." ifade..
AK Parti'nin 15. Kuruluş Yıl Dönümü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Sevdayla, tutkuyla, vatan aşkıyla 15 yıl önce çıktığımız zorlu ve meşakkatli bu yolda manevi desteğini her z..
Zeynep Alkış: "Yargı Önünde Hesap Sorulacak" AK Parti MKYK Üyesi Zeynep Alkış, FETÖ ile hesaplaşmanın başladığını belirterek, kalkışmanın, kumpas ve hain planların hesabının yargı önünde soru..
TBMM'de Bu Hafta Meclis, tatilden önce önemli düzenlemeleri yasalaştıracağı yoğun bir haftaya giriyor.
Başbakanlık'tan 'Suudi Arabistan' Yalanlaması Başbakan Binali Yıldırım'ın, "Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimine destek veren ülkeler arasında Suudi Arabistan'ın..
Dışişleri Bakanlığı'ndan, Yunanistan Dışişleri Bakanlığı'nın Açıklamalarına Cevap Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan Dışişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Kıbrıs Adası’yla ilgili açıklamalar..