15 Temmuz 2016 Cuma Günü Haberleri

15 Temmuz 2016 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul ve Ankara'da Askeri Kalkışma MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Binali Yıldırım'ı telefonla arayarak, "kalkışmanın kabul edilemez" olduğunu ifade etti.
Güvenlik Kaynakları: "Askeri Kalkışma, Ordu İçerisindeki Fetullahçı Terör Örgütü/paralel Devlet... Güvenlik kaynakları: "Askeri kalkışma, ordu içerisindeki Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Dev..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Milletimizin İradesine, Demokrasiye Sonuna Kadar Sahip Çıkacağız" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Milletimizin iradesine, demokrasiye sonuna kadar sahip çıkac..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Binali Yıldırım'ı Telefonla Arayarak Kalkışmanın Kabul... IHAAW235333-ASA/15-07-2016 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Binali Yıldırım’ı ..
Askeri Kalkışmaya Tepki Gösteren Vatandaşlar, Türkiye'nin Çeşitli Yerlerinde Sokağa Çıkmaya Başladı. Askeri kalkışmaya tepki gösteren vatandaşlar, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde sokağa çıkmay..
Şimşek ve Oecd Genel Sekreteri Gurria, Suriyelilerle Buluştu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) Genel Sekreteri Angel Gurria, Gaziantep'in Nizi..
Atatürk Havalimanı'na Giriş Çıkışlar Askerler Tarafından Kapatıldı. IHAAW234619-ASA/15-07-2016 - Atatürk Havalimanı’na giriş çıkışlar askerler tarafından kapatıldı.
Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Sapanca Sanat Sokağı'nı Açtı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Sapanca'da yapılan Sanat Sokağı'na ilişkin, "Bu örnek girişimin bütün Türkiye'ye bir kere daha ör..
Beşiktaş'taki Başbakanlık Ofisinin Önüne Askerlerin Geldiği Görüldü. IHAAW234707-ASA/15-07-2016 - Beşiktaş’taki başbakanlık ofisinin önüne askerlerin geldiği görüldü.
Taksim Meydanı'na Çok Sayıda Silahlı Askerlerin Geldiği Görüldü. IHAAW234834-ASA/15-07-2016 - Taksim Meydanı’na çok sayıda silahlı askerlerin geldiği görüldü.
Flaş Atatürk Havalimanı'na askeri alandan giren asker kuleye el koyarak uçuş trafiğini durdurdu.
Adalet Bakanı Bozdağ: "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Bu... Adalet Bakanı Bozdağ: "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, bu ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Evinin Olduğu Caddede Polisten Güvenlik Önlemleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evinin bulunduğun Üsküdar Kısıklı Caddesi'nde polis güvenlik önlemleri aldı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (Tem), Cumhuriyet Savcılığının Talimatı... İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM), Cumhuriyet Savcılığının..
Diyarbakır'da Hava Hareketliliği Diyarbakır'da yoğun hava hareketliliği yaşandı.
Urfa'da Polis Hareketliliği Şanlıurfa'da tüm emniyet birimleri göreve çağrıldı.
İstanbul'da Köprüler Trafiğe Kapatıldı İstanbul Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin Anadolu'dan Avrupa'ya geçiş yönü jandarma tarafından trafiğe kapatıldı.
Yıldız Futbolcular Antalyada (3)
Yıldız Futbolcular Antalya'da (3)
Eto'o YARDIM MAÇI'NIN GALASI YAPILDISamuel Eto'o Vakfı'nın kuruluşunun 10'uncu yılı dolayısıyla Afrika'daki çocuklara yardım amacıyla yarın yapılacak Eto'o Yardım Maçı'nın galası yapıldı.
Ucunda ölüm dahi olsa gereken yapılacak (Sondakika Haberler) Ucunda ölüm dahi olsa gereken yapılacak (Sondakika Haberler) Başbakan Binali Yıldırım: Asla ve asla bu gibi kalkışmalara müsaade e..
Genelkurmay: Ülke Yönetimine El Konulmuştur (Son dakika) Türk Silahlı Kuvvetleri, yaşanan olağanüstü durumla ilgili açıklama yaptı; "Ülke yönetimine bütünüyle el konulmuştur" denildi.
İddiaya Göre, Bir Grup Sivil Polis Çelik Yeleklerle Yenibosna Metrobüs Durağına Giderek... IHAAW232346-ASA/15-07-2016 - İddiaya göre, bir grup sivil polis çelik yeleklerle Yenibosna Metrobüs ..
Genelkurmay: Ülke Yönetimine El Konulmuştur (Son dakika) Türk Silahlı Kuvvetleri, yaşanan olağanüstü durumla ilgili açıklama yaptı; "Ülke yönetimine bütünüyle el konulmuştur" denildi.
Çevikkuvvet Binasının Çevresinde Tanklar Var Bayrampaşa'daki çevikkuvvet binasının girişinde birden fazla tankın konuşlandırıldığı görülüyor.
Başbakan Yıldırım: "(Askeri Kalkışma İddiası) Emniyet Harekete Geçti. Misliyle Karşılık Verilecek." Başbakan Yıldırım: "(Askeri kalkışma iddiası) Emniyet harekete geçti.
Flaş Tsk: Türk Silahlı Kuvvetleri; anayasal düzeninin, demokrasinin, insan hak ve özgürlüklerinin tekrar temin ve tesisi; ülkede hukukun üstünlüğünün yeniden hakim kılınması; bozulan asayiş d..
Ankara'nın Gölbaşı İlçesindeki Polis Özel Harekat Eğitim Merkezi'nde Patlama Meydana Geldi. Ankara'nın Gölbaşı ilçesindeki Polis Özel Harekat Eğitim Merkezi'nde patlama meydana geldi.
Başbakan Yıldırım: "Ucunda Ölüm Dahi Olsa Gereken Yapılacak" Başbakan Yıldırım: "Ucunda ölüm dahi olsa gereken yapılacak"
Dünyanın İlk Denizden Dolgu Golf Sahası Açıldı
Dünyanın İlk Denizden Dolgu Golf Sahası Açıldı
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve büyük bölümü deniz dolgusu ile oluşturularak dünyadaki ilk golf sahası olma özelliği taşıyan Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Sahası’nın açılışı iki bakanın katılımıyla...
Polis Telsizinden Talimat "Trafik Oluşturun" İstanbul'da polis telsizlerinden yapılan anons ile tüm ekip otoları ve belediye otobüsleri ile yolları keserek trafik oluşturmaları istendi.
Atatürk Havalimanı Kapatıldı Atatürk Havalimanı trafiğe kapatıldı.
Adana'da Polis Alarmda İstanbul ve Ankara'da yaşanan askeri hareketliliğin ardından Adana Emniyet Müdürlüğü'nde görevli tüm müdür yardımcıları ve şube müdürleri göreve çağrıldı.
Başbakan Yıldırım: "(Askeri Kalkışma İddiası) Kim Olduğu, Hangi Amaçla Hareket Ettiklerini Kısa... Başbakan Yıldırım: "(Askeri kalkışma iddiası) Kim olduğu, hangi amaçla hareket ettiklerini k..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10