4 Nisan 2015 Cumartesi Günü Haberleri

4 Nisan 2015 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe Futbol Takımı'nı taşıyan otobüse Rize-Trabzon yolunda yapılan saldırıyı kınayarak, "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.
Trabzonspor, Çaykur Rizespor, Galatasaray ve Beşiktaş Kulüpleri ; Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı... İstanbul-dha açıklama şöyle: "Maç sonrası havaalanına dönerken, Sürmene yakınlarında Fener..
Trabzonspor'dan Kınama Çaykur Rizespor maçı sonrası Fenerbahçe’nin İstanbul’a dönmek için Trabzon Havalimanı’na giderken saldırıya uğramasını Trabzonspor Kulübü kınadı.
İzmitte Kaçak Yapılara İzin Yok
İzmit'te Kaçak Yapılara İzin Yok
Kocaeli İnşaatçılar, Müteahhitler ve Emlakçılar Derneği Genel Başkanı Zeki Gediklioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.
Merve'nin Oyunun Finalinde Söyledikleri Takım Arkadaşlarını Rahatsız Etmiş
Merve Aydın'ın ödül oyununun finalinde söyledikleri, Merve Oflaz başta olmak üzere diğer takım arkadaşlarını rahatsız etmiş.
Yemen'deki Olaylar Yemen Islah Partisi, Husi Ensarullah hareketinin, 15 parti mensubunu kaçırdığını ileri sürdü.
Mahmut Uslu: Futbolcular Ölsün İstiyorlar Süper Lig'in 26. haftasında Çaykur Rizespor ile oynanan maçtan dönen Fenerbahçe kafilesine Trabzon'un Araklı ilçesi grişinde yapılan saldırı sonrasın..
Büyükşehir 12 Km Yeni Oto Korkuluk Yapacak
Büyükşehir 12 Km Yeni Oto Korkuluk Yapacak
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde 12 kilometre yeni oto korkuluk, 3 kilometre de hasarlı oto korkulukların sökülmesi ve yenilenme çalışmaları için ihale yapıldı.
Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye Geçmiş Olsun Mesajı Trabzon'da saldırıya uğrayan Fenerbahçe kafilesine Beşiktaş geçmiş olsun diledi.
Trabzonspor: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Kınıyoruz Rizespor deplasmanından dönen Fenerbahçe kafilesine yapılan saldırının ardından Trabzonspor bir açıklama yayınladı.
Fenerbahçe Kafilesi Rize'den Trabzon'a Zırhlı Araçlarla İlerleyebiliyor Ömür AVCI-Trabzon-DHA Fenerbahçe kafilesi Çaykur Rizespor karşılaşması ardından Trabzon havaalanına kafileyi taşıyan ot..
Fenerbahçe Kafilesi Trabzon Havalimanına Geldi
Fenerbahçe Kafilesi Trabzon Havalimanı'na Geldi
Fenerbahçe kafilesini taşıyan zırhlı araç Trabzon Havalimanı’na geldi.
Başkan Doğandan Bir İşçiye Daha Altın
Başkan Doğan'dan Bir İşçiye Daha Altın
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, belediye çalışanlarına motive etmek amacıyla personelini ödüllendirmeye devam ediyor.
Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı
Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı
Çaykur Rizespor ile bu akşam Rize’nen oynadıkları Spor Toto Süper lig maçı sonrasında İstanbul’a dönmek üzere karayolu ile Trabzon Havalimanı’na giden Fenerbahçe kafilesine Trabzon’un Sürmene ilçesinde saldırı...
Yöresel Otlar ve Kırmızı Toz Biber Festivali Başladı
Yöresel Otlar ve Kırmızı Toz Biber Festivali Başladı
Efeler Belediyesi, Efeler Kent Konseyi ve Efeler Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin ortaklaşa düzenlediği ’Yöresel Otlar ve Kırmızı Toz Biber Festivali’ başladı.
Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Çaykur Rizespor Kulübü, Fenerbahçe Futbol Takımı otobüsüne yapılan saldırıyı kınadı.
Lübnan'da Paskalya Bayramı Lübnan'da yaşayan Iraklı Hristiyan sığınmacılar, Paskalya Bayramı'nı kutladı.
Fenerbahçe Otobüsüne Silahlı ve Taşlı Saldırı
Fenerbahçe Otobüsüne Silahlı ve Taşlı Saldırı
Süper Lig'in 26. hafta maçında Çaykur Rizespor ile deplasmanda karşılaşan ve sahadan 5-1 galip ayrılan Fenerbahçe'nin otobüsüne Trabzon'a dönüşte silahlı ve taşlı saldırıda bulunuldu.
Tutuklanan İngiliz Vatandaşı Metris Cezaevinde
Tutuklanan İngiliz Vatandaşı Metris Cezaevi'nde
C terör örgütüne yönelik düzenlendiği belirtilen operasyona ilişkin tutuklanan İngiliz vatandaşı S.S.K.'nın da bulunduğu 5 kişi Metris Cezavi'ne konuldu.
Fenerbahçe Otobüsüne Silahlı ve Taşlı Saldırı Süper Lig'in 26. hafta maçında Çaykur Rizespor ile deplasmanda karşılaşan ve sahadan 5-1 galip ayrılan Fenerbahçe'nin otobüsüne Trabzon'a dönüşte..
Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye Geçmiş Olsun Mesajı Beşiktaş Kulübü, Çaykur Rizespor deplasmanından dönerken silahlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe kafilesine geçmiş olsun mesajı yayınladı.
Leyla Atakanda Bayanlara Kanser Semineri
Leyla Atakan'da Bayanlara Kanser Semineri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile KOÜ işbirliğinde Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde kanser semineri düzenlenecek.
Çaykur Rizespor'dan Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıya Kınama Süper Lig'in 26. haftasında oynanan Çaykur Rizespor-Fenerbahçe maçının ardından konuk sarı lacivertli ekibi taşıyan otobüse Trabzon'..
Taner ve Hakan Ödül Oyununda Tartıştı!
Survivor'ın en sert oyunlarından biri oynanırken bayrak kapmak için sert şekilde birbirine giren ikili, oyun sonrasında da durulmadı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10