14 Mayıs 2015 Perşembe Günü Haberleri

14 Mayıs 2015 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zonguldak'ta Traşlama Yapılan Dağda Heyelan: 2 Kişi Yaralı Kurtarıldı Zonguldak'ta traşlama yapılan dağın inşaat sahasında hafriyat yüklü kamyonun bulunduğu alanda heyelan meydana geldi.
Seçimler Ak Parti İçin Hesap Verme Zamanıdır Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz,seçim döneminin AK Parti için hesap verme zamanı olduğu belirterek, diğer partiler içinse vaat verme zamanı oldu..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavut İş Adamlarıyla Buluştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Cumhurbaşkanı Buyar Nişani ile "Türkiye Arnavutluk Ortak İş Forumu"nda iş adamlarına hitap etti.
Yemen'de Ateşkes İhlali Yemen'in Taiz kentinde Cumhurbaşkanı Abdurabbu Mansur Hadi yanlısı halk direniş güçleri ile Husiler arasında çıkan çatışmalarla önceki gece başlayan ateşkesin yine ihl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yurda Döndü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak ANA ile saat 03.35'te Ankara'ya geldi.
Afganistan'daki Misafirhane Saldırısı Afganistan'ın başkenti Kabil'de Park Palace isimli misafirhaneye düzenlenen silahlı saldırıda ilk belirlemelere göre, 5 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
Babasından Tırsan Sevimli Şeker Hırsızı
Babasından Tırsan Sevimli Şeker Hırsızı
Bir Paralel Var Bir De Üçgen Var Antalya'daki NATO Zirvesi sonrası Kütahya'da konuşan Davutoğlu: Üçgende kim var şimdi; CHP, MHP, HDP. Bırakın üçgeni, bırakın paraleli bizim yolumuz sırat-ı m..
Başbakan Davutoğlu: Menderes'e Yaptıklarını Bize De Yapmak İstediler Davutoğlu, "Menderes'e yapılan muameleyi bize de yapmak istediler. CHP, MHP, HDP üçgeni ve arkasında da paralel var. 2010 ..
Bilal Erdoğan: 'Yeni Türkiye' Sohbet Ve Muhabbetle İnşa Edilecek Dergi fuarını açan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Geleceğimizi kurarken, yeni Türkiye'yi tahayyül ederken, daha..
Erdoğan'a Ulusal Bayrak Nişanı Verildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Arnavutluk Ulusal Bayrak Nişanı takdim edildi.
Yalçın Akdoğan: Teröristten Demokrat Olmaz 'Siyaset yapan kardeşin Kandil'e çıkıp terörist oldu' diyerek HDP'li Demirtaş'a tepki gösteren Yalçın Akdoğan, böyle bir zihniyetin barajı geçmesini..
Avm İçin Gelir Kriteri Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, perakende sektörünü önemli ölçüde etkileyecek yeni yönetmeliklerin yolda olduğunu söyledi. Sektörün geleceği belirlenirken...
Belediye Görevini Yapıyor A Haber'de Kadraj programına konuk olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sözcü Gazetesi'nin sahibi Ertuğrul Akbay'a ait Boğaz'da yer alan...
Tsk'da Bin Paralelci Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, TSK'daki Paralel Yapı iddialarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 'TSK'daki paralel yapı iddiaları ile ilgili binin...
Paralel'e İzin Vermeyin Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tiran'da Arnavut mevkidaşı Nishani'ye Paralel Yapı'yı anlattı, Arnavutluk'tan bu yapıyla mücadele etmesini istedi. 'Eğitim gönüllüsü...
Chp Klasiği 'Özgürlük' haykırışında bulunan CHP'liler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir'de Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu'nu ziyaret etmesini bile kabul edemedi. Birçok CHP'li, Kocaoğlu'n..
Dönemin Savcısı Oldu Başbakan Ahmet Davutoğlu, Uşak ve Kütahya'da yoğun kalabalıklara hitap etti. Davutoğlu mesleklerinden ihraç edilen aralarında Zekeriya Öz'ün de bulunduğu savcılara...
Duygulandıran Şiir Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi 'Biz kısık sesleriz' şiirinde gözyaşı döktü.
Sanayide '3Y' Dönemi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye Sanayi Strateji Belgesi'ni açıkladı. Işık, "Temel eksen, yerli, yenilikçi ve yeşil üretim" dedi
Ulaşımda Güvenli Ve Konforlu Dönem Başbakan Davutoğlu'nun Şoför Esnafı Buluşması'nda müjdesini verdiği ÖTV desteği ve GPS yardımı büyük yankı uyandırdı. Esnaf artık daha güvenli ve konforlu h..
Avm'lere 'Gelir Kriteri' Geliyor Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, yeni alışveriş merkezlerine izin verilirken trafik yoğunluğundan bölgenin gelir seviyesine kadar pek çok kriteri gö..
Kavşaklar Bitmek Üzere Toptancı Hal ve Altınova 25 Mayıs, Aksu 29 Mayıs ve Mevlana Kavşağı da Haziran ayında açılacak
Vatandaşlar Boş Vaade İnanmıyor AK Parti Adana Milletvekili ve 1'inci sıra milletvekili adayı Necdet Ünüvar, "Muhalefetin temelsiz vaatlerine vatandaş inanmıyor. Seçimin favorisi tereddütsüz ..
Küresel Tecrübesini Gaziantep'e Sunacak Bir dönem aradan sonra yeniden Gaziantep'ten aday gösterilen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Küresel tecrübemi Gaziantep'in hizmetine sunacağım" dedi
Yavuz Özcan Parkı Gün Sayıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin yıktığı İl Özel İdare binasının yerine, Kadın Yarı ve Yavuz Özcan Parkı ile birlikte yaptığı park Mayıs sonunda açılıyor. Çocuk..
Elektrik Trafosundan 2 Metrelik Yılan Çıktı
Elektrik Trafosu'ndan 2 Metrelik Yılan Çıktı
Sakarya’da bir firmaya ait elektrik trafosundan 2 metrelik yılan çıktı.
Pompalı Tüfekle Üvey Babasını Vurdu
Pompalı Tüfekle Üvey Babasını Vurdu
Sakarya’da 22 yaşındaki genç, tartıştığı üvey babasını pompalı tüfekle vurdu.
Sopayla Ekmekçiyi Döven 4 Şüpheli Tutuklandı
Sopayla Ekmekçiyi Döven 4 Şüpheli Tutuklandı
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yevmiyeli ekmek işçisini dövdüğü iddia edilen 4 şüpheli, mahkeme kararıyla tutuklandı.
Kanada'da Şüpheli Öğrencileri "Soyarak Arama" Uygulamasına Son Kanada'nın Quebec eyaletinde tartışmalara neden olan, liselerde şüphelenilen öğrencileri "soyarak arayabilme" uygulamasına son v..
Zonguldak'taki Heyelan Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı beldesinde bulunan termik santral firmasına ait liman sahası için tıraşlama yapılan dağda meydana gelen heyelanda, toprak altında moloz..
Şehit Mühendisin Ailesi Unutulmadı Şehit mühendisin ailesi unutulmadı
Erkoç: Hayattaki Engeller Kalkacak Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Engelli kardeşlerimizin daha rahat yaşayabilmeleri için şehrimizi ona göre düzenliyoruz" dedi
Yıldırım: Eskisinden De Güçlü Geliyoruz Yıldırım: Eskisinden de güçlü geliyoruz
Müjdelerle Geldi Uşak mitinginde vatandaşlara seslenen Başbakan Davutoğlu, üç vekil istedi. Müjdeler de veren Davutoğlu, "Uşak, Ankara-İzmir arasında hem otoyolun hem de hızlı trenin merkezi ..
Burdur'un Vekili 4 Oldu Askerliğini yaptığı Burdur'un 4'üncü milletvekili olacağını söyleyen Başbakan Davutoğlu, yatırım müjdeleri verdi. Davutoğlu, Burdur'da 2 olan OSB'lerin 4'e çıkarılacağ..
» 1 2 3 4