26 Haziran 2015 Cuma Günü Haberleri

26 Haziran 2015 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Fikri Işık Müsiad İftarına Katıldı
Bakan Fikri Işık Müsiad İftarına Katıldı
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği iftar programına katıldı.
Kızılaydan Mutlu Makarnaya Ödül
Kızılay'dan Mutlu Makarna'ya Ödül
Türk Kızılay’ın kuruluşunun 186. yıldönümünde düzenlenen programda Kızılay’ın faaliyetlerine destek olan hayırseverler altın madalya ile ödüllendirildi.
Tunus'taki Otel Saldırısına Tepkiler Arap ve Batılı ülkelerin Tunus'un Susa kentindeki bir otele düzenlenen ve 37 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan saldırıyı kınadığı bildirildi.
Fotoğraf) Erdoğan: Suriyenin Kuzeyinde, Güneyimizde Bir Devlet Kurulmasına Asla Müsaade Etmeyeceğiz
Fotoğraf) Erdoğan: Suriye'nin Kuzeyinde, Güneyimizde Bir Devlet Kurulmasına Asla Müsaade Etmeyeceğiz
Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Türk Kızılayı madalya programı ve iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, son günlerde Türkiye'nin Suriye sınırındaki olaylara değinenek, "Tüm dünyaya...
Hakkari ve Çukurcada Kobani Protestosu
Hakkari ve Çukurca'da Kobani Protestosu
Suriye'de IŞİD'in Kobani'ye yönelik düzenlediği saldırılar, Hakkari merkez ve Çukurca ilçesinde düzenlenen yürüyüş ve basın açıklamasıyla protesto edildi.
Bayevden Cihana Ödül
Bayev'den Cihan'a Ödül
Madde Bağımlısı çocuklar ve gençleri hayata ve topluma kazandırma amacıyla kurulan Bağımlı Yaşam Evleri Gönüllüleri Derneği (BAYEV), 26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü'nde destekçisi...
Başkentte 7 Eylemci Gözaltına Alındı
Başkent'te 7 Eylemci Gözaltına Alındı
Başkent’te polis ekiplerine mukavemette bulunan 7 eylemci gözaltına alındı.
Sualtı Hokeyi Sualtı Hokeyi 23 Yaş ve Altı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası, Manisa'da başladı.
Merve Aydın Babasına Ne Hediye Aldı?
Survivor Allstar'ın 26 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, ödül oyununu kazanan Merve Aydın ve sçtiği yarışmacı Begüm, Babalar Günü için babalarına yakınlarının yardımıyla hediye aldılar.
Begüm Babasına Ne Hediye Aldı?
Survivor Allstar'ın 26 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, ödül oyununu kazanan Merve Aydın ve sçtiği yarışmacı Begüm, Babalar Günü için babalarına yakınlarının yardımıyla hediye aldılar.
Erdoğan: Suriye'nin Kuzeyinde Devlet Kurdurmayacağız Türk Kızılay’ının bağışçılarına altın madalya töreni ve iftar yemeğine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son günlerde Türkiye il..
Kazan'da 5 Bin Kişilik İftar Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da bir stadyumda düzenlenen iftarda 5 bin kişi iftar yaptı.
Hakkaride Kobaniye Yapılan Saldırı Kınandı
Hakkari'de Kobani'ye Yapılan Saldırı Kınandı
Hakkari’de Kongreya Jinen Azad (KJA) öncülüğünde, toplanan binlerce kişi, IŞİD tarafından Kobani'ye yapılan saldırı protesto edildi.
Gaziosmanpaşalılar İftarda Bir Araya Geldi Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından dev iftar organizasyonu 4 bin kişiyi bir araya getirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Güneyimizde Bir Devlet Kurulmasına Asla Müsaade Etmeyeceğiz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Güneyimizde Bir Devlet Kurulmasına Asla Müsaade Etmeyeceğiz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Buradan tüm milletime sesleniyorum, tüm dünyaya sesleniyorum; Suriye’nin kuzeyinde, güneyimizde bir devlet kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz.
Maher Zain, Erzurum'da Konser Verdi Yedi dilde yaptığı şarkılarla İslam dünyasında geniş bir kitleye hitap eden Lübnan asıllı İsveçli şarkıcı Maher Zain, Erzurum'da sağanak altında konser ver..
New York Borsası Haftayı Düşüşle Kapattı New York Borsası'nda endeksler, haftanın son işlem gününde karışık bir seyir izlerken, haftayı düşüşle tamamladı.
Elazığ'da Dolu Tarım Ürünlerine Zarar Verdi Elazığ'da dolu ve sağanak nedeniyle bazı köylerde ekili arazilerde zarar meydana geldi.
Basketbol: 2015 Fıba Kadınlar Avrupa Şampiyonası 2015 FIBA Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası yarı finalinde Fransa, İspanya'yı 63-58 mağlup ederek, finalde Sırbistan'ın rakibi oldu.
Ege Denizi'nde 5 Günde 955 Kaçak Kurtarıldı Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince Ege Denizi'nde 5 günde 955 kaçak göçmen kurtarıldı.
Kent Park Projesinde Bir Okul Daha Taşınıyor
Kent Park Projesinde Bir Okul Daha Taşınıyor
Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentin mega projelerinden birisi olan Kent Park kapsamında, alanda bulunan binaların taşınma işlemlerinde bir aşamanın daha geçildiğini kaydetti.
Kemalöz Pazar Yeri Yıl Sonuna Tamamlanıyor
Kemalöz Pazar Yeri Yıl Sonuna Tamamlanıyor
Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte yapımı devam eden Kemalöz Mahallesi Pazar Yeri’nde çalışmaların olumlu yönde seyir ettiğini kaydetti.
Turabi Ödül Oyununu Kaybettiğine Üzülmedi: 'Oyun Kadınlara Hitap Ediyordu!'
Survivor Allstar'ın 26 Haziran Cuma akşamı yayınlanan ödül oyununun ardından yarışmacılar yorumlarda bulundular.
Çekmeköy Belediyesi, Alemdağlı Vatandaşları İftarda Buluşturdu Ramazan ayının başlamasıyla birlikte her gün farklı bir mahallede iftar programları gerçekleştiren Çekmeköy Belediyesi, bu kez A..
Türk Kızılayı Madalya Programı ve İftar Gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hiç kimsenin ulaşamadığı, girmeye cesaret edemediği yerlerde Kızılayımızın bayrağının dalgalanıyor oluşu aç..
Tunus'taki Otel Saldırısı Tunus Cumhurbaşkanı El-Baci Kaid es-Sibsi, hükümetin konuyla ilgilendiği, sorumluluğunu üstlendiği ve gerekli tedbirleri aldığı yönünde herkese mesaj iletmesi gerekt..
Moskova Uluslararası Film Festivali Sona Erdi Sinema sektörünün önemli festivallerinden kabul edilen 37. Moskova Uluslararası Film Festivali düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.
Türk Kızılayı Madalya Programı ve İftar Gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hiç kimsenin ulaşamadığı, girmeye cesaret edemediği yerlerde Kızılayımızın bayrağının dalgalanıyor oluşu aç..
Futbol: UEFA Bölgeler Kupası Finalleri İrlanda Cumhuriyeti'nde düzenlenen UEFA Bölgeler Kupası Finalleri'nde Ankara Bölge Karması, ilk maçında ev sahibi ülkenin Eastern Region takımına 2-0 ma..
Balkanturksiaddan İstikrar Mesajı
Balkanturksiad'dan İstikrar Mesajı
BALKANTURKSİAD Başkanı Aytuğ Onur iftar buluşmasında, “Laf değil iş üreten misyonumuzla ülkemize değer katmaya devam edeceğiz” diyerek istikrar mesajı verdi.
Barbaros Dikmen En Çok İzlenen Komik Türk Vineları 2015 200 Vine Videosu (Vine Türk)
Vine Fenomeni Barbaros Dikmen'in EN YENİDEN EN ESKİYE 200 videoluk vine kolajını sizler için bir araya getirdik.
Ödülü Kazanan Merve Yerinde Duramadı! Hangi İsmi Beraberinde Mor Oda'ya Götürecek?
Survivor Allstar'ın 26 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, ödül oyununu kazanan Merve baklava ödülünü kazandığı için hayli mutlu oldu.
Suriyede Çatışmada Ölen Ypjli Hakkaride Toprağa Verildi (2)
Suriye'de Çatışmada Ölen Ypj'li Hakkari'de Toprağa Verildi (2)
Ypg'li YÜKSEKOVA'DA TOPRAĞA VERİLDİ Suriye'de IŞİD ile girdiği çatışmada öldürülen Tayfur Karay isimli YPG'li Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde toprağa verildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılay İftar Programına Katıldı (4) Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Türk Kızılayı ..
Fitch'den Yunanistan Açıklaması Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Yunanistan'ın Uluslararası Para Fonu'na (IMF) ödeme yapamaması halinde, bu durumu temerrüt olarak değ..
Ankarada Polisle Tartışan 7 Kişi Gözaltına Alındı
Ankara'da Polisle Tartışan 7 Kişi Gözaltına Alındı
Ankara’da sivil polis ekiplerine mukavemette bulunduğu gerekçesiyle 7 kişi gözaltına alındı.
Biz Bir Partinin, Askerin ya da Sivil Seçkinlerin Vesayetini İstemiyoruz'
Biz Bir Partinin, Askerin ya da Sivil Seçkinlerin Vesayetini İstemiyoruz"
Alevi-Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Murat Cengiz Hortoğlu, “Biz bir tek kimsenin vesayetini istemiyoruz.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10