16 Temmuz 2016 Cumartesi Günü Haberleri

16 Temmuz 2016 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizin İlk Andan İtibaren Millet Olarak Meydanlara Çıkmanız Var Ya, O... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizin ilk andan itibaren millet olarak meydanlara çıkmanız var ya, o me..
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Türkiye'nin 81 ilinde vatandaşlar, FETÖ/PDY üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine cadde ve sokaklara çıkarak tepki göstermeyi sürdürüyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Parlamento Toplantısını Yaptı ve Gerçekten Güzel de Bir Bildiri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Parlamento toplantısını yaptı ve gerçekten güzel de bir bildiri yayınladılar..
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Öz Ağaç İş sendikası Genel Başkan Yardımcısı Adnan Kıyak, "Milletin imkanlarıyla milletin üzerine gelmenin bedelini ağır ödeyecekler.
Adıyaman'da 3 Cumhuriyet Savcısı, 1 Hakim Açığa Alındı Hakimler ve Savcılık Yüksek Kurulu (HSYK) tarafından açığa alınan 2 bin 745 hakim ve savcı içerisinde Adıyaman’da görev yapan 4 kişi yer..
Sivaslı 4üncü Sınıf Emniyet Müdürü Gölbaşında Şehit Düştü
Sivaslı 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Gölbaşı'nda Şehit Düştü
Türk Silahlı Kuvvetleri’nde bir grubun darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’na yapılan bombalı saldırıda Sivaslı 47 yaşındaki 4’üncü sınıf Emniyet Müdürü Münir Murat Ertekin’in de şehit...
İzmirde Darbe Girişimine Karşı Demokrasi Nöbeti
İzmir'de Darbe Girişimine Karşı Demokrasi Nöbeti
Dün gece Türk Silahlı Kuvvetleri’nden bir grubun askeri darbe girişimin ardından, tüm yurtta olduğu gibi İzmir’de halkın demokrasi nöbeti devam ediyor.
Adana Darbe Girişimine Karşı Tek Yürek Oldu
Adana Darbe Girişimine Karşı Tek Yürek Oldu
Adanalılar darbe girişimine karşı tek yürek oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Arada Yargıya da Çok Teşekkür Ediyorum, Çünkü Yargı; Dört Bir Yanında... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu arada yargıya da çok teşekkür ediyorum, çünkü yargı; dört bir ya..
Bozbey: Darbe Girişiminde Bulunanları ve Destek Verenleri Lanetliyorum
Bozbey: Darbe Girişiminde Bulunanları ve Destek Verenleri Lanetliyorum
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçecek darbe girişimini kınadı.
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler İlahiyat ve İslami İlimler Fakülte Dekanları, darbe girişiminde bulunan sorumlularının başka maceraperestlere emsal teşkil eden bir caydırıcılıkla cezalandı..
Fetö'nün Darbe Girişimine Dünyadan Tepkiler Lübnan'ın birçok noktasında, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi protesto edildi.
Fetö'nün Darbe Girişimi Memur-Sen Denizli İl Temsilcisi Osman Tavşan, meşru hükümetten başka hiçbir otoriteyi kabul etmediklerini bildirdi.
Yozgat'ta Bir Emniyet Amiri Daha Gözaltına Alındı Türkiye'de yaşanan darbe girişiminde Yozgat'ta görevini yerine getirmediği öne sürülen bir ilçe emniyet amiri daha gözaltına alındı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Olaylar Silahlı Kuvvetlerimizin İçinde Bir Azınlığın Yapmış Olduğu... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu olaylar Silahlı Kuvvetlerimizin içinde bir azınlığın yapmış olduğu ..
Başbakan Yıldırım Açıklaması Başbakan Binali Yıldırım, “Bu millet ne kadar zorlukları aşa aşa geldi, işte demokrasimize, milli iradeye darbe yapmaya kalkanlar, darbeyi kendi yemişlerdir, Türk..
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan Şükür Namazı AK Parti İstanbul il teşkilatları tüm ilçelerdeki en büyük camilerde "Şükür Namazı" kılacak.
Fetö'nün Darbe Girişimi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto eden binlerce kişi Beyoğlu İstiklal Caddesi'nden Tünel'e doğru yürüyor.
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor'da futbolcular, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
Fetö'den Darbe Girişimi Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Şu anda kontrolümüzün dışında hiçbir yer yok, tamamen hakimiz. Şu an için darbe engellenmiştir.
Fetö'nün Darbe Girişimine Dünyadan Tepkiler Almanya'nın başkenti Berlin'de, binlerce kişi, terör örgütü FETÖ'nün darbe girişimini protesto etti.
Gymnasiadede Beşinci Gün Heyecanı
Gymnasiade'de Beşinci Gün Heyecanı
16. ISF GYMNASIADE’de (Dünya Okul Sporları Olimpiyatları) beşinci gün de heyecanla geçti.
Fetö'nün Darbe Girişimine Dünyadan Tepkiler Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi, Türkiye'deki gelen darbe girişiminin başarısız olmasından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erd..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ben Buradan Amerika'ya Sesleniyorum, Amerika'ya Sesleniyorum, Sayın... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ben buradan Amerika'ya sesleniyorum, Amerika'ya sesleniyorum, Sayın Başk..
Jandarma Genel Komutanı da Kurtarıldı Darbeye kalkışanların rehin aldığı Jandarma Genel Komutanı Galip Mendi'nin de kurtarıldığı bildirildi.
Fetö'den Darbe Girişimi Başbakan Binali Yıldırım, Mecliste vatandaşlara hitabında, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu çapulcular, Türk milletini tanımamışlar.
Güncelleme - Fetö'nün Darbe Girişimi Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi kapsamında Kayseri'de gözaltına alınan Albay Erhan Baltacıoğlu tutuklandı.
Fetö'nün Darbe Girişimi Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt, demokrasiyi ortadan kaldıracak her türlü girişim gibi darbelerden medet umanlara da karşı olduklarını bildirdi.
Fetö'nün Darbe Girişimine Dünyadan Tepkiler Lübnan ve Tunus, Fethullah Gülen Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin anayasal meşruiyetin lehine sonlandırılmasından duydukları memnuniyeti d..
Uşak Darbe Girişimine Karşı Tek Vücut Oldu
Uşak Darbe Girişimine Karşı Tek Vücut Oldu
Bütün Türkiye’de olduğu gibi Uşak halkı da darbe girişimi karşısında kararlı duruşunu gösterdi.
Diyarbakır, Erdoğanın Çağrısına Cevap Verdi
Diyarbakır, Erdoğan'ın Çağrısına Cevap Verdi
Diyarbakır’da binlerce vatandaş, ellerinde Türk bayraklarıyla meydanlara inerek, dün gece yaşanan darbe girişimini protesto etti.
Fetö'nun Darbe Girişimine Tepkiler LONDRA (AA) – İngiltere'nin başkenti Londra'da yüzlerce kişi terör örgütü FETÖ'nün darbe girişimi protesto etti.
Fetö'nün Darbe Girişimi Hakkari'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili iki tuğgeneral ve bir albay gözaltına alındı.
Batman Çayı'na Giren İki Kardeş Boğuldu Batman'da serinlemek için Batman Çayı'na giren iki kardeş boğuldu.
Fetö'nün Darbe Girişimi Şırnak'ın Silopi ilçesinde Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik aralarında bir kurmay yarbayın da bulunduğu 5 asker gözaltına alındı.
Kilimli İlçe Emniyet Müdürü Gözaltına Alındı (3)
Kilimli İlçe Emniyet Müdürü Gözaltına Alındı (3)
Kilimli İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ TUTUKLANDI'Darbe girişimine destek' olmak suçlamasıyla başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Kilimli İlçe Emniyet Müdürü Soner Durgun, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye...
Fetö'nün Darbe Girişimi FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan Zonguldak Garnizon Komutanlığında görevli Jandarma Kurmay Albay Kamil Günler, adliyeye sevk ed..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10