13 Temmuz 2015 Pazartesi Günü Haberleri

13 Temmuz 2015 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kadir Gecesinde Rüstem Paşa Camii Doldu Taştı
Kadir Gecesi'nde Rüstem Paşa Camii Doldu Taştı
Tekirdağ’da 469 yıllık tarihi Rüstem Paşa Camii, bin aydan hayırlı Kadir Gecesi’nde Tekirdağ ve şehir dışından gelen Müslümanlar’la doldu taştı.
Suriyeli Türkmen ve Araplar, Türkiye'ye Sığındı Suriye'nin Rakka kentine bağlı Tel Abyad ilçesinde yaşayan yaklaşık 300 Türkmen ve Arap, PYD'nin baskısı sonucu Türkiye'ye sığındı.
Bursada Kadir Gecesinde Camiler Doldu Taştı
Bursa'da Kadir Gecesi'nde Camiler Doldu Taştı
Bursa'da camiler, bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi nedeniyle doldu taştı.
Acı Reçete Karşıtı Gösteride Siriza Bayrağı Yakıldı
Acı Reçete Karşıtı Gösteride Siriza Bayrağı Yakıldı
Yunanistan'nın başkenti Atina'da sol gruplar, hükümetin kreditörler ile kemer sıkma programında anlaşmasını protesto etti.
Kadir Gecesi İskenderun ilçesinde düzenlenen Kadir Gecesi özel programında, dünya Kuran-ı Kerim güzel okuma birincisi Harith Williams imamlığında teravih namazı kılındı.
Başkentliler Kadir Gecesinde Camilere Sığmadı
Başkentliler Kadir Gecesi'nde Camilere Sığmadı
Başkentliler, Kadir Gecesi dolayısıyla camilere akın etti.
Tarihi Ulu Camii Kadir Gecesinde Doldu Taştı
Tarihi Ulu Camii Kadir Gecesi'nde Doldu Taştı
DİYARBAKIR (İHA) – Diyarbakır’da vatandaşlar Kadir Gecesi’nde tarihi Ulu Camii’ne akın etti.
Mert Çağatay Soylu'nun Yarı Final Performansı
Yetenek Sizsiniz'in 13 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Mert Çağatay Soylu yarı final için hazırladığı performansını sergiledi.
İhsan Şakir Uyar'ın Yarı Final Performansı
Yetenek Sizsiniz'in 13 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde İhsan Şakir Uyar yarı final için hazırladığı performansını sergiledi.
Erdoğan: Anayasaya Aykırı Tek Bir İşlemim, Tek Bir Eylemim Yok
Erdoğan: Anayasa'ya Aykırı Tek Bir İşlemim, Tek Bir Eylemim Yok
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (TÜMSİAD) düzenlediği iftar programına katıldı.
Paralarını Alamayan İşçiler Çatıya Çıktı
Paralarını Alamayan İşçiler Çatıya Çıktı
Kağıthane’de yapımına devam edilen okulun çatısına çıkan işçiler eylem yaptı.
Kocaeli'de Halk Otobüsü Devrildi: 1 Yaralı Kocaeli'nin İzmit ilçesinde halk otobüsünün devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Discover Samsung' ile İş Hayatına Adım Attılar
Discover Samsung" ile İş Hayatına Adım Attılar
Samsung Electronics, geleceğin liderlerini seçmek üzere hayata geçirdiği “Discover Samsung” projesiyle, üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar arasından...
Fas'taki Libya Uzlaşı Görüşmeleri Dışişleri Bakanlığı, Libya'daki çatışmaları sona erdirmek için Fas'ın Sahirat kentinde bir araya gelen tarafların Birleşmiş Milletler'in (BM) çözüm önerisini..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Taksicilerin İftarına Telekonferansla Bağlandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Taksicilerin İftarına Telekonferansla Bağlandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih'te taksicilere verilen iftar yemeğine video konferansla bağlanarak, taksicileri ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'i selamladı.
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Baba Ocağında Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "İnanıyorum ki Yunanistan'da, Batı Trakya'daki bütün Müslüman Türk azınlığı Yunanistan'ın bir zenginliğidir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Katar Emiri El Sani Görüşmesi Başladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamed El Sani ile görüşüyor.
İzmitte Halk Otobüsü Devrildi: 1 Yaralı
İzmit'te Halk Otobüsü Devrildi: 1 Yaralı
Kocaeli’nin İzmit ilçesinde “U” dönüşü yapan halk otobüsünün otomobille çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında devrilen halk otobüsünün şoförü yaralandı.
Tumar Show Grup'un Yarı Final Performansı
Yetenek Sizsiniz'in 13 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Tumar Show Grup yarı final için hazırladıkları performansı sergilediler.
Kocatepe Camiinde Kadir Gecesi Heyecanı
Kocatepe Camii'nde Kadir Gecesi Heyecanı
Ankara'da Müslümanlar, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni ibadetle geçirmek için Kocatepe Camii’ne akın etti.
Kadir Gecesi'nde 10 Bin Vatandaş Birlikte İftar Yaptı Beylikdüzü Belediyesi, Kadir Gecesi’nde kurduğu iftar sofrasında 10 bin vatandaşı aynı sofrada buluşturdu.
Erdoğan: Eğer Siyasetçi Kendisi Meseleyi Çözemiyorsa, Bu Meseleyi Çözecek Olan Milletin Ta... Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (TÜMSİAD) Haliç Kongre..
22. İstanbul Caz Festivali" Caz müziğinin usta isimleri, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 22. İstanbul Caz Festivali'nde sahne aldı.
Turgutluspor Mert Narin ile Sözleşme Yeniledi Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Turgutluspor, oyuncusu Mert Narin ile sözleşme yeniledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tümsiadın İftarına Katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tümsiad'ın İftarına Katıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yeni hükümetin bir an önce kurulmasını diliyorum.
Tümsiad'ın Geleneksel İftarı Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, koalisyon kurma arayışlarında sadece sandalye yeter sayısını sağlayacak bir hükümetin yete..
Adana'da Kadir Gecesi Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı ve "bin aydan hayırlı" olarak kabul edilen Kadir Gecesi Adana'da düzenlenen programlarla idrak edildi.
Kolombiya Ordusu ile Farc Mayın Temizleme İşlemine Başladı Kolombiya ordusu ile terör örgütü Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri'nin (FARC) mayın temizleme işlemine başladığı bildirildi.
Göztepe'de Transfer Çalışmaları PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe, İsveç'in Hammarby takımında forma giyen İsveçli orta saha oyuncusu Nahir Besara ile anlaştı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10